بهترین مشوق کنکور با قیمت عالی

بهترین مشوق کنکور با قیمت عالی

اگر تا الان به دنبال بهترین مشوق کنکور با قیمت عالی هستید، احتمالا ویژگی های مشاوره خوب را نمی دانید. بهتر است قبل از اینکه به دنبال مشاوره بگردید، کمی در رابطه با خصوصیات این فرد اطلاعاتی را به دست آورید. مشاوره تحصیلی خوب فردی است که برای موفقیت افراد در کنکور از هیچ راهی دریغ نکند و دانش آموزان را برای رسیدن به رتبه بالاتر تشویق کند.

برخی از افراد به دلیل کمبود اطلاعاتی که در رابطه با مشاوره تحصیلی دارند به سراغ فردی می روند که تجربه لازم در این زمینه را ندارد، در نتیجه خروجی خوبی را در کنکور به دست نمی آورند. شاید با مطالعه شیمی یازدهم واجب تک جلدی مبتکران و شیمی دوازدهم تست بهمن بازرگان به تنهایی نتوانید رتبه خوبی به دست آورید.

افراد زیادی با ذوق رسیدن به شغل رویایی خود در آینده تلاش و کوشش بسیار زیادی می ‌کنند، اما برای رسیدن به این هدف باید از فردی که در این زمینه تجربه دارد کمک بگیرید تا از انرژی خود به بهترین نحو احسنت استفاده کنید.

مشاور تحصیلی کنکور با مهارت ها و تجربیاتی که در طول سال‌های کار کسب کرده است، این فرصت را به داوطلبان می دهد که موانع را از سر راه خودت کنار بگذارند و موفقیت را هرچه سریع تر به دست آورند. در ادامه با ما همراه باشید تا ویژگی های بهترین مشوق کنکور با قیمت عالی را برای شما عزیزان شرح دهیم.

کتاب طلایی

ویژگی ویژه بهترین مشوق کنکور با قیمت عالی برای پزشکی چیست

همانطور که در بالا به آن اشاره کردیم، کمک گرفتن از مشاور خبره بسیار اهمیت دارد. اگر می‌ خواهید موفقیت بزرگی را در کنکور به دست آورید، باید به دنبال مشاوری دلسوز باشید، اما مشاور کنکور باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

بیشتر بخوانید: کتاب طلایی بزرگترین فروشگاه آنلاین کتاب

شناخت کافی از دانش آموز

یکی از مهم‌ ترین و اصلی ‌ترین ویژگی مشاور کنکور شناخت اولیه دانش آموزان است. زمانی که مشاور شناخت کاملی از افراد پیدا کند، به راحتی می تواند برای وی برنامه‌ ریزی مناسبی را بر اساس شرایط جسمی، روحی و سطح علمی او طرح کند.

مشاوران کنکور وظیفه دارد که روحیات و علایق دانش‌ آموزان، شرایط خانوادگی و تحصیلی وی را کاملا بشناسد. با شناخت کامل افراد این امکان وجود خواهد داشت که به راحتی برای دانش آموزان برنامه ریزی کند. مشاور با این کار با روحیه پیگیری که دارد، فرد را برای کنکور آماده می کند. مشاور خوب فردی است که عادات دانش‌آموز را در اسرع وقت متوجه شود و بتواند عادت را از وی دور کند.

طراحی برنامه ریزی درست مطابق با شرایط دانش آموز

یکی از دروسی که باید نسبت به سایر درس ها اهمیت زیادی به آن کرد، شیمی دهم تک جلدی مبتکران است. این درس نیاز به برنامه ریزی دقیق و کاملی دارد. بعد از شناخت مشاور از دانش آموز، وقت آن رسیده که برای وی برنامه اصولی و درستی را طراحی کند.

مشاور با آگاهی از اهداف کوتاه ‌مدت و بلندمدت دانش آموز می تواند برنامه درستی را برای وی بچیند. این برنامه ریزی نباید به گونه‌ ای باشد که دانش آموز با انجام آن دچار خستگی شود. همچنین برنامه نباید زمان‌های خالی بسیار زیادی برخوردار باشد. زیرا با این کار افراد انگیزه خود را ممکن است از دست بدهند.

مشاوره خوب فردی است که بتواند تمام مباحث کتاب را جمع آوری کند. این فرد با برنامه ریزی که برای دانش‌ آموزان انجام می ‌دهد مدیریت زمان را نیز به آنها یاد دهد.

