بهترین کتاب ریاضی برای کنکور تجربی

بهترین کتاب ریاضی برای کنکور تجربی

[کل: 1 میانگین: 5]

بهترین کتاب ریاضی برای کنکور تجربی: در هر سطح سواد و جایگاهی که باشید، بعید است نام کنکور و چالش‌های این دوران را نشنیده باشید‌. کنکور سراسری، بزرگترین آزمون سنجش دانش آموزان برای ورود به دانشگاه است که با افزایش متقاضیان و بالاتر رفتن سطح تسلط دانش آموزان بر منابع درسی سال به سال سخت‌تر می‌شود.

 به خصوص کنکور سراسری تجربی با شرکت سالیانه چند میلیون متقاضی و پذیرش تنها چند هزار نفر در دانشگاه و رشته دلخواه‌شان جزو چالشی‌ترین آزمون‌های تحصیلی کشور به حساب می‌آید و تاثیر زیادی بر ابعاد مختلف روحی و روانی، اقتصادی، اجتماعی و… دانش آموزان کنکوری‌ و والدین ایشان می‌گذارد.

 از زمان انتخاب رشته سال نهم متوسطه خانواده‌ها دانش آموزشان را مجاب می‌‌کنند تا گاها برخلاف میل باطنی خود به این رشته بروند و با خرج هزینه زیاد در بهترین مدارس و کلاس‌های آموزشی شرکت کنند تا برای کنکور تجربی آماده باشند. چه بسیار هزینه‌هایی که برای خرید کتاب‌های کمک آموزشی زیاد صرف نمی‌شود و نه تنها این منابع زیاد سبب پیشرفت دانش آموزان نمی‌شوند، بلکه او را سردرگم هم می‌کنند!

در کتاب طلایی راهنمایی را طراحی کرده ایم که بتوانید به موضوعات مختلف بپردازید. به موفقیت در حقیقت راه حل اساسی برطرف شدن نگرانی والدین و دانش آموزان کنکوری تحقیق و آگاهی است. کنکور تجربی نه به شکل آن غول شکست ناپذیری ست که با هیچ کاری نتوان از پسش برآمد و نه به آن راحتی که بدون هیچ تلاشی بتوان در آن موفق شد.

ریاضی جامع کنکور تجربی چی بخونم

کتاب ریاضی رشته تجربی جامع کنکور خیلی سبز یکی از بهترین و کارآمدترین کتاب‌هایی ست که در هر سطحی از دانش ریاضی باشید، شما را برای کنکور آماده می‌کند. این کتاب شامل سه بخش اصلی درسنامه، تست‌های طبقه بندی شده و پاسخنامه جامع است.

درسنامه این کتاب غنی از مطالب مهم کنکور، نکات مفید و تست‌های آموزشی مناسب است که می‌تواند به عنوان یک منبع بسیار خوب برای رفع نواقص در درس ریاضی و مرور مورد استفاده قرار بگیرد.

بخش تستی این کتاب شامل هزاران تست‌ها مرتب شده از آسان به سخت است و یک بخش ویژه تست برای دانش آموزان قوی دارد و به طور کلی همه دانش آموزان را از صفر تا صد ریاضی کنکور آماده می‌کند.

اما این تنها قابلیت‌های کتاب نیست! پاسخنامه جامع و تشریحی سوالات تستی کتاب خود یک منبع آموزشی بی نظیر است. تست‌های طبقه بندی شده کتاب را حل کنید و هر زمان که احساس مشکل کردید، به پاسخنامه کامل آن مراجعه کرده و با بیان مسلط‌ترین مدرسان مشکلات خود را برطرف کنید.

منابع مناسب برای دروس تخصصی کنکور تجربی

همان طور که احتمالا می‌دانید کنکور سراسری برای هر رشته دارای دو گروه دروس اختصاصی و عمومی است که همواره دروس اختصاصی از ضریب بالاتری برخوردارند و بیشتر مورد توجه دانش آموزان و مدرسان قرار می‌گیرند.

 دروس اختصاصی کنکور تجربی شامل دروس زیست شناسی، ریاضی، فیزیک و شیمی در عین اهمیت بالا، از سطح دشوارتری نیز برخوردار هستند و تاثیر به سزایی در افزایش تراز آزمون کنکور می‌گذارند.

در بین این دروس درس ریاضی یکی از چالش برانگیزترین درس‌هاست. این درس از فضای علوم تجربی کمی دورتر است و برای دانش آموزان کنکور تجربی سختتر

به نظر می‌رسد.

