معرفی جامع ادبیات فارسی خیلی سبز

ادبیات جامع فارسی خیلی سبز

با فروشگاه کتاب طلایی همراه باشید تا با معرفی ادبیات جامع فارسی خیلی سبز آشنا شده و به راحتی با سایر کتب مقایسه و خرید آسوده خاطر داشته باشید.

کتاب طلایی برای انواع دروس چه تخصصی و چه عمومی کتاب های کمک درسی و جامعی را ارائه می نماید که برای کنکوری ها و دانشجویان گرامی بسیار کمک مناسبی نمی نماید. یکی از دروس که عمومی است و مطمئنا درست تست زدن آن در کنکور رتبه ی شما را بالا خواهد برد یا لااقل می‌شود با خواندن آن مانع از پایین آمدن رتبه شد درس ادبیات فارسی می‌باشد که در تمامی رشته ها عمومی است.

برای تست زدن در این درس باید هر سه کتاب سه پایه ی آخر متوسطه را بخوانید. اما با خواندن نمی‌توان درست و به سرعت تست زد پس راه عاقلانه تر تهیه ی کتاب های کمک درسی و تستی کنکور است تا در کنار خواندن مطالب مهم و دوره کردن آن ها بتوانید تست بزنید و با روش تست زنی آشنا شوید.

اما هر کتابی نمی‌تواند به شما کمک کند کتاب باید شما را پله به پله با سطح های مختلف تست زدن آشنا کند و در کنار آن درس ها را دوره نماید. در غیر اینصورت وقت و هزینه یخود را هدر میدهید. در ادامه یکی از بهترین کتاب های جامع کنکور در رشته ی ادبیات فارسی را به شما معرفی میکنیم و به بررسی آن می‌پردازیم.

محصول پیشنهادی: زیست شناسی جامع کنکور جلد اول خیلی سبز

خرید کتاب ادبیات جامع خیلی سبز

معرفی ادبیات جامع فارسی خیلی سبز

کتاب ادبیات فارسی جامع خیلی سبز یک کتاب جامع برای پایه های دهم، یازدهم و دوازدهم است. این کتاب دارای دو جلد است. جلد اول آن شامل تست های کنکور است و حدود ۴۳۵۴ تست در خود جای داده است. جلد دوم پاسخ نامه ی تشریحی می‌باشد که جواب تست ها را به طور کامل ودسته بندی شده توضیح داده است. این کتاب تمام مطالب ادبیات فارسی در این سه پایه را به صورت جزء به جزء شرح داده و مطالب مهم کنکوری را کامل توضیح داده است. علاوه برآن با تکرار و مرور آن ها دانشجو را برای تانجام تست کنکور آماده می‌کند.

برای خرید کتاب ریاضی رشته تجربی جامع کنکور خیلی سبز از بانک کتاب طلایی کلیک کنید.

بررسی ادبیات جامع فارسی خیلی سبز – جلد اول

همان طور که گفته شد جلد اول ادبیات جامع فارسی خیلی سبز تماما از تست های مربوط به سعه پایه ی متوسطه را در بر میگیرد. تست ها تماما دسته بندی شده اند که شامل: قرابت معنایی، لغت و املاء، آرایه های ادبی، دستور زبان فارسی و تاریخ ادبیات می‌باشد. این دسته بندی در کتاب ادبیات فارسی جامع خیلی سبز، کاملا طبق دسته بندی تست کنکور طراحی شده تا دانشجو را با تست ها آشنا تر کند. لازم به ذکر است که هر درس به همین صورت دسته بندی می‌شود. سوالات آزمون تست نیز به سه گروه تقسیم شده اند.
۱٫ تست های کنکور سالهای قبل
۲٫ سوالات تالیفی جدید
۳٫ سوالات کنکور های آزمایشی
روش طراحی تست ها به صورت ساده و پایه شروع می‌شود تا فرد در شروع کار با سوالات تستی آشنایی پیدا کند و هرچه بیشتر پیش برویم تست ها سخت تر و پیچیده تر می‌شوند. در نهایت با اتمام کتاب شما به تبحر کافی برای تست زنی خواهید رسید.

