جدیدترین شیوه تست زنی کنکور

 جدیدترین شیوه تست زنی در کنکور ۱۴۰۲

[کل: 1 میانگین: 4]

جدیدترین شیوه تست زنی در کنکور: امروزه کنکور سراسری یکی از بزرگترین چالش های آینده ساز کشور ایران برای تمامی افراد شناخته می شود، به همین دلیل درس هایی مانند ریاضی، زیست، شیمی، فیزیک به عنوان درس ای سرنوشت ساز کنکور تجربی است که برای آنها کتاب های تست زنی قوی مثل کتاب ریاضی جامع کنکور تجربی مهر و ماه طراحی شده است تا نه تنها شما با شیوه مطالعه جدید آشنا شوید بلکه با جدیدترین شیوه تست زنی در کنکور ۱۴۰۲ نیز آشنا شوید.

 جدیدترین شیوه تست زنی

مطالعه دروس کنکور مهم ترین پایه دریافت درصد بالا در کنکور می باشد، اما اینکه شما از جدید ترین شیوه های تست زنی اطلاع داشته باشید، مسلما می تواند احتمال قبولی شما در کنکور را افزایش دهد، زیرا درصد بسیار زیادی از افراد حتی با وجود اینکه مطالعه بسیار عالی بر روی دروس داشتند، اما به دلیل ناتوانایی در تست زنی یا کمبور وقت با شکست در کنکور سراسری مواجه شده اند. بانک کتاب طلایی بهترین مرجع برای خرید کتاب های کنکور در سال ۱۴۰۱ است.

شیوه های تست زنی با هدف کنترل زمان ارائه می شوند زیرا زمان یکی از بزرگترین عوامل موفقیت شما در کنکور سراسری می باشد، شما باید به گونه ای زمان خود را تقسیم کنید که نه تنها به تمامی سوالات پاسخ دهید بلکه در انتها مدت زمانی اضافه برای مرور، چک کردن و حل کردن سوالات مشکل نیز داشته باشید، بسیاری از کتاب های تست زنی مانند کتاب ریاضی جامع کنکور تجربی مهر و ماه  در درس های اصلی کنکور سرعت تست زنی دانش آموز را افزایش می دهند و شیوه های تست زنی مخصوص هر درس را آموزش می دهند.

برای مثال در کنکور ۱۴۰۲ کتاب ریاضی جامع کنکور تجربی مهر و ماه می تواند نه تنها اطلاعات دقیقی در زمینه ریاضی به شما ارائه کند بلکه می تواند با ارائه یک ساختار دقیق در تست های خود، سرعت تست زنی شما را افزایش دهد، به همین دلیل کتاب ریاضی جامع کنکور تجربی مهر و ماه به عنوان یک منبع تضمینی برای کنکور شناخته می شود.

 

تکنیک های تست زنی

تکنیک های تست زنی در کنکور ۱۴۰۲

همانطور که بیان شد کتاب هایی مانند کتاب ریاضی جامع کنکور تجربی مهر و ماه می توانند بهترین تکنیک های تست زنی باشند، برای مثال در کتاب ریاضی جامع کنکور تجربی مهر و ماه شما یک ساختار برنامه ریزی شده از تست های سطح بندی و جداسازی شده را به مرور زمان همراه با پاسخنامه تشریحی حل خواهید کرد.

پیشنهاد می‌شود: خرید اینترنتی کتاب کمک درسی با تخفیف ویژه

انتخاب منبع مناسب برای هر درس

تست های کتاب ریاضی جامع کنکور تجربی مهر و ماه به گونه ای طراحی شده اند که در ابتدا شما را حل تست های آسون در کوتاه مدت عادت می دهند، سپس در مرور زمان و با حل تست های آسون به شما تست های متوسط را ارائه می کنند و شما به دلیل افزایش مهارت خود آنها را در زمانی برابر با تست های اسون حل خواهید کرد و در نهایت تست های سخت و کنکوری در اختیار شما قرار خواهد گرفت به همین دلیل گفته می شود که با مطالعه کتاب ریاضی جامع کنکور تجربی مهر و ماه هر فردی می تواند آماده کنکور شود.

علامت گذاری سوالات وقت گیر

علامت گذاری سوالاتی که وقت گیر هستند یکی از نکته های اصلی موفقیت در کنکور است، شما باید تمرکز نکردن و تقسیم بندی زمان را در کنکور به صورت کامل فراگیرید، بسیاری از افراد وقتی به یک سوال که در آن مشکل دارند، برخورد می کنند، خود را باخته و زمان را برای حل آن هدر می دهند.

در صورتی که در سوالاتی که در آنها مشکل دارید، مشکوک هستید یا برای شما کمی گنگ هستند، باید یک علامت بگذارید و سوالات بعدی را حل کنید، در نهