برترین منابع جامع کنکور ۱۴۰۲

برترین منابع جامع کنکور ۱۴۰۲

یکی از بزرگترین دغدغه های دانش آموزان کنکوری مسلما انتخاب برترین منابع جامع کنکور است، بسیاری از افراد تصور دارند که مطالعه زیاد در کنکور مهم می باشد، در صورتی که اگر شما مطالعه زیاد داشته باشید اما منابع مناسب نداشته باشید با شکست مواجه خواهید شد، به همین دلیل در ادامه برترین منابع جامع کنکور ۱۴۰۲ مانند کتاب شیمی دوازدهم تست مبتکران بهمن بازرگان را به شما معرفی کرده ایم، که میتوانید از سایت ما یعنی بانک کتاب طلایی آن را تهیه کنید.

 

بهترین و برترین منابع جامع کنکور ۱۴۰۲

یکی از بزرگترین چالش های کنکور، انتخاب یک انتشارات برتر نسبت به انتشارات های دیگر است تا دانش آموزان تمامی کتاب های کنکوری خود را یک انتشارات خرید کنند، در صورتی که این یک اشتباه محض است، هر انتشارات به مرور زمان ارائه کننده یک کتاب بسیار منحصر به فرد در یکی از درس های کنکوری است و به هیچ عنوان شما نباید تمامی کتاب های کنکوری خود را از انتشارات تهیه کنید.

برای مثال اگر کتاب شیمی دوازدهم تست مبتکران بهمن بازرگان به عنوان یکی از بهترین و برترین منابع جامع کنکور ۱۴۰۲ شناخته می شود دلیل ندارد که کتاب ریاضی از انتشارات مبتکران نیز یک منبع مناسب باشد، به همین دلیل پیدا کردن یک منبع مناسب از انتشارات متفاوت برای هر درس کنکور مانند کتاب شیمی دوازدهم تست مبتکران بهمن بازرگان را به عنوان هدف خود در انتخاب منبع کنکور قرار دهید.

البته کتاب های درسی شما به عنوان اولین منبع برای شما شناخته می شوند، تا زمانی که شما تسلط کافی بر روی کتاب های درسی خود مانند کتاب شیمی نداشته باشید به هیچ عنوان نمی توانید از کتاب های کمک درسی و تست زنی مانند کتاب شیمی دوازدهم تست مبتکران بهمن بازرگان کمک بگیرید، زیرا پایه و اساس این کتاب ها براساس کتاب درسی شما می باشد و نیاز به پیش مطالعه دقیق بر کتاب درسی دارد.

تصور داشته باشید کتاب شیمی دهم تک جلدی مبتکران درسنامه های بسیار قوی دارد که شما با مطالعه آنها نیز می توانید پاسخگوی سوالات شیمی کنکور باشید اما کنکور سراسری بر ساسا متن های اصلی کتاب درسی شما طراحی می شود و ممکن سوالاتی ارائه شود که شما با خواندن کتاب شیمی دوازدهم تست مبتکران بهمن بازرگان نتوانید پاسخگوی آنها باشید به همین دلیل در ابتدا قبل از انتخاب منابع کمکی ، کتاب های درسی خود را مطالعه کنید. 

 

بهترین و برترین منابع جامع کنکور ۱۴۰۲

تعداد منابع کمک درسی چندتا باشد

دانش آموزان کنکوری معمولا به دلیل استرس زیاد و اهمیت بالای کنکور تصور دارند که باید مایع کمکی بسیار زیادی برای هر درس تهیه کنند، برای مثال ممکن است برای درس شیمی یک کتاب شیمی دوازدهم تست مبتکران بهمن بازرگان ،یک کتاب شیمی خیلی سبز و حتی کتاب شیمی مهر و ماه نیز تهیه کنید، در نهایت در زمان مطالعه و تست زنی دچار مشکل و آشوب در برنامه ریزی خود می شوند. برای موفقیت درکنکور از کتاب شیمی یازدهم واجب تک جلدی مبتکران نیز استفاده کنید.

دقت داشته باشید شما به هیچ عنوان وقت این را ندارید که از چندین منبع به صورت همزمان برای حل درس های خود استفاده کنید و در نهایت نه تنها با آشوب در برنامه ریزی خود مواجه می شوید بلکه به دلیل به اتمام نرساندن منابع انگیزه شما کاهش پیدا خواهد کرد.

