بهترین کتب کمک آموزشی برای کنکور تجربی

بهترین کتب کمک آموزشی برای کنکور تجربی

به دنبال بهترین کتب کمک آموزشی برای کنکور تجربی هستی؟ ما به شما کتاب طلایی را معرفی می کنیم، کتاب طلایی بزرگترین فروشگاه فروش کتاب های درسی و کنکور می باشد که برای تمامی درس های رشته تجربی بهترین نمونه های کتاب را تهیه کرده و می تواند معرفی کننده آنها همراه با مشاوره رایگان به شما باشد، تفاوتی ندارد که به دنبال کتاب ریاضی رشته تجربی جامع کنکور خیلی سبز، حسابان یازدهم تست خیلی سبز، ریاضی جامع کنکور تجربی مهر و ماه هستید یا … در کتاب طلایی می توانید تمامی این کتاب ها را تهیه کنید.

بانک کتاب طلایی

کتاب طلایی

امروز معرفی کننده سایت اینترنتی کتاب طلایی بزرگترین فروشگاه آنلاین کتاب به شما عزیزان هستیم، با افزایش خرید و فروش محصولات به صورت اینترنتی و همچنین افزایش انواع کتاب های آموزشی برای رشته تجربی، بهترین راه خرید کتاب کمک آموزشی برای رشته تجربی ، سایت کتاب طلایی می باشد.

کتاب طلایی در تمامی برند های کتاب مانند مبتکران، خیلی سبز، مهر و ماه، کلاغ سپید و… فروش کتاب برای آخرین چاپ موجود را انجام می دهد، همچنین در صورتی که شما اطلاعات کافی راجب هر کتاب را نداشته باشید می توانید از این سایت مشاوره رایگان در زمینه کتاب های موجود دریافت کنید و بهترین کتاب را با توجه به ارائه اطلاعات دریافت کنید.

همچنین سایت کتاب طلایی دارای ضمانت کیفیت محصول می باشد، پس دریافت محصول در صورت هرگونه مشکل در چاپ یا جلد کتاب می توانید به تعویض بپردازید اما در زمان سفارش کتاب باید دقت بالایی داشته باشید زیرا تغییرات درخواستی شما برای تعویض با فرم سفارش تطبیق داده می شود، برای مثال اگر شما کتاب جامع کنکور تجربی مهر و ماه را سفارش دهید اما پس خرید قصد تعویض با کتاب ریاضی رشته تجربی جامع کنکور خیلی سبز را داشته باشید، قابل قبول نیست زیرا در فرم درخواستی شما کتاب مهر و ماه به ثبت رسیده است.

کتاب ریاضی رشته تجربی جامع کنکور خیلی سبز

کتاب ریاضی رشته تجربی جامع کنکور خیلی سبز در دو جلد با تالیف سروش موئینی، رسول محسنی منش، کوروش اسلامی برای رشته تجربی به چاپ رسیده است، آخرین سال چاپ این کتاب ۱۴۰۰ می باشد اما در بیشتر فروشگاه های کتاب ایران وارد نشده است به همین دلیل در صورت علاقه به خرید می توانید از کتاب طلایی  چاپ ۱۴۰۰ کتاب ریاضی رشته تجربی جامع کنکور خیلی سبز را برای آمادگی در کنکور  ۱۴۰۱ دریافت کنید.

کتاب ریاضی رشته تجربی جامع کنکور خیلی سبز

از اطلاعات اولیه کتاب ریاضی رشته تجربی جامع کنکور خیلی سبز می توان به درسنامه بسیار دقیق در قالب تست و نکته ، ارائه تست های بسیار سخت برای دانش آموزان قوی جدا از تست های دیگر ، پاسخنامه تشریحی کامل برای تست های قوی و همچنین تست های معمولی، سطح بندی تست ها در درسنامه از آسان به سخت، ترتیب تست ها با توجه به درسنامه هر درس در جایگاه مناسب، صفحه آرایی فشرده تست و… اشاره داشته باشیم.

