بهترین کتاب های کمک درسی دهم و ازدهم

بهترین کتاب های کمک درسی پایه‌های دهم و یازدهم

[کل: 0 میانگین: 0]

بهترین کتاب های کمک درسی پایه‌های دهم و یازدهم و پیدا کردن آنها یکی از بزرگ ترین مشکلات دانش آموزان این پایه‌های است که آن‌هارا برای یافتن منبع مناسب کتاب کار دچار مشکل می کند.

از طرفی به اهمیت کتب کمک درسی در جهت پیشرفت تحصیلی دانش آموزان آگاه هستیم و می دانیم برای موفقیت هر چه بیشتر در پایه‌های دهم و یازدهم تحصیلی،لازم است که بهترین بهره برداری از کتاب‌های کمک درسی در این پایه‌های تحصیلی انجام شود.بنابراین ضرورت دارد که دانش آموزان به خوبی بهترین کتاب‌های کمک درسی پایه‌های دهم و یازدهم را شناخته و با در اختیار داشتن بهترین آن‌ها،مرور کامل بر مفاد درسی انجام داده و تمرینات محول شده را نیز حل کنند.

برای اینکه بتوانید بهترین  کتاب های کمک درسی پایه های دهم و یازدهم را انتخاب کنید ابتدا باید نگاهی بر شرایط خود در درس‌های مدنظر داشته باشید و با توجه به این شرایط کتاب مورد نظر خود را انتخاب کنید.

حال درس‌ها را به تفکیک کتب توضیح می دهیم:

زیست شناسی جامع کنکور جلد اول خیلی سبز

زیست شناسی جامع کنکور جلد اول خیلی سبز

از بهترین کتاب های کمک درسی پایه‌های دهم و یازدهم، زیست شناسی جامع کنکور جلد اول خیلی سبز است. این کتاب شامل دروس زیست پایه‌های دهم،یازدهم و دوازدهم است که توسط انتشارات خیلی سبز به چاپ رسیده است.

این کتاب جزو کتب پرطرفدار و پرفروش در میان دانش آموزان رشته تجربی است و در دو جلد به چاپ رسیده است.

که جلد اول شامل سوالات و جلد دوم شامل پاسخنامه سوالات جلد اول است.

لحن کتاب تا حدی صمیمانه است و سعی نویسنده در این بوده که بتواند تمام مطالب درسی را پوشش دهد و از هیچ نکته ای فروگذاری نکرده است.

نکات به صورت کاربردی در اختیار دانش آموزان قرار گرفته تا از آن نکات به خوبی بتوانند در پاسخ دهی به تست‌ها و سوالات استفاده کنند.می دانیم برای موفقیت در کنکور علاوه بر استعداد نیاز به تلاش و منبع مطالعه خوب است و زیست شناسی جامع کنکور خیلی سبز یکی از این منابع پرطرفدار است.

 

ریاضی رشته تجربی جامع کنکور خیلی سبز

ریاضی رشته تجربی جامع کنکور خیلی سبز

بهترین کتاب های کمک درسی پایه‌های دهم و یازدهم برای ریاضیات جامع کنکور تجربی، دو کتاب به عنوان منبع پیشنهاد می شود:

ریاضی رشته تجربی جامع کنکور خیلی سبز و ریاضی جامع کنکور تجربی مهر و ماه

کتاب جامع خیلی سبز رویکردی کاملا تستی دارد و هدف موفقیت در آزمون‌های آزمایشی و کنکور را دنبال می کند.لحن کتاب رسمی،اما ساده و روان است و برخلاف کتاب‌های دیگر خیلی سبز،از لحن عامیانه و شوخی و… خبری نیست.

این کتاب در دو جلد منتشر شده که جلد اول شامل تست‌ها و پاسخنامه کلیدی است و جلد دوم این کتاب شامل پاسخ‌های تشریحی است.

ریاضی جامع مهر و ماه کاملا کنکوری و مناسب برای داوطلبان کنکور سراسری تجربی سازمان سنجش است.این کتاب شامل تمام مطالب پایه‌های دهم،یازدهم و دوازدهم است.

لحن کتاب ساده و بعضا صمیمی است.این مجموعه شامل دو جلد است که در جلد اول تست‌ها و در جلد دوم پاسخنامه تشریحی است.

در کتاب از دو رنگ مشکی و قرمز استفاده شده که چشم را دچار مشکل نمی کند.

