جامع ترین کتاب شیمی برای کنکور

جامع ترین کتاب شیمی کنکور

[کل: 0 میانگین: 0]

جامع ترین کتاب شیمی کنکور: آیا به دنبال جامع ترین کتاب شیمی کنکور هستید ؟ آیا نمی دانید چه منابعی را برای درس شیمی انتخاب کنید ؟ ما به شما در این متن چند کتاب جامع برتر شیمی را به شما معرفی می کنیم این کتاب ها دارای درسنامه ، سوالات امتحانی، تست ، تست های کنکوری و پاسخنامه جامع و کامل هستند.

کتاب شیمی برای کنکور

شما برای انتخاب جامع ترین کتاب شیمی کنکور مناسب با روش درس خواندن خود باید ابتدا مشخص کنید که به دنبال چه کتابی و در چه سطحی هستید؟ کتاب های کنکوری دارای سطح های متفاوتی نسبت به یکدیگر هستند، برخی از این کتاب شما برای کنکور آماده می کنند و در واقع برای فراگیری روش تست زنی و آشنایی با مبانی ساده شیمی طراحی شده اند تا کتاب های قوی تر به عنوان مکمل پس از آنها مطالعه شوند. برخی از کتاب ها نیز کتاب های بسیار حرفه و کاملی هستند که شما با مطالعه دقیق آنها به عنوان جامع ترین کتاب شیمی کنکور می توانید درصد بالایی از درس شیمی در کنکور دریافت کنید. در ادامه با بانک کتاب طلایی همراه باشید.

کتاب شیمی پایه به پایه مبتکران

مبتکران یکی از برند های تولید کتاب تست و جامع شیمی در سطح های متفاوت، تالیف مهندس بهمن بازرگان است که تا به امروز توانسته دانش آموز بسیار زیادی را برای کنکور سراسری آماده کند.

به عنوان بهترین کتاب های جامع در سطح ضعیف و تبدیل دانش آموزان به سطح بالا شناخته می شوند. این کتاب ها دارای درسنامه های بسیار قوی هستند که دانش آموز با مطالعه آنها به راحتی می تواند به حل تست بپردازد، همچنین تست ها به صورت طبقه بندی در اختیار دانش آموز قرار داده شده است و در ابتدا با ارائه تست های آسان، دانش آموز را برای تست های سخت تر آماده خواهد کرد.

همچنین پاسخنامه این کتاب ها به گونه ای طراحی شده اند که دانش آموز درصورت ناموفق بودن در حل تست، با مطالعه پاسخنامه نه تنها موفق در حل مجدد تست در گذر زمان خواهد بود بلکه موفق به حل تمامی تست های مشابه است.

جامع ترین کتاب شیمی کنکور دانش آموزان ضعیف

برای دانش آموزانی که به تازگی مطالعه برای کنکور را شروع کرده ما استفاده از کتاب های حرفه و سنگین را پیشنهاد نمی کنیم ، زیرا می تواند عاملی برای سردرگمی و ناامیدی دانش آموز باشد. اگر شما در ازمون های های شیمی را زیر ۴۰% میزنید یا تا به امروز شیمی را مطالعه نکرده اید، باید از جامع ترین کتاب شیمی کنکور در سطح ضعیف استفاده کنید. در این قسمت چند نمونه از در سطح ضعیف را پیشنهاد می کنیم.

 

کتاب شیمی پایه به پایه خیلی سبز

پس از مبتکران جامع ترین کتاب شیمی کنکور را برند خیلی سبز معرفی می کنیم، این برند از مبتکران کمتر نیست و می تواند پاسخگوی تمامی نیاز های یک دانش آموز برای ارتقاع و پیشرفت  به همراه درسنامه و تست باشد.

  •         شیمی دهم خیلی سبز
  •         شیمی یازدهم خیلی سبز
  •         شیمی دوازدهم خیلی سبز

به عنوان بهترین کتاب های خیلی سبز در سطح دانش آموزان ضعیف و متوسط برای پیشرفت شناخته می شوند، در این کتاب ها در ابتدا تست ها ارائه می شوند و سپس شما می توانید پاسخ های تشریحی هر تست را مشاهده کنید. همچنین درسنامه کتاب شیمی نیز در انتهای هر کتاب موجود است.

کتاب های خیلی سبز به صورت کلی نسبت به  برند های دیگر دارای حجم کمتری است اما بار اطلاعاتی بالایی دارد و می توانید به دانش آموز حل تست به صورت پیش ساخته را آموزش دهد.

نگاهی گذرا به مقاله ۷ روش افزایش تمرکز برای کنکور 

جامع ترین کتاب شیمی دانش آموزان سطح بالا

قابل ذکر است که برای دانش آموزان سطح بالا نیز  در برند مبتکران و خیلی سبز می تواند پاسخگو باشد و دانش آموز را برای کنکور ۱۴۰۱ به خوبی آماده کند اما کتاب های مهر و ماه و نشر الگو به گونه ای طراحی شده اند که برای دانش آموزان سطح پایین مناسب نیستند و بهتر است تنها دانش آموزان سطح بالا به مطالعه آنها به عنوان جامع ترین کتاب شیمی کنکور مکمل بپردازند.

پیشنهاد می شود: مدیریت برنامه تست زنی کنکور

 

جامع ترین کتاب شیمی کنکور مهر و ماه

جامع ترین کتاب شیمی کنکور مهر و ماه به صورت تک جلدی به چاپ رسیده است، این کتاب شامل درسنامه، تست ، پاسخنامه کلیدی، پاسخنامه تشریحی، نکته برداری است. برخی از افراد تصور دارند که تک جلدی بودن این کتاب مبنا بر کم بودن اطلاعات آن است، در صورتی که کتاب مهر و ماه اطلاعات جامعی در زمینه شیمی دارد که باعث می شود شما قادر به حل سخت ترین تست های کنکور باشید.

پیشنهاد می‌شود: بهترین کتاب تست شیمی برای کنکور

کتاب های شیمی پایه پایه نشر الگو

برند نشر الگو یکی از تولید کننده های معتبر کتاب های کنکور است که در سال های اخیر توانسته مطالب و تست های بسیار مهمی را از درس شیمی به چاپ برساند و باعث پیشرفت و موفقیت بسیاری از دانش آموزان باشد، اما متاسفانه جامع ترین کتاب شیمی کنکور نشر الگو برای دانش آموزان ضعیف پیشنهاد نمی شود زیرا دارای درسنامه های بسیار خلاصه و همچنین تست های سطح بالایی دارد که به احتمال زیاد دانش آموزان پایه قادر به حل آنها نخواهند  بود.

کتاب های پایه به پایه میکرو

کتاب های میکرو به عنوان کتاب های پایه پایه شناخته می شوند و دارای درسنامه بسیار کامل و مفصل با توضیحات زیاد به همراه تست های سخت است، به همین دلیل استفاده از آن برای دانش آموزان سطح پایین پیشنهاد نمی شود.

۱ ــ کتاب شیمی دهم میکرو طبقه بندی گاج

۲ ــ کتاب شیمی یازدهم میکرو طبقه بندی گاج

۳ ــ کتاب شیمی دوازدهم میکرو طبقه بندی گاج

دقت داشته باشید، شما با استفاده از این میکرو طبقه بندی می توانید به راحتی درس شیمی را فراگیرید اما اگر تا به امروز تست های شیمی سطح پایین حل نکرده اید، از این کتاب استفاده نکنید.

‫0/5 (0 امتیاز )
  • ketabtalaee
  • می 9, 2022
  • 130 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو در سایت

درحال بارگذاری ...