برنامه ریزی برای قبولی پزشکی

برنامه ریزی برای قبولی در رشته پزشکی

[کل: 1 میانگین: 5]

برنامه ریزی برای قبولی در رشته پزشکی: برای قبولی در رشته پزشکی چگونه باید برنامه ریزی کنیم؟ کتاب طلایی در این زمینه راهنمایی های لازم را به شما عزیران می کند. ریاضی رشته تجربی جامع کنکور خیلی سبز از دروسی است که باید با برنامه خوانده شود.

شیمی یازدهم واجب تک جلدی مبتکران نیز از آن دسته دروسی است که اگر داوطلبی بدون برنامه آن را مطالعه کند، ممکن است زمان کم بیاورد. از سؤالات همیشگی داوطلبان کنکور تجربی این است که برای قبولی در رشته پزشکی چگونه باید برنامه ریزی کنیم؟

محبوبیت این رشته رقابت شدیدی را برای داوطلبان گروه تجربی فراهم کرده است. افراد برای کسب رتبه قبولی در این رشته باید تمام تلاش خود را کرده و تمامی منابع این آزمون را به خوبی مطالعه کنند. در ادامه به شما خواهیم گفت که چگونه برای کنکور برنامه بریزید.

برای قبولی در رشته پزشکی چگونه باید برنامه ریزی کنیم

در پاسخ به این سوال باید بگوییم که برای قبولی در پزشکی و مطالعه شیمی دهم تک جلدی مبتکران، باید اصولی را بدانید و رعایت کنید. در واقع، با آگاهی از چند اصل شما می توانید تلاش های خود را چندبرابر کرده و در این رشته قبول شوید. اصول قبولی در این رشته را در ادامه برای شما شرح خواهیم داد.


اهداف خود را بشناسید

برای شناسایی اهداف خود باید خودتان را بشناسید. شاید شنیدن این جمله کمی برایتان عجیب به نظر برسد، اما واقعیت این است که عمل به این جمله می تواند مسیرهای موفقیت را به راحتی به شما نشان دهد.

انسان‌ ها به دنبال نیازها و اهداف خود در حرکت‌ هستند. بنابراین، ابتدا نیازها و اهداف خود را بشناسید. زیرا این نیازها به اهداف و انگیزه شما برای حرکت تبدیل می شوند. قبل از اینکه به دنبال پاسخ سوال باشید، بهتر است در رابطه با شخصیت خود کمی اطلاعات پیدا کنید. پیشنهاد می شود: چگونه شیمی کنکور را ۸۰ درصد بزنیم

امید و انگیزه داشته باشید

برای قبولی در رشته پزشکی و شیمی یازدهم واجب تک جلدی مبتکران باید امید و انگیزه داشته باشید. با خود تکرار کنید که من در رشته پزشکی حتما قبول می شوم. همین جمله را با خودتان هر روز تمرین کنید. با خودتان بگویید من به راحتی می توانم در پزشکی رتبه خوبی کسب کنم، کافی است تلاش خود را چندبرابر کنم.

از تجربیات رتبه های برتر سال گذشته استفاده کنید

از داوطلبان گروه تجربی که سال های گذشته شرکت کرده اند و رتبه خوبی را نیز کسب کرده اند، سوال بپرسید. تجربه را می توان از مهم ترین عواملی دانست که مسیر درست را به شما نشان می دهد و از سردرگمی ها نجاتتان می دهد. پیشنهاد می‌شود: جلوگیری از افکار منفی سر جلسه کنکور

برنامه ریزی درستی داشته باشید

داوطلبان عزیز برای قبولی در رشته پزشکی و مطالعه درست شیمی دوازدهم تست مبتکران بهمن بازرگان باید برنامه درست و اصولی داشته باشند. شما باید برنامه ای را طراحی و اجرا کنید که بتوانید طبق آن تمامی دروس عمومی و اختصاصی را بخوانید.

در برنامه ریزی درست باید بتوانید تست بزنید. علاوه بر این، شما باید برنامه ای بچینید که به میزان کافی استراحت کنید. لازم به ذکر است که بدانید که حتی اگر تمام کتاب های دنیا را نیز بخرید، اما برای مطالعه آن برنامه ریزی نداشته باشید، نمی توانید موفقیت لازم را به دست آورید.

برای برخورداری از برنامه خوب برای مطالعه ریاضی جامع کنکور تجربی مهروماه، بهتر است که از مشاوران کتاب طلایی کمک بگیرید. زیرا این افراد می توانند برنامه ای را طراحی کنند که تمامی موارد ذکر شده را داشته  باشد. پیشنهاد می‌شود: انرژی مثبت سر جلسه کنکور

ضرایب درسی رشته تحصیل خود را بدانید

داوطلبان باید از ضرایب درسی رشته خود اطلاعات داشته باشند. زیرا هر یک از ضرایب درسی برای رشته های مختلف متفاوت است. به عنوان مثال، ضریب درس ریاضی رشته تجربی جامع کنکور خیلی سبز در رشته تجربی در زیر گروه اول، سه ، اما در زیر گروه دوم یک است.

بنابراین آگاهی از این ضرایب درسی می تواند جوابی به سوال برای قبولی در رشته پزشکی چگونه باید برنامه ریزی کنیم باشد. همچنین این ضرایب اهمیت بسیار زیادی دارند.

منابع کنکور تجربی را شناسایی کنید

داوطلبان باید حتما با منابع کنکور تجربی از جمله ریاضی رشته تجربی جامع کنکور خیلی سبز آشنا باشند و طبق آن ها، مطالعه کنند. مشاوران کتاب طلایی به شما اطلاعات کاملی از تمامی منابع ارائه می کنند که باید بعد از آشنایی با آن ها، کتاب های تست مربوط به آن منابع را تهیه و تست زنی را آغاز کنید. پیشنهاد می‌شود: برنامه ریزی تابستان کنکور ۱۴۰۲

فراموش نکنید که تست زنی از مهم ترین کارهایی است که قبولی صددرصد در پزشکی شما را تضمین می کند. زیرا شما عزیزان در هنگام تست زنی با نحوه طراحی سوالات کنکور نیز اشنا می شوید.

دروس عمومی را تقویت کنید

از اشتباهاتی که داوطلبان تجربی برای قبولی در رشته دلخواه خود انجام می دهند، بحث اهمیت ندادن به دروس عمومی است. این نکته را بدانید که تاثیر دروس تخصصی بیشتر از دروس عمومی است، اما اگر نگاهی به درصدهای کارنامه قبولی پزشکی داوطلبان سال های گذشته بیندازید، حتما متوجه این مساله می شوید که درصدهای عمومی برای داوطلبان هر یک از این رشته ها بالا است. پیشنهاد می‌شود: برنامه ریزی درسی تابستان دهم به یازدهم تجربی

 

آشنایی با با دروس و واحدهای رشته پزشکی

برای قبولی و کسب رتبه بالا در پزشکی، شما باید به طور کامل با دروس و واحدهای رشته پزشکی از جمله شیمی دهم تک جلدی مبتکران آشنا شوید. زیرا این کار می تواند آشنایی شما را با دروس و واحدهای این رشته بیشتر کند و موجب شود شما با توجه به این آشنایی قبولی در رشته پزشکی را نزدیک تر حس کنید. علاوه بر این، باید اطلاعات کاملی در رابطه با آینده شغلی خود و دروس رشته موردنظر به دست آورید.

‫0/5 (0 امتیاز )
  • ketabtalaee
  • آگوست 3, 2022
  • 131 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو در سایت

درحال بارگذاری ...