 

شیمی یازدهم واجب تک جلدی مبتکرانشیمی یازدهم واجب تک جلدی مبتکران

بهترین کتاب های کمک درسی پایه‌های دهم و یازدهم در حوزه شیمی، شیمی یازدهم واجب تک جلدی مبتکران است. شیمی یازدهم واجب تک جلدی مبتکران بهمن بازرگانی از جمله کتاب‌های قوی در درس شیمی برای کنکور،مدرسه و آزمون‌های آزمایشی است و می توان از آن به عنوان یک رفرنس خوب و قوی نام برد.

کتاب در یک جلد به چاپ رسیده است و لحنی روان و ساده صمیمی دارد که شامل تمام نکات مهم کتاب درسی است و می توان به جرئت گفت که هیچ نکته مهم را از قلم نینداخته است.

این کتاب هم شامل درسنامه و هم شامل تست پاسخنامه تشریحی است.

 

 

حسابان یازدهم تست خیلی سبز

 

حسابان یازدهم تست خیلی سبز

بهترین کتاب های کمک درسی پایه‌های دهم و یازدهم برای درس حسابان یازدهم، کتاب حسابان یازدهم تست خیلی سبز است. این کتاب موارد و مسائل و نکات درسی را به خوبی پوشش داده است. که شامل درسنامه ای خلاصه اما کامل است و پس از درسنامه شامل تست‌هاست که پایان هر فصل پاسخ تشریحی تست‌ها وجود دارد.

با توجه به حجم قابل قبول آن و نیز پوشش دهی کامل مطالب،این کتاب می تواند به عنوان کتاب منبع برای دانش آموزان شناخته شود تا هم در کنکور و نیز در امتحانات مدرسه موفق شوند.

درسنامه‌های هر فصل به درس‌های متعددی تقسیم شده اند تا هر مطلب به صورت دقیق مورد آموزش قرار گیرد و تمرکز دانش آموزان بر هر یک از مباحث به خوبی صورت گیرد.

کتاب‌های ذکر شده بهترین کتاب های کمک درسی پایه‌های دهم و یازدهم هستند و در برابر سایر رقبا،کتب کامل تر و مفید تری برای دانش آموزان هستند.

البته باید توجه داشت که دانش آموزان با توجه به وضعیت و شرایط درسی خود باید کتابی که برای آنها بهتر است را پیدا کنند و از آن منبع به عنوان منبع کمک درسی استفاده کنند؛زیرا در غیر اینصورت ممکن است دچار مشکل شوند و کتب کمک درسی علاوه بر اینکه نتوانند در مسیر تحصیلی آنها را کمک کنند ممکن است دانش آموزان را از نظر تحصیلی دچار مشکل نیز کنند.

بار دیگر بهترین کتاب های کمک درسی پایه‌های دهم و یازدهم که میتوان از آنها به عنوان مرجع استفاده کرد را معرفی می کنیم:

برای درس شیمی کتاب شیمی یازدهم واجب تک جلدی مبتکران بهمن بازرگانی به عنوان منبعی مناسب برای مطالعه درس شیمی پیشنهاد می شود.

برای درس زیست شناسی کتاب زیست جامع کنکور جلد اول خیلی سبز به عنوان کتابی مرجع برای دانش آموزان برای کنکور و آزمون‌های آزمایشی پیشنهاد می شود.

برای درس ریاضی تجربی دو کتاب ریاضی تجربی جامع خیلی سبز و ریاضی جامع کنکور تجربی مهر و ماه با بیانی شیوا و علمی مورد توجه قرار می گیرند که برای دانش آموزان این دو منبع برای کنکور و امتحانات و آزمون‌های آزمایشی پیشنهاد می شود.

برای درس حسابان یازدهم،کتاب حسابان یازدهم تست خیلی سبز پیشنهاد می شود که همه نکات هر فصل به صورت دقیق ذکر شده است و هر کدام از نکات بخش بندی شده و برای هر نکته ای خاص تست‌هایی مطرح شده تا دانش آموزان بتوانند به راحتی نکته آموخته شده را مورد آزمایش تست قرار دهند و متوجه شوند که هر مبحثی از حسابان را تا چه حد فراآموخته اند.این کتاب نیز می تواند کتاب مناسبی برای امتحانات و آزمون‌های آزمایشی مدارس و امتحانات باشد. این کتب، بهترین کتاب های کمک درسی پایه‌های دهم و یازدهم را میتوانید از سایت کتاب طلایی تهیه کنید.

‫0/5 (0 امتیاز )
  • ketabtalaee
  • اکتبر 3, 2022
  • 121 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو در سایت

درحال بارگذاری ...