بهترین روش مطالعه زیست شناسی کنکور ۱۴۰۲

بهترین روش مطالعه زیست شناسی کنکور ۱۴۰۲

[کل: 0 میانگین: 0]

بهترین روش مطالعه زیست شناسی کنکور : مهم ترین درس کنکور سراسری تجربی را می توانیم زیست شناسی معرفی کنیم، زیست شناسی تاثیر بسیار زیادی در رتبه داوطلبان کنکور تجربی دارد و تمام افرادی که در رشته های پزشکی یا پرستاری قبول شده اند ، دارای درصد بالایی در درس زیست شناسی هستند، در این متن بهترین روش مطالعه زیست شناسی برای کنکور ۱۴۰۲ را برای شما بیان کردیم ف با ما همراه باشید. در این مقاله بانک کتاب طلایی با بهترین متد و روش‌های مطالعه کنکور شما را اشنا کرده است.

شناسی برای کنکور ۱۴۰۲

زیست شناسی یک درس مفهومی با مطالب بسیار مهم است که شما به راحتی وبا مطالعه ساده نمی توانید در آن موفقیت کسب کنید، به همین دلیل بهترین روش مطالعه زیست شناسی برای کنکور ۱۴۰۲ توسط ۱۰ رتبه برتر کنکور تجربی را بیان کردیم تا با توجه به تجربه های این افراد شما نیز روش های مطابق با یادگیری خود را پیدا کنید.

 

روش مطالعه علی عبدالله زاده با ۹۸% زیست شناسی در کنکور

علی عبدالله زاده برای روش مطالعه خود مطالعه پیوسته با نمودار ساده ای را بیان کرد، او در ابتدا کتاب درسی خود را به خوبی مطالعه کرده و سپس به حل سوال های آموزشی و تشریحی از مطالب کتاب درسی می پردازد تا مطالب را به خوبی فرا گیرد. پس از یادگیری خوب مطالب دوباره کتاب را مطالعه کرده و نکات مورد نظر را مرور می کند و تا چند روز به مطالعه زیست نمی پردازد.

پس از گذشت چند روز علی عبدالله زاده دوباره تمامی مطالب کتاب درسی خود را با دقت بسیار بالایی مرور می کند و به حل تست ساده و ترکیبی می پردازد تا حل تست را فرا گیرید، سپس در مرور زمان هر چند روز یک بار به حل تست های مربوط به بخش مطالعه شده می پردازد تا ذهن به خوبی درس را فرا گیرد.

پیشنهاد می‌شود: ۱۰ روش مطالعه رتبه های برتر کنکور تجربی ۱۴۰۲

 

روش مطالعه فاطمه خانی با ۸۶% زیست شناسی در کنکور

بهترین روش مطالعه زیست شناسی برای کنکور ۱۴۰۲ برای این خانم مطالعه کتاب درسی بعد از تدریس معلم و استفاده از منابع کمک درسی زیست شناسی جامع کنکور جلد اول خیلی سبز بوده است، او بیان کرده است که مطالعه کتاب و منبع درسی پس از تدریس معلم باعث تثبیت مطالب در حافظه بلند مدت او بوده است و در روز های دیگر تنها به مرور ساده مطالب و حل تست می پردازد.

 

روش مطالعه پوریا برزین با ۹۵% زیست شناسی کنکور تجربی

پوریا برزین کتاب درسی خود را به عنوان یک کتاب جامع انتخاب کرده است و از کتاب های کمکی مانند  تنها زیست شناسی جامع کنکور جلد اول خیلی سبز برای تست زدن استفاده می کند، بهترین روش مطالعه زیست شناسی برای کنکور ۱۴۰۲ مطالعه روزانه است و از حاشیه نویسی در کتاب خود برای نکته برداری استفاده می کند. همچنین او اشاره کرد که در روزهای پایانی مطالعه خود به حل تست های کنکور زیست شناسی در سال های اخیر پرداخته است.

 

روش مطالعه امیر حسن زمردی با ۸۴% زیست شناسی

بهترین روش مطالعه زیست شناسی برای کنکور ۱۴۰۲ مطالعه به صورت سطحی و سپس به صورت جدی به همراه تست بوده است، او بیان کرد که در ابتدا روز قبل درسهایی روز بعد زیست شناسی خود را به صورت سطحی مطالعه میکرده است تا روی آنها تسلط کمی پیدا کند و ذهن خود را برای یادگیری مطالب فردا آماده کند و روز بعد به مطالعه جدی ، نکته برداری و حل تست پرداخته است.

