بهترین کتاب ریاضی جامع برای کنکور

[کل: 0 میانگین: 0]

 بهترین کتاب ریاضی جامع برای کنکور: آیا به دنبال خرید بهترین کتاب ریاضی جامع برای کنکور ۱۴۰۲ هستید اما نمی دانید چه کتابی را خریداری کنید ما به شما در این متن دو کتاب ریاضی رشته تجربی کنکور خیلی سبز  و یک کتاب ریاضی جامع کنکور مهر و ماه را مشخصات با توضیحات کامل پیشنهاد کرده ایم، در ادامه با بانک کتاب طلایی همراه باشید.

بهترین کتاب ریاضی جامع برای کنکور ۱۴۰۲

اگر رشته تحصیلی شما تجربی است بهترین کتاب ریاضی جامع برای کنکور ۱۴۰۲ با تعریف عالی و چاپ سال ۱۴۰۲ را می‌توانیم ریاضی رشته تجربی جامع کنکور خیلی سبز معرفی کنیم. این کتاب آخرین چاپ خود را در سال ۱۴۰۰ داد و هر سال دارای بازنویسی و ویرایش با توجه به اطلاعات جدید موجود در کتاب‌های ریاضی و آزمون‌های آزمایشی سال جدید می‌باشد. 


بهترین کتاب جامع کنکور

کتاب ریاضی رشته تجربی کنکور خیلی سبز از نمونه‌های بهترین کتاب ریاضی جامع کنکور ۱۴۰۲ است که کاملا رویکرد تستی دارد و هدف آن از تالیف موفقیت در آزمون‌های آزمایشی و کنکور می‌باشد. این کتاب تمام سال‌های تحصیلی دهم یازدهم و دوازدهم رابه شکل پراکنده در کنار یکدیگر جمع آوری کرده و در یک کتاب تمامی اطلاعات گردآوری شده‌اند. 

به صورت کلی تالیف کتاب ریاضی رشته تجربی کنکور خیلی سبز با لحن رسمی، اما ساده و روان است و برخلاف کتاب‌های دیگر خیلی سبز، از لحن عامیانه و شوخی و … خبری نیست، تا تمامی تمرکز دانش آموز بر روی حل مسئله و چگونگی روش ذکر شده برای حل تست‌ها باشد. چنین درسنامه‌های این کتاب نیز از لحظه رسمی برخوردار هستند و دانش آموز می‌تواند با یکبار مطالعه به تمامی اطلاعات ذکر شده مسلط شود.

 

جلد اول کتاب ریاضی رشته تجربی کنکور خیلی سبز

جلد اول کتاب ریاضی خیلی سبز به عنوان بهترین کتاب ریاضی جامع برای کنکور ۱۴۰۲ دارای درسنامه‌ها، تست‌های آنها و پاسخنامه کلیدی در ۶۴۰ صفحه ۱۰۳ ۱۳۱۲ تست است. قابل ذکر است که برای صفحه آرایی جلد اول این کتاب از رنگ مشکی و سبز با فشردگی مطالب بسیار بالا در درسنامه‌ها و تست‌ها استفاده شده در انتهای این کتاب پاسخنامه کلیدی است که شما می‌توانید در چند صفحه به صورت مختصر تنها پاسخ عددی هر تست را مشاهده کنید و نسبت پاسخ کلیدی تست‌های موجود در کتاب تسلط داشته باشید. 

بخوانید: آموزش شگفت انگیز حسابان یازدهم

حجم مطالب جلد اول کتاب ریاضیات تجربی جامع تست خیلی سبز بسیار زیاد است و و به همین دلیل بدون فشرده سازی باید آنها در هزار صفحه جا می‌شدند،اما بزرگ بودن کتاب یکی از مشکلات و چالش های دانش آموزان است و طراحان کتاب ریاضی برای کاهش حجم کتاب آن را در ۶۶۴ صفحه (جلد اول) نیازمند صفحه آرایی فشرده بوده است.

برای مثال در جلد اول کتاب ریاضی تجربی کنکور خیلی سبز به عنوان بهترین کتاب ریاضی جامع برای کنکور ۱۴۰۲ با کمترین حجم بعد از هر درسنامه، سریعا تست‌ها در همان صفحه شروع می‌شوند. البته قابل ذکر است که با وجود تمام فشردگی، با توجه به کادرهایی که برای تست ها و نکات در درسنامه مورد استفاده قرار گرفته، صفحه آرایی بسیار زیبایی برای کتاب در نظر گرفته شده است.

