تضمین قبولی در کنکور با کتاب کمک آموزشی

تضمین قبولی در کنکور با کتاب کمک آموزشی

قبل از آنکه به سراغ تضمین قبولی در کنکور با کتاب کمک آموزشی بروید، ابتدا باید اشنایی اندکی با کتاب ها و بانک کتاب طلایی آشنا شوید. بهتر است در ابتدا بهترین کتاب کمک آموزشی را برای دروس رشته خود پیدا کنید که دیگر نگران نتیجه آزمون خود نباشید. به همین دلیل اکثر مشاوران کنکور با توجه به دانش و استعداد دانش آموزان به آنها پیشنهاد خرید کتاب جامع کنکور با چشمانی باز را می دهند.

کنکور سراسری هر ساله در ۵ گروه آزمایشی در سراسر کشور در زمان مشخصی برگزار می شود. رشته هایی همچون ریاضی و تجربی شرایط خاصی دارند، به گونه ای که داوطلبان این رشته علاوه بر مطالعه کامل کتب درسی، باید از کتاب های جامع کنکوری و کمک آموزشی نیز استفاده کنند.

مطالعه کتاب های درسی در کنار کتاب های کمک آموزشی بی شک داوطلبان را یک پله به موفقیت نزدیک تر می کند. در ادامه مقاله با ما همراه باشید تا نکات و توضیحاتی را در رابطه با بهترین کتاب های کمک آموزشی و بانک کتاب طلایی را در اختیار شما بگذاریم.

کتاب طلایی

شیمی یازدهم واجب تک جلدی مبتکران را چگونه پیدا کنیم

قطعا زمانی که داوطلبان کنکور سراسری هرچقدر به سال کنکور نزدیک می شوند، این سوال برایشان پیش می آید که از چه کتاب کمک آموزشی استفاده کنم، نتیجه بهتری خواهم گرفت؟ این سوالی است که جواب آن  تنها به خودتان بستگی دارد.

اگر در رابطه با خرید منابع آموزشی شک دارید و نمی دانید انتخاب درستی داشته باشید، بهتر است از یک مشاور خوب و با تجربه کمک بگیرید. مشاور کنکور با در نظر گرفتن سطح علمی شما، بهترین منابع کمک درسی را به شما پیشنهاد می دهد.

شیمی یازدهم واجب تک جلدی مبتکران کتابی است که با مطالعه آن می توانید درصد بالایی در درس شیمی به دست آورید. انتشارات مبتکران این کتاب را به منظور کسب قبولی در کنکور و آزمون های آزمایشی منتشر کرده است که تضمین قبولی در کنکور با کتاب کمک آموزشی می باشد.همچنین میتوانید بصورت آنلاین کتاب شیمی دهم تک جلدی مبتکران را از بانک کتاب طلایی سفارش دهید.

شیمی یازدهم واجب تک جلدی مبتکران را چگونه پیدا کنیم

برای خرید ریاضی رشته تجربی جامع کنکور خیلی سبز از چه کسی کمک بگیریم

برای تهیه ریاضی رشته تجربی جامع کنکور خیلی سبز یا هر نوع کتاب کمک آموزشی، سعی کنید از متخصص آن کمک بگیرید. مشاوران کنکور یا حتی مشاوران تحصیلی با چندین سال سابقه کار در زمینه مشاوره به شما برای رسیدن به رتبه بالا کمک می کنند. این نکته را در نظر بگیرید که هرگز از فردی که رتبه خوبی را در سال گذشته در کنکور کسب کرده است، مشاوره نگیرید. زیرا این فرد با توجه به استعداد و سطح علمی خود منابع کنکور را خریداری کرده و توانست هاست موفق شود؛ بنابراین نمی تواند در رابطه با استعداد و دانش شما قضاوت کند.

البته لازم به ذکر است که مشاوره گرفتن از افراد رتبه برتر می تواند کمک شایانی به شما کند. این فرد تنها در زمینه معرفی منابع نمی تواند کمکی به شما کند، اما در زمینه آموزشی قطعا می تواند بسیار موثر باشد. افرادی که بدون در نظر گرفتن استعداد و سطح علمی خود منابع پیشنهادی دیگر افراد را خریداری می کنند، قطعا رتبه مدنظر خود را به دست نمی آورند.شما میتوانید برای خرید آنلاین کتاب ریاضی جامع کنکور تجربی مهر و ماه کلیک کنید.