پیشنهاد می‌شود: ۱۴ روش ساده برای تست زنی در کنکور

 

روش مطالعه مهدی طالبی با ۹۱% زیست شناسی

بهترین روش مطالعه زیست شناسی برای کنکور ۱۴۰۲ استفاده از خواندن مرحله زیست شناسی برای یادگیری مفهومی و امکان حل تست های ترکیبی بوده است، او برای خواندن زیست در ابتدا یک روخوانی جزیی از کتاب درسی خود انجام داده یا درسنامه کتاب زیست شناسی جامع کنکور جلد اول خیلی سبز را مطالعه کرده است، سپس به مطالعه مفهومی به همراه نکته برداری مبحث مورد نظر و در انتها به مطالعه ترکیبی زیست با همان مبحث در سال های پایه پرداخته تا در زمان حل تست های ترکیبی با مشکل روبرو نشود.

 

روش مطالعه علیرضا رضایی با ۸۴% زیست شناسی

بهترین روش مطالعه زیست شناسی برای کنکور ۱۴۰۲ حاشیه نویسی نکات تستی زیست شناسی در کتاب درسی بوده است تا در زمان مرور مطالب تنها حاشیه نوسی ها را مرور کرده و در زمان صرفه جویی کنیم. علیرضا رضایی برای موفقیت در کنکور یادداشت نویسی، حاشیه نویسی و نکته برداری را پیشنهاد می کند تا زمان روبرو شدن با مشکل آنها را مطالعه کنید.

او بیان کرده است که حتی برای حل تست ها نیز نکات مهم یادآوری پاسخ را در کنار تست یادداشت کنید تا اگر در زمان کنکور سراسری با تستی مشابه آن روبرو شدید آن نکته در ذهن شما کمک کننده حل تست باشد.

 

روش مطالعه سارا همتی برای کنکور با ۸۹% زیست شناسی

بهترین روش مطالعه زیست شناسی برای کنکور ۱۴۰۲ مطالعه مطلب و حل تست و سپس بازگشت به مطلب و تعیین نکات تست بوده است، این کار باعث میشه تا تمامی نکات تست در ذهن سارا پایدار و تثبیت شود، همچنین به دلیل علامت زدن کنار نکات تست در متن کتاب، در زمان مرور سارا نکات مهم را تشخیص داده و بر روی آنها تمرکز بیشتری می کند.

روش مطالعه متین جمالیان در کنکور با ۹۳ % زیست شناسی :

متین جمالیان برای خواندن درس زیست شناسی روش و تکنیک خاصی رو معرفی نمیکنه و میگه تنها انتخاب منبع مناسب در مطالعه مهم است و منبع بهترین روش مطالعه را به شما معرفی خواهد کرد، او تنها تکرار و مرور را برای درس زیست شناسی لازم می داند و می گوید تکرار مطالعه درس زیست شناسی باعث تثبیت درس در ذهن شما خواهد باید زیرا یک منبع درست ساختار بندی درستی برای آمادگی ذهن شما دارد، از بهترین منابع زیست شما می توانید کتاب زیست شناسی جامع کنکور جلد اول خیلی سبز را خریداری کنید.

روش مطالعه نیما فقیرپور برای درس زیست شناسی با ۹۳%

بهترین روش مطالعه زیست شناسی برای کنکور ۱۴۰۲ برای نیما مطالعه تست های کنکوری قبل از مطلب اصلی بوده است، او بیان کرد در ابتدا تست های سراسری و تالیفی را مطالعه می کرده تا با نکات اصلی کتاب اشنا شود و ذهن او درگیر حل تست و پیدا کردن جواب باشد، سپس به مطالعه متن کتاب می‌پرداخته و جواب ها را در متن پیدا می کرده است.

منبع مقاله : sanjesh.org

‫0/5 (0 امتیاز )
  • ketabtalaee
  • ژوئن 11, 2022
  • 147 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو در سایت

درحال بارگذاری ...