 

جلد دوم کتاب ریاضی رشته تجربی کنکور خیلی سبز

جلد دوم شامل پاسخ تشریحی تست‌های موجود در کتاب است در جلد دوم کتاب ریاضی رشته تجربی کنکور خیلی سبز هیچگونه درسنامه تست و پاسخنامه کلیدی وجود ندارد و همچنین شما نمی توانید آن را به صورت جداگانه خریداری کنید، زیرا اول و جلد دوم این کتاب همزمان با هم به فروش می‌رسند و امکان تک فروشی آنها وجود ندارد.

بخوانید: نحوه مدیریت جلسه کنکور

درسنامه تست کتاب ریاضی خیلی سبز چگونه است

ریاضی رشته تجربی جامع کنکور خیلی سبز به دلیل جامعه بودن مطالب باید علاوه بر درسنامه های بسیار عالی از تست‌های کامل و طبقه بندی شده طبق سطح علمی پایین بالا تشکیل شده باشد.

همانطور که بیان شد درسنامه‌های کتاب ریاضیات تجربی جامع تست خیلی سبز که در جلد اول قرار دارند،برای تالیف این درسنامه هر فصل به چند درس به صورت طبقه بندی و طبق کتاب اصلی ریاضی تقسیم شده اند. هر قسمت دارای حجم بسیار کمی است و خواننده از مطالعه آن خسته نمی‌شود، همچنین به دلیل رعایت سطح بندی علمی درسنامه به گونه‌ای ارائه می‌شود که دانش آموز به صورت کامل نسبت به مطالب آن آگاه شده و با یکبار مطالعه آن را فرا گیرد.

 

 درسنامه‌ها تا حد زیادی به شکل نکته و تست هستند و در انتها نکاتی که با توجه به شناخت مولفین از کنکور و سبک و سیاق آن باید در اختیار دانش آموز قرار گیرد،نوشته شده است. پس از این که درسنامه و همراه نکته های مورد نیاز به صورت کامل بیان شد تست‌ها به صورت طبقه بندی با توجه به هر قسمت ذکر شدند.

بخوانید: تعیین هدف برای مطالعه کنکور 

قابل ذکر است که کمیت تست‌های کتاب خیلی سبز به عنوان بهترین کتاب ریاضی جامع برای کنکور ۱۴۰۲ بالا است. همچنین این کتاب ۳۳۱۲ تا تست دارد که تا حد زیادی با توجه به اهمیت مطالب به شکل مناسبی به فصول مختلف طبقه بندی شده و بسیاری از آنها بر اساس تست‌های موجود در آزمون‌های آزمایشی قلم چی ،گزینه دو و تست کنکور در سال‌های اخیر به همراه تست‌های مشابه و احتمالی برای وجود در کنکور جدید طراحی شدند.

بخوانید: بهترین راه قبولی مدارس نمونه دولتی

کتاب ریاضی جامع کنکور تجربی مهر و ماه

دومین نمونه از بهترین کتاب ریاضی جامع برای کنکور ۱۴۰۲ را می‌توانیم کتاب ریاضی جامع کنکور تجربی مهروماه معرفی کنیم. این کتاب دارای آموزش کامل و روان منطبق با کتابهای درسی جدید و تعریف های جدید هر ساله طبق مباحث موجود در ریاضی ۱،۲،۳ یعنی ریاضی پایه‌های دهم، یازدهم و دوازدهم است..

تست‌های کتاب ریاضی جامع کنکور تجربی مهر و ماه بر اساس سطح دانش دانش آموزان در ۳ ساعت برای افزایش علم تا ۱۰۰ درصد به صورت هدفمند طراحی شده است، همچنین شما در تست‌ها می‌توانید تست‌های آزمون‌ آزمایشی کانون فرهنگی قلم چی و کنکور در سال‌های گذشته را مشاهده کنید.

در صورتی که شما با هرگونه مشکل در حل تست‌ها رو به رو باشید، می‌توانید از پاسخ‌های بسیار واضح و نکات تست زنی در پاسخ نامه این کتاب بهره ببرید همچنین در پایان هر درسنامه خلاصه نموداری مطالب هر فصل برای مرور و جمع بندی به همراه تمامی نکات وجود دارد.

‫0/5 (0 امتیاز )
  • ketabtalaee
  • جولای 13, 2022
  • 88 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو در سایت

درحال بارگذاری ...