بررسی ادبیات جامع فارسی خیلی سبز – جلد دوم

در ادامه معرفی جامع ادبیات فارسی خیلی سبز – جلد دوم این کتاب ، پاسخ نامه‌ی تست ها است که پاسخ درست را کاملا تشریح میدهد. این کار علاوه بر خود آزمایی شما با خواندن کامل باعث مرور دوباره ی مطالب می‌شود. ترکیب این دو کتاب یعنی تست زدن و آشنایی قدم به قدم با سطح های مختلف تست زنی و دیدن جواب سوالات و مرور آن ها با پاسخنامه ی تشریحی باعث میشود که شما در نهایت به یک تست زن حرفه ای در این درس تبدیل شوید، تا حتی نمره ی کامل این درس را در تست بگیرید.

تضمین قبولی در کنکور با کتاب کمک آموزشی البته باید در نظر داشت که کتاب کاملا جامع است و زمان مناسبی را برای خواندن آن گذاشت نه این که صرفا کمی قبل از کنکور آن را تهیه کنید و با خواندن سرسری توقع تسلط کامل در این باب را داشته باشید.

محصول پیشنهادی برای موفقیت بیشتر در کنکور: حسابان یازدهم تست خیلی سبز

خصوصیات ظاهری ادبیات جامع فارسی خیلی سبز

ادبیات جامع فارسی خیلی سبز از نظر طراحی جلد بسیار مبتکرانه است در جلد روی آن تصویر تقابل شاعران ‌لاسیک و معاصر را میبینیم که به صورت کاریکاتور به تصویر کشیده شده است‌. طراحی صفحات نیز زیبا و سنتی است و دسته بندی ها به زیبایی از هم تفکیک شده است. این رنگ بندی ها از خستگی خواننده جلوگیری می‌کند.

بیشتر بخوانید: مطالعه کتب آموزشی در اوقات فراغت

بررسی ادبیات جامع خیلی سبز

نقاط قوت و ضعف ادبیات جامع فارسی خیلی سبز

• از نقاط قوت ادبیات جامع فارسی خیلی سبز می‌توان به جامع بودن آن اشاره کردکه جزء به جزء به مطالب سه پایه ی آخر متوسطه پرداخته است،
• پاسخ نامه ی تشریحی نیز باعث تکرار نکات به دفعات در ذهن خواننده شده و با مروردوباره ملکه ی ذهن او بشوند.
• سطح بندی تست ها نیز موجب می‌شود که خواننده دچار سرگیجه نشود و قدم به قدم پیش برود.
از نقاط ضعف این کتاب این است که باید زمان بندی مناسبی برای خواندن و تست زدن داشته باشید تا بتوانید تبهرلازم را کسب کنید.

مطلب پیشنهادی: معرفی جامع کتاب شیمی یازدهم واجب تک جلدی مبتکران

سخن آخر

کتاب طلایی با معرفی و عرضه ی بهترین کتاب های کنکور و دانشگاهی جزو شناخته شده ترین فروشگاه ها است. شما میتوانید با ورود به سایت این فروشگاه و جستجو در آرشیو آن کتاب مورد نیاز خود را تهیه کنید. کتاب ادبیات فارسی جامع خیلی سبز از جامع ترین کتاب ها است که در دو جلد به بازار عرضه شده است.
طراحی سوالات و تست ها و حتی جمع بندی مطالب مربوت به درس ادبیات فارسی در این کتاب کاملا براساس کنکور می‌باشد. از سبک دسته بندی تست ها گرفته تا سوالاتی که طرح می‌شوند. با زمان بندی درست و پیشروی قدم به قدم با مطالب و سطح های مختلف تست زنی شما تبدیل به یک تست زن حرفه ای خواهید شد.امیدواریم که مطالب این مقاله به شما در انتخاب خود مفید واقع شده باشد.

به خواندن ادامه دهید: معرفی جامع حسابان یازدهم خیلی سبز

‫0/5 (0 امتیاز )
  • ketabtalaee
  • نوامبر 15, 2021
  • 141 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو در سایت

درحال بارگذاری ...