پیشنهاد می‌شود: ۵ روش تست زنی برای کنکور پزشکی

 از سوی دیگر متاسفانه طی چند سال اخیر سوالات ریاضی کنکور تجربی به شدت رو به سختتر شدن پیش می‌رود به حدی که در کنکور سراسری تجربی یکی دو سال گذشته میانگین بالاترین درصد این درس به ۱۴ درصد رسیده بود!! این موضوع ممکن است شما را بترساند، ناامید کند و… اما این چالش نیز چاره خود را دارد و تنها راه آن مطالعه درست و آموزش از منبع اصولی است.

 

منبع جامع و کامل اطلاعات ریاضی

بهترین کتاب ریاضی برای کنکور تجربی: یک منبع جامع و کامل که اطلاعات ریاضی سه سال دبیرستان را برای‌تان جمع بندی کند و نواقصی که دارید را به بیان ساده برطرف کند، تست‌های طبقه بندی شده داشته باشد و سبکی نزدیک به سبک طراح کنکور داشته باشد، تنها نیاز شما برای آمادگی در درس ریاضی کنکور است.

شاید یافتن منبع اینچنینی در بین این میزان از تنوع موسسات و کتاب‌های بازار کار راحتی نباشد، اما پیشنهادات جذابی برای‌تان داریم!

 در ادامه این نوشته قصد داریم دو تا از بهترین و جامع‌ترین کتاب‌های کمک آموزشی درس ریاضی کنکور تجربی، ریاضی رشته تجربی جامع کنکور خیلی سبز و ریاضی جامع کنکور تجربی مهروماه را به شما معرفی کرده و با بررسی ویژگی‌های منحصر به فرد و تمایز دهنده این منابع، در انتخاب منبع آموزشی مناسب درس ریاضی راهنمایی‌تان کنیم.

موفقیت در کنکور تجربی

بهترین کتاب ریاضی برای کنکور تجربی:  موفقیت در کنکور تجربی مثل هر چالش دیگری نیازمند تلاش هوشمندانه، فراهم کردن شرایط (منابع آموزشی درست و کلاس‌ها) و صبوری ست. اگر در طی زمان به کمک منابع آموزشی مناسب و کارآمد تلاش کنید و صبر و حوصله خود را از دست ندهید، اطمینان داشته باشید که نه در این راه بلکه در تمام مراحل تحصیلی زندگی خود موفق خواهید شد.

پیشنهاد می شود: روزی چند ساعت شیمی بخوانیم 

 در اینجا ممکن است برایتان سوال شود منبع آموزشی مناسب چه منبعی ست؟ یا از کجا بدانیم منابع مفیدی را برای دروس مهمی چون ریاضی انتخاب کرده‌ایم؟ برای پاسخ این سوالات در ادامه مطلب با ما همراه باشید تا به بررسی بهترین منابع تخصصی برای آمادگی کنکور تجربی بپردازیم(پیشنهادات جذابی برایتان خواهیم داشت!)

 

کتاب ریاضی جامع کنکور تجربی مهروماه

 

بهترین کتاب ریاضی برای کنکور تجربی: پس از کتاب ریاضی جامع کنکور خیلی سبز رتبه با کیفیت‌ترین و کارآمدترین کتاب برای آمادگی ریاضی کنکور به کتاب ریاضی جامع کنکور تجربی مهروماه می‌رسد. این کتاب با بیان ساده و روان سخت‌ترین مباحث ریاضی کنکور تجربی را در قالب درسنامه‌ای جامع و کامل به شما آموزش می‌دهد. سپس با آوردن تست‌های طبقه بندی شده از آسان‌ترین به سخت‌ترین مسیر رسیدن از درصد ۰ به ۱۰۰ را برای‌تان هموارتر می‌کند.

با حل تست‌های پایان فصل کتاب تسلط خود به هر فصل را به چالش می‌کشید و با مرور جمع بندی نمودارهای آن مطالب را به تثبیت می‌رسانید.

در هر قسمت از حل سوالات که به مشکلی برخوردید، می‌توانید به پاسخنامه کتاب مراجعه کنید و سریع‌ترین راه‌های تستی حل هر سوال را بیاموزید.

شایان ذکر است که سبک سوالات کتاب ریاضی جامع کنکور تجربی مهروماه نهایت شباهت را به تست‌های کنکور نظام جدید دارد و شما را در رسیدن به بهترین درصد در درس ریاضی کمک می‌کند.

این دو کتاب از بهترین کتاب‌های جامع برای آمادگی ریاضی کنکور تجربی بودند؛ با تمرکز بر مطالعه این کتاب‌ها به صورت اصولی و در زمان مناسب به تسلط کافی در مباحث ریاضی سه سال دبیرستان رسیده و خیال خود را از بابت ریاضی کنکور راحت می‌کنید.

‫0/5 (0 امتیاز )
  • ketabtalaee
  • آگوست 24, 2022
  • 112 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو در سایت

درحال بارگذاری ...