آموزش شگفت انگیز حسابان یازدهم

آموزش شگفت انگیز حسابان یازدهم

[کل: 0 میانگین: 0]

 آموزش شگفت انگیز حسابان یازدهم: یکی از مفهومی ترین درس‌های رشته ریاضی را می‌توانیم حسابان یازدهم معرفی کنیم، روش مطالعه این درس بسیار سخت است و شما باید از یک منبع معتبر آموزش شگفت انگیز حسابان یازدهم برای مطالعه  مانند حسابان یازدهم تست خیلی سبز استفاده کنید.افرادی که قصد موفقیت در کنکور را دارند باید به صورت حتم در حسابان یازدهم قوی باشند و توجه نکردن به آن می‌تواند بزرگترین اشتباه یک دانش آموز رشته ریاضی باشد. اگر میخواهید بیشتر درباره حسابان یازدهم بدانید با کتاب طلایی همراه باشید.

روش مطالعه شگفت انگیز حسابان یازدهم

روش مطالعه حسابان یازدهم نسبت به درس ریاضی بسیار متفاوت است و شما باید از طریق تمرکز بسیار بالا بر روی فرمول‌های کتاب و حل تست از فرمول‌های کتاب حفظ مطلب را کاهش دهید تا به موفقیت برسید. نهادینه شدن مطالب در ذهن دانش آموز در آموزش شگفت انگیز حسابان یازدهم اولویت است، زیرا دانش آموز زمانی می‌تواند درصد بالایی در کنکور به دست آورد که مطالب را در ذهن خود به صورت دسته‌بندی قرارداده باشد و به راحتی بتواند تست‌های آن را حل کند.

لازمه نهادینه شدن مطالب در ذهن یک دانش آموز حل تست‌های بسیار زیادی از فرمول‌های کتاب است، اما تست‌ها باید از استانداردهای کنکور برخوردار باشند و به صورت طبقه بندی شدی مطابق با سطح‌های ذهنی دانش آموز در اختیار او قرارگیرند، به همین دلیل کتاب حسابان یازدهم تست خیلی سبز را برای آموزش شگفت انگیز حسابان یازدهم و حل تست‌های حسابان یازدهم به شما معرفی می‌کند.

بهترین کتاب تست حسابان یازدهم تست خیلی سبز

کتاب حسابان یازدهم تست خیلی سبز تالیف علی شهرابی و میثم حمزه لو از بهترین کتاب‌های آموزش دهنده و تست خیلی سبز برای حسابان یازدهم است. این کتاب نه تنها بهترین آموزش شگفت انگیز حسابان یازدهم بلکه از بهترین تست‌های طبقه بندی شده حسابان یازدهم با شباهت بالا به تست‌های کنکور در سال‌های گذشته نیز برخوردار است.

کتاب حسابان یازدهم خیلی سبز چاپ سال ۱۴۰۱ در ۴۴۰ صفحه ارائه دهنده تمامی نکات درسی حسابان به همراه تست است، در این کتاب تست‌ها به صورت طبقه بندی شده طبق فصل بندی کتاب درسی ارائه شده است. همچنین هر طبقه از سطح بندی تست برخوردار است، در ابتدا تست‌های ساده، سپس تست‌های متوسط و در آخر تست‌های ترکیبی و کنکوری ارائه می‌شود.

در انتهای کتاب برای شما دو پاسخنامه کلیدی و تشریحی قرارگرفته است، پاسخنامه کلیدی در چند صفحه جواب کوتاه تست‌ها را بیان کرده است. پاسخنامه تشریحی به صورت کامل پاسخ هر تست را بیان کرده و شما با مطالعه آن می‌توانید تست مورد نظر و تست‌های مشابه را به صورت کامل حل کنید.

پیشنهاد می‌شود: رفع خواب آلودگی هنگام مطالعه

نکات مطالعه آموزش شگفت انگیز حسابان یازدهم

حل تست با مطالعه آموزش شگفت انگیز حسابان یازدهم بسیار متفاوت است و شما باید از نکات متفاوتی در مطالعه خود استفاده کنید، از این نکات می‌توانیم به نت برداری، نوشتن اشکالات، قوی کردن نقاط قوت و تمرکز بیشتر روی نقاط ضعف، حل مسئله‌های سطحی و ترکیبی پس از مطالعه هر فرمول، تقسیم‌بندی درسی و… اشاره داشته باشیم.