برای خرید ریاضی رشته تجربی جامع کنکور خیلی سبز از چه کسی کمک بگیریم

برای هر درس چه تعداد منابع کمک درسی تهیه کنیم

برخی از افراد معتقدند که هرچقدر تعداد منابع کمک آموزشی بیشتر باشد، سطح علمی آنان نیز بالاتر می رود و می توانند رتبه دلخواه خود را در کنکور به دست آورند. این طرز فکر کاملا اشتباه است! زیرا با تعداد زیاد منابع داوطلبان بی شک گیج می شوند و برنامه ریزی درستی نخواهند داشت.

بهتر است برای رتبه برتر شدن و رسیدن به موفقیت تنها به ۲ الی ۳ کتاب بسنده کرده و آن ها را کامل و بدون جا انداختن هیچ مبحثی مطالعه کنید. با تهیه کتاب های کمک آموزشی زیاد، قطعا در ذهنتان این آشوب به پا خواهد شد که وقت کافی برای مطالعه تمام کتاب ها نداشته باشید؛ بنابراین سعی کنید تعداد منابع را کمتر کنید تا خروجی کار بهتری به دست آورید.

بیشتر بخوانید: معرفی کتاب لغت و املا کنکور نشر الگو

چگونه از حسابان یازدهم تست خیلی سبز بهترین نتیجه را بگیریم

مهم تر از خرید بانک کتاب طلایی و کتاب های کمک آموزشی، چگونگی استفاده از آنهاست که در درجه اول اهمیت دارد. افرادی در سال های اخیر کنکور بوده اند که با کم ترین و ضعیف ترین کتاب ها نیز توانستند موفق شوند.

زیرا طرز استفاده از آن منابع را یاد گرفته اند. اگر دقت کرده باشید، بسیاری از افراد رتبه برتر کنکور با افرادی که رتبه نجومی کسب می کنند منابع مشترکی دارند، اما نفرات برتر روش مطالعه آن کتاب را به طور کامل یاد گرفته اند و نتیجه خوبی نیز به دست آورده اند.

بنابراین بهتر است قبل از خرید کتاب حسابان یازدهم تست خیلی سبز با روش مطالعه آن آشنا شوید. با این کار شک نکنید که بهترین رتبه را به دست خواهید آورد و تضمین قبولی در کنکور با کتاب کمک آموزشی می باشد.

مطلب پیشنهادی: معرفی جامع کتاب ریاضی رشته تجربی جامع کنکور خیلی سبز

چگونه از حسابان یازدهم تست خیلی سبز بهترین نتیجه را بگیریم

شیمی دوازدهم تست مبتکران بهمن بازرگان را بخریم یا نه

شیمی دوازدهم تست مبتکران بهمن بازرگان با توجه به محتویاتی که دارد، قطعا به داوطلبان کمک می کند که رتبه خوبی را به دست آورند. در این کتاب تمام مباحث شیمی پایه دوازدهم تحصیلی آمده است تا خروجی نهایی کار باب میل داوطلب رقم بخورد.

کتاب های کمک آموزشی شیمی تمام دروس پایه دوازدهم را در خود جای داده است. به همین دلیل از نظر اقتصادی به صرفه تر است. این کتاب تمامی پرسش های ۴ گزینه ای را درس به درس تفکیک کرده و کار را برای داوطلبان آسان می کند.

در اکثر کتاب های کمک آموزشی، سوالات نیز از ساده به سخت مرتب شده اند که این موضوع برای کتاب شیمی دوازدهم تست مبتکران بهمن بازرگان نیز صدق می کند.

بیشتر بخوانید: برترین بانک کتاب کمک آموزشی

شیمی دوازدهم تست مبتکران بهمن بازرگان

منابعی را که خریداری کرده ایده تا انتها مطالعه کنید

وقتی کتاب های کمک آموزشی را تهیه کرده اید، بهتر است به سراغ منبع جدید دیگری نروید. همان کتاب را به درستی و کامل مطالعه کنید و در انتهای سال و با نزدیک شدن به کنکور دوباره آن را مرور کرده تا مطالب کامل در ذهنتان بنشیند.

به جای آنکه چندین کتاب را نصفه و نیمه بخوانید و رها کنید، یک کتاب را چندین بار بخوانید. با این روش شک نکنید جزو رتبه برترهای کنکور خواهید شد. سعی کنید منبع درست و کامل را همان ابتدای سال تهیه کنید تا در انتهای سال استرس نگیرید.

بانک کتاب طلایی همراه در تلاش است تا بهترین و کتب کمک آموزشی با بهترین و قیمت و ارسال در سریع ترین زمان خدمات مناسبی را برای شما به ارمغان بیاورد.

به مطالعه ادامه دهید: فروش انواع کتاب کمک درسی

‫0/5 (0 امتیاز )
  • ketabtalaee
  • ژانویه 26, 2022
  • 205 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو در سایت

درحال بارگذاری ...