کتاب ریاضی رشته تجربی جامع کنکور خیلی سبز در ۶۴۰ صفحه با هدف موفقیت شما در کنکور تجربی با درصد بالایی در درس ریاضی طراحی شده است، این کتاب در دو جلد به صورت گسترده ارائه شده است  شما می توانید مطالب درسی دهم، یازدهم و همچنین دوازدهم را همراه با تست با فشردگی بالا دریافت کنید، همچنین در این کتاب، بخش های خارج از کتاب اصلی درسی شما ماند کتانژانت، دایره های مثلثاتی و… حذف شده اند و همچنین اتحاد ها به صورت ادغام در سال های جاری نمایش داده شده اند تا شما جمع بندی دروس بین سال های دهم، یازدهم و دوازدهم را درک کنید.

کتاب حسابان یازدهم تست خیلی سبز

کتاب حسابان یازدهم تست خیلی سبز یکی از پرطرفدارترین کتاب های سایت کتاب طلایی برای موفقیت در درس حسابان و آمادگی برای کنکور می باشد، کتاب حسابان یازدهم تست خیلی سبز تالیف علی شهرابی و میثم حمزه لویی با چاپ سال ۱۴۰۰ می باشد که در ۴۴۰ صفحه به چاپ رسیده است، برای خرید این کتاب زیر قیمت بازار می توانید از سایت کتاب طلایی بهره مند شوید.

حسابان یازدهم تست خیلی سبز

قابل ذکر است که کتاب حسابان یازدهم تست خیلی سبز دارای درسنامه نیست و در هر درس شما تنها مشاهده گر تست های متوالی می باشید به همین دلیل زمانی این کتاب را بخرید که اطلاعات و علم کافی در درس حسابان را دریافت کرده باشید، اما از ویژگی های منحصر به فرد کتاب حسابان یازدهم تست خیلی سبز نسبت به کتاب های دیگر کنکوری حسابان می توان به پاسخنامه جامع کتاب اشاره کرد، تمامی کتاب های تست حسابان تنها دارای پاسخنامه کلیدی می باشند اما در کتاب حسابان یازدهم تست خیلی سبز شما می توانید پاسخنامه تشریحی را نیز دریافت کنید و با توجه به اطلاعات ارائه داده شده برای ر سوال، سوال های مشابه را حل کنید.

کتاب ریاضی جامع کنکور تجربی مهر و ماه

کتاب ریاضی جامع کنکور تجربی مهروماه از بهترین کتاب های منتشر شده برای آمادگی در کنکور تجربی می باشد، این کتاب نه تنها دارای درسنامه های بسیار عالی برای یادگیری درس ریاضی بدون معلم می باشد بلکه هر درسنامه طبقه بندی شده در اختیار شما قرار خواهد گرفت و در پایان هر درسنامه شما یک جدول از نکات مورد استفاده برای حل تست های کنکور دریافت خواهید کرد، همچنین برای افرادی که هدف اول خود را قبولی در امتحانات آموزشگاه قرار داده اند در پایان هر فصل یک آزمون برای ترم های تحصیلی وجود دارد که شما را برای امتحان آماده خواهد کرد. آموزش تشخیص فرق شیمی دهم مبتکران تک جلدی و دو جلدی در چیست؟ در صفحه مربوط به آن مطالعه کنید.

ریاضی جامع کنکور تجربی مهر و ماه

برای افرادی که به دنبال دریافت آمادگی در کنکور سراسری هستند تست های طبقه بندی شده قرار دارد که با پوشش تمرین ها و تست های آزمون قلمچی و همچنین کنکور های متولی در سال های گذشته ترکیب می شوند تا شما بهترین نتیجه ممکن را داشته باشید، برای افرادی که درسنامه را به خوبی فرا نگرفته اند و در پاسخگویی به تست ها موفق نبودند علاوه بر پاسخنامه کلیدی یک پاسخنامه تشریحی نیز موجود می باشد که می توانید از آن برای رفع مشکلات و همچنین فراگیری استفاده کنید.

بیشتر بخوانید: خرید اینترنتی کتاب کمک درسی با تخفیف ویژه

‫0/5 (0 امتیاز )
  • ketabtalaee
  • مارس 9, 2022
  • 153 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو در سایت

درحال بارگذاری ...