به همین دلیل پیشنهاد می کنیم به جای انبار کردن کتاب های کمک درسی برای هر درس یک کتاب کمک درسی بسیار قوی پیدا کنید و تمرکز اصلی خود را بر روی آن قرار دهید، برای مثال در درس شیمی مسلما کتاب شیمی دوازدهم تست مبتکران بهمن بازرگان می تواند بهترین گزینه ممکن برای شما باشد، زیرا کتاب شیمی دوازدهم تست مبتکران بهمن بازرگان به صورت تضمینی پاسخگوی نیاز های شما در برترین منابع جامع کنکور ۱۴۰۲ است.

طریقه مناسب استفاده از منابع کمک درسی

تنها انتخاب یک منبع مناسب کمک درسی مانند کتاب شیمی دوازدهم تست مبتکران بهمن بازرگان به شما کمک نمی کند بلکه درصد بالایی از موضوع انتخاب منبع مناسب طرز استفاده مناسب از منبع می باشد، بسیاری از افراد حتی بهترین منابع را مانند کتاب شیمی دوازدهم تست مبتکران بهمن بازرگان تهیه کرده اند اما به دلیل استفاده نادرست از این منابع موفقیت را کسب نکردند.

بهترین و برترین منابع جامع کنکور ۱۴۰۲

 

هر کتاب روش مطالعه متفاوتی نسبت به کتاب دیگر دارد، برای مثال  کتاب شیمی دوازدهم تست مبتکران بهمن بازرگان به گونه ای طراحی شده است که شما از قبل باید تسلط کافی بر روی درسنامه ها داشته باشید و در زمان مطالعه کتاب شیمی دوازدهم تست مبتکران بهمن بازرگان تمامی مرکز خود را بر روی حل تست قرار دهید. همچنین برای حل تست باید طبق طبقه بندی و مجزا سازی کتاب شیمی دوازدهم تست مبتکران بهمن بازرگان ، تست ها را حل کنید. برای موفقیت بیشتر در کنکور از صفحه روش تست زنی حسابان یازدهم تست خیلی سبز دیدن کنید.

زیرا کتاب شیمی دوازدهم تست مبتکران بهمن بازرگان، تست های خود را به صورت سطح بندی و طبقه بندی شما در اختیار شما قرار داده است، در ابتدا برای هر فرمول، هر درس یا درسنامه تست های سطح آسون، سپس تست های سطح متوسط و در نهایت تست های سطح سخت و یک آزمون کلی و ترکیبی از این تست ها در اختیار شما قرار داده است، در صورتی که شما تست های آسون را در ابتدا حل نکنید نمی توانید در حل تست های سخت موفق باشید.

همچنین در انتهای کتاب شیمی دوازدهم تست مبتکران بهمن بازرگان برای شما یک پاسخنامه کلیدی یک پاسخنامه تشریحی قرار داده شده است، شما با حل سوالات تستی کتاب شیمی دوازدهم تست مبتکران بهمن بازرگان در ابتدا می توانید پاسخنامه کلیدی را مشاهده کنید و با انتخاب سوالاتی که اشتباه حل کردید به پاسخنامه تشریحی برای حل مشکل مراجعه کنید.

به کتاب شیمی یازدهم تست مبتکران بهمن بازرگان شک نکنید

یکی از موضوعاتی که شما باید در برترین منابع جامع کنکور ۱۴۰۲ به آن توجه داشته باشید، اعتماد کردن به منابع درسی مانند کتاب شیمی دوازدهم تست مبتکران بهمن بازرگان است، در صورتی که شما کتاب شیمی دوازدهم تست مبتکران بهمن بازرگان را تهیه کنید.

اما به آن شک داشته باشید و به صورت پی در پی به دنبال یک منبع بهتر باشید حتی از منبع خود نیز نمی توانید استفاده مناسبی داشته باشید، همیشه در ابتدا انتخاب کنید و در انتها اعتماد کنید زیرا زمان کافی برای انتخاب منابع نیست و شما نمی توانید پس از مدت طولانی دوباره منبع خود را عوض کنید، برای خرید کتاب شیمی دوازدهم تست مبتکران بهمن بازرگان، سایت کتاب طلایی در خدمت شماست، سپاسگذاریم که با مقاله برترین منابع جامع کنکور ۱۴۰۲ با ما همراه بودید.

به مطالعه خود ادامه دهید: مزایای زیست شناسی جامع کنکور جلد اول خیلی سبز

‫0/5 (0 امتیاز )
  • ketabtalaee
  • آوریل 17, 2022
  • 211 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو در سایت

درحال بارگذاری ...