برترین بانک کتاب کمک آموزشی

برترین بانک کتاب کمک آموزشی

برترین بانک کتاب کمک آموزشی : امروزه بانک کتاب طلایی برای کنکور و آزمون های آزمایشی بسیار رواج یافته است. کتاب های کمک آموزشی در بهبود ابهامات و اشکالات دانش آموزان نقش بسزایی دارند. مطالعه کتاب های درسی به تنهایی چه فایده ای دارد؟

کتاب های درسی به عنوان یک محصول نقش بسیار مهمی در سیستم آموزشی دارند. وجود کتاب کمک آموزشی در کنار کتب درسی، دانش آموز را برای رو به رو شدن با امتحانات و حتی کنکور سراسری آماده تر می کند. برای دستیابی به موفقیت و کسب نمرات بالا نیاز کتب آموزشی در دوران تحصیل نیاز و مفید خواهد بود.

اکثر دانش آموزان برای درک بهتر مطالب کتب درسی به دنبال منبعی کامل و جامع هستند و کتب آموزشی را برای درک بهتر مطالب کتاب و انجام تمرین های بیشتر ترجیح می دهند. اما نکته ای که بسیار اهمیت دارد این است که از کجا بدانیم کتاب آموزشی منتخب ما می تواند مفید باشد ؟

آیا کتابی که برای درک مطلب بیشتر تهیه کرده اید می تواند شما را یک پله به موفقیت نزدیک تر کند؟ چگونه می توانید انتخاب مناسبی داشته باشید؟ در ادامه با ما همراه باشید تا اطلاعاتی در این رابطه در اختیار شما قرار بدیم.

بانک کتاب طلایی

چگونگی انتخاب بهتر بانک کتاب طلایی برای کسب موفقیت

کتب کمک آموزشی به دسته های مختلفی تقسیم بندی می شوند. برخی از این کتاب ها به منظور کتاب کار و تمرین به بازار عرضه می شوند. این نوع کتاب ها برای دانش آموزانی که قصد به چالش کشیدن خود را دارند و می خواهند با تمرین بیشتر به تفهیم موضوع برسند طراحی شده است.

برخی کتب کمک آموزشی با عنوان کتاب تست و با برخورداری از پاسخ آنان طراحی شده اند که برای دانش آموزان کنکوری گزینه بسیار مناسبی است. مهارت تست زنی در کنکورهای سراسری اهمیت زیادی دارد؛ بنابراین دانش آموزان باید به طور اصولی روی این موضوع کار کنند.

این روزها برخی کتاب های تست با پاسخ تشریحی در بازار موجود است. خوشبختانه با انتشار کتاب کمک آموزشی برای اصلاح یادگیری دانش آموزان می توان به جرات بیان کرد که یادگیری مطالب توسط دانش آموزان رو به افزایش است.

مطلب پیشنهادی: ادبیات جامع فارسی خیلی سبز

ریاضی رشته تجربی جامع کنکور خیلی سبز

کتاب ریاضی رشته تجربی جامع کنکور خیلی سبز جز کتاب های آزمایش جامع کنکور است که برای دانش آموزان دهم، یازدهم و دوازدهم رشته تجربی بسیار مناسب است. این کتاب با رویکرد تستی و با هدف موفقیت دانش آموزان در آزمون کنکور طراحی شده است.

کتاب ریاضی جامع تجربی از انتشارات خیلی سبز که در گذشته به صورت دو جلدی با عنوان ریاضی پایه و ریاضی دوازدهم به بازار تولید و منتشر می شد، شامل درسنامه کتب درسی به صورت درس به درس و به همراه تمرین های استاندارد و تست های تالیفی و کنکوری است.

کتاب ریاضی خیلی سبز رشته تجربی ریاضی دهم یازدهم و دوازدهم را شامل می شود. این کتاب مفاهیم ریاضی را به صورت مبحثی و موضوعی در خود جای داده است. لحن کتاب بسیار ساده و روان است. با توجه به اهمیت درس ریاضی در کنکور از شوخی هایی که در دیگر کتب خیلی سبز رایج است امتناع شده است.

برای خرید کتاب ریاضی جامع کنکور تجربی مهر و ماه کلیک کنید.

ریاضی رشته تجربی جامع کنکور خیلی سبز

در جلد اول کتاب ریاضی تجربی جامع خیلی سبز درسنامه به صورت پرسش های چهارگزینه ای و پاسخنامه کلیدی کلیه سوالات به چاپ رسیده است. تعداد تست های این کتاب حدود ۳۴۰۰ عدد است. پاسخنامه تشریحی این سوالات در جلد دوم ریاضی تجربی جامع خیلی سبز برای فهم بیشتر سوالات و همچنین مباحث کتاب درسی ارائه شده است.

مطلب پیشنهادی: بهترین مشوق کنکور با قیمت عالی

درسنامه ریاضی تجربی جامع خیلی سبز به صورت فصل به فصل است که هر فصل درس های گوناگونی دارد. درس های هر بخش این کتاب حجم کمی دارند و به صورت نکته ای و تستی تالیف شده اند که از نظر مدیریت زمان کمک بسزایی به داوطلبان می کند.

شیمی یازدهم واجب تک جلدی مبتکران

یکی از بانک کتاب طلایی برای کنکور همین شیمی یازدهم مبتکران است. شیمی یازدهم واجب تک جلدی مبتکران از سری کتاب های انتشارات مبتکران برای کنکور سراسری است. این کتاب ویژه‌ دانش آموزان رشته ریاضی و رشته تجربی طراحی شده و به دانش آموزان برای کسب درصد بالا در شیمی کمک می کند.

کتاب شیمی یازدهم تک جلدی تست مبتکران ویژه کنکور سراسری شامل تست ‌های متنوع تالیفی و کنکوری متعدد به همراه آزمون ‌های آزمایشی و تستی است. این کتاب تک جلدی مطالب و مفاهیم درس شیمی یازدهم را به صورت جز به جز ارائه می دهد.

یکی از کامل ترین منابع تستی در شیمی برای داوطلبان کنکور می توان به شیمی یازدهم واجب تک جلدی مبتکران اشاره کرد. شما همچنین میتوانید کتاب شیمی دهم تک جلدی مبتکران را از کتاب طلایی سفارش دهید.

شیمی یازدهم واجب تک جلدی مبتکران

حسابان یازدهم تست خیلی سبز

کتاب حسابان یازدهم تست خیلی سبز به منظور کسب موفقیت در کنکور به چاپ رسیده است. مولفین این کتاب افرادی هستند که تا امروز ۷ جلد کتاب از آن ها با موضوع درس حسابان و ریاضی منتشر شده است. این کتاب درس های کتاب درسی را به صورت درس به درس و به همراه تست های تالیفی و کنکوری با پاسخ تشریحی دارد. اگر قصد دارید در کنکور جزو رتبه برترها باشید، از خرید این کتاب غافل نشوید.

مطلب پیشنهادی: معرفی کتاب لغت و املا کنکور نشر الگو

حسابان یازدهم تست خیلی سبز

شیمی دوازدهم تست مبتکران بهمن بازرگان

کتاب شیمی دوازدهم تست مبتکران به تالیف بهمن بازرگان برای داوطلبان کنکور سراسری تجربی و تجربی به دو شکل دو جلدی منتشر شده است. کتاب شیمی مبتکران دوازدهم دو جلدی از مجموعه کتاب های درس مهم شیمی است که برای کسب نمره قبولی در آزمون و همچنین کسب رتبه برتر در کنکور گزینه بسیار مناسبی است.

جلد اول این کتاب از انتشارات مبتکران شامل فصل ۱ و فصل ۲ کتاب درسی شیمی دوازدهم است. کتاب شیمی مبتکران بهمن بازرگان تست ها و تمرین های متنوعی دارند. تست های این کتاب سطح بندی شده است. درسنامه این کتاب به گونه درس به درس و به همراه تست های چهار گزینه ای و پاسخنامه تشریحی ارائه شده است.

مطلب پیشنهادی: معرفی و خرید انواع کتاب کمک آموزشی شیمی

 

شیمی دوازدهم تست مبتکران بهمن بازرگان

در بخش تست ها مولفان این کتاب سعی کرده اند که علاوه بر تست های تالیفی، تست های کنکوری نیز ارائه دهند. لحن کتاب ساده و روان و صمیمی است و مجموعا ۱۲۲۸ تعداد تست دارد. سطح درسنامه شیمی دوازدهم مبتکران به گونه ای است که هر دانش آموزی در هر سطحی که باشد، می تواند از آن استفاده کند.

به مطالعه ادامه دهید: فروش انواع کتاب کمک درسی

‫0/5 (0 امتیاز )
  • ketabtalaee
  • ژانویه 19, 2022
  • 189 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو در سایت

درحال بارگذاری ...