پیشنهاد ویژه: خرید اینترنتی کتاب کمک درسی با تخفیف ویژه

طراحی برنامه ریزی درسی برای دانش آموز

استفاده از تجربیات و مهارت خود برای انتقال مطالب به دانش آموزان

از دیگر خصوصیات خوب مشاور این است که او باید روش هایی را که به داوطلبان آموزش دهد که به موفقیت دانش آموزان ختم شود. مشاوران باید تمامی مراحل مطالعه، روش های درس خواندن، استرس های شب آزمون، بی خوابی ها و سختی های مطالعه، نحوه تست زدن و مدیریت زمان را به دانش آموز آموزش دهند.

بهترین مشوق کنکور با قیمت عالی باید فنون و روش هایی برای مطالعه دروس، نحوه تست زنی در کمترین زمان، مدیریت زمان در آزمون، مدیریت استرس و بودجه بندی دروس را کاملا به داوطلبان آموزش دهد.

محصول پیشنهادی برای موفقیت بیشتر در کنکور: ریاضی جامع کنکور تجربی مهر و ماه

تعیین اهداف بلند و  برای دانش آموزان

مشاوران بهترین مشوق کنکور هستند که به داوطلبان انرژی و انگیزه می دهند. از دیگر خصوصیات ویژه مشوق کنکور می توان به ارزیابی توانایی علمی دانش آموزان، تعیین اهداف کوتاه مدت و بلند مدت و برنامه ریزی دقیق و اصولی روزانه و هفتگی برای مطالعه دروس اشاره کنیم.

مشاوران با تعیین اهداف کوتاه‌مدت و بلندمدت برای داوطلبان آن را برای کنکور آماده خواهند کرد. اهداف بلند مدت دانش ‌آموزان با توجه به برنامه ریزی مناسب به اهداف کوچکتری باید تقسیم شود.

صبر و تحمل بالای مشاور کنکور

یکی دیگر از خصوصیات مهم مشوق تحصیلی خوب این است که باید صبر و حوصله فراوانی داشته باشد. مشاور به حرف های دانش آموزان باید کاملا گوش دهد و بهترین راهکارها را برای دستیابی به موفقیت به انها گوشزد کند. مشاور کنکور با ارائه برنامه ریزی درست برای شیمی یازدهم واجب تک جلدی مبتکران می تواند دانش آموز را یک پله به موفقیت نزدیک تر کند.

ویژگی های مشاورکنکور

بهترین مشوق کنکور با قیمت عالی چه وظایفی دارد

مشاور با در نظر گرفتن وضعیت روحی و سطح علمی دانش آموزان برنامه ‌های مناسبی را برای کنکور و آزمون های آزمایشی مشخص خواهد کرد. همچنین به سوالات دانش آموزان در زمینه های مختلف پاسخ می دهد و همه روزه و همه ساعته آماده خدمت رسانی به داوطلبان است. این فرد نکاتی را برای بهبود روند مطالعه آنها و رسیدن به رتبه عالی به دانش آموزان می گوید.

بهترین مشوق کنکور باید با انرژی مثبت با دانش آموزان به گفتگو بپردازد. همچنین این فرد باید انگیزه و اعتماد به نفس بالایی را به دانش‌آموز انتقال دهد تا آنها با جدیت و روحیه بهتری به مطالعه بپردازند.

بیشتر بخوانید: تضمین قبولی در کنکور با کتاب کمک آموزشی

برای کمک گرفتن از مشاور به صورت حضوری بهتر است یا آنلاین

هر کدام از مشاوره ‌ها مزایا و معایب خاص خود را دارند و این انتخاب شماست که کدام مورد را انتخاب کنید. البته لازم به ذکر است که مشاوره حضوری به دلیل ارتباط چشمی که بین دو طرف اتفاق می افتد، بهترین گزینه است. چراکه دانش آموزان راحت تر می تواند سوالات خود را بپرسند.

برای کمک گرفتن از مشاور به صورت حضوری بهتر است یا آنلاین

چرا باید از مشاوره کتاب طلایی کمک بگیریم

با توجه به حجم زیاد دروس در کنکور مخصوصا رشته تجربی و همچنین آشنا نبودن دانش‌آموزان به برنامه ‌ریزی درست، بهتر است از مشاوران خبره کتاب طلایی کمک بگیرید تا خروجی بهتری را به دست آورید. سایت کتاب طلایی می تواند انتخاب بسند های برای شما باشد.

به مطالعه ادامه دهید: مطالعه کتب آموزشی در اوقات فراغت

‫0/5 (0 امتیاز )
  • ketabtalaee
  • فوریه 21, 2022
  • 175 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو در سایت

درحال بارگذاری ...