روش مطالعه در کنکور برای دروس مفهومی

تنها مطالعه آموزش شگفت انگیز حسابان یازدهم مهم نیست بلکه شما باید برای این مطالعه از بهترین روش ها و نکات مطالعه مفید استفاده کنید. برای مطالعه آموزش شگفت انگیز حسابان یازدهم شما در ابتدا باید هر فرمول را به صورت دقیق همراه با توضیحات موجود در آموزش کتاب حسابان یازدهم خیلی سبز مطالعه کنید.

سپس هنگامی که به صورت کامل روی فرمول های کتاب مسلط شدید، باید در ابتدا مسئله های موجود در کتاب درسی خود را حل کنید تا با حل سوال‌های پایه کتاب درسی اشنا شوید و آمادگی حل تست‌های سطح بندی شده کتاب حسابان یازدهم تست خیلی سبز را داشته باشید.

سوال تشریحی یا تست

اولین نکته این است که شما پس از مطالعه آموزش شگفت انگیز حسابان یازدهم ابتدا سوال تشریحی حل کنید یا تست حل کنید؟ جواب این سوال به سطح اطلاعات دانش آموز بستگی دارد، درصورتی که شما به تازگی به مطالعه حسابان پرداخته‌اید و اطلاعات کاملی در این زمینه ندارید، در ابتدا سوال تشریحی حل کنید.

پیشنهاد می‌شود: ۱۰ راه جلوگیری از استرس کنکور

 

تست زنی پس از مطالعه یا با فاصله زمانی باشد

در درس حسابان به دلیل مفهومی بودن درس فاصله زمانی در مطالعه آموزش شگفت انگیز حسابان یازدهم و تست زنی کتاب اهمیت بسیار زیادی ندارد اما شما باید در همان روز حل تست را انجام دهید.

در نظر گرفتن زمان در حل تست

شما باید برای حل تست‌های کتاب حسابان یازدهم تست خیلی سبز حتما زمان را در نظر بگیرید تا برای تست زنی حسابان در کنکور آماده شوید، به صورت عادی سرعت حل مسئله دانش آموزان پایه نسبت به دانش آموزانی که در کنکور موفق می‌شوند بسیار پایین‌تر است و اگر شما نیز قصد موفقیت دارید باید سعی کنید پس از هر تست‌زنی مدت زمان حل تست را کاهش دهید.

حل تمرین‌ کتاب حسابان یازدهم خیلی سبز

برای حل مسئله‌های کتاب حسابان خیلی سبز شما در ابتدا باید مطمئن باشید که روی آموزش شگفت انگیز حسابان یازدهم به صورت کامل مسلط هستید تا فرصت حل درست سوال‌های تست را بدون خواندن جواب را از دست ندهید. سپس برای حل تمرین پس از مطالعه آموزش شگفت انگیز حسابان یازدهم یک بار دیگر فرمول‌ها را مطالعه کنید و به صورت کامل آموزش را کنار بگذارید.

پیشنهاد می‌کنیم برای حل تست‌های کتاب حسابان یازدهم خیلی سبز محیط را به گونه طراحی کنید که هیچگونه دسترسی به مطالب آموزش شگفت انگیز حسابان یازدهم نداشته باشید و آمادگی ذهنی برای کنکور پیدا کنید. به یاد داشته باشید نیمی از پاسخ هر مسئله در سوال تست نهفته است و شما با مطالعه دقیق سوال ارائه شده می‌توانید نکات مورد نیاز برای پیدا کردن فرمول مورد نیاز و حل تست را پیدا کنید.

پیشنهاد می‌شود: آموزش شگفت انگیز زیست شناسی جامع کنکور

پس از حل تست‌های کتاب حسابان یازدهم به صورت مجدد آنها را مطالعه کنید، درصورت هرگونه اشتباه پاسخ راعوض کنید و سپس پاسخنامه‌کلیدی را مطالعه کنید. در پاسخنامه‌کلیدی شما می‌توانید به صورت کلی از صحت یا اشتباه بودن پاسخ خود اطلاع پیدا کنید.

درصورتی پاسخ شما اشتباه بود کنار تست‌ها تیک بزنید و پس از چک کردن تمامی سوال‌ها دوباره به حل آنها بپردازید، سپس پاسخنامه را چک کنید، درصورتی که اشتباه خود را متوجه نشدید، می‌توانید از پاسخنامه تشریحی کتاب حسابان یازدهم تست خیلی سبز استفاده کنید.

‫0/5 (0 امتیاز )
  • ketabtalaee
  • جولای 4, 2022
  • 88 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو در سایت

درحال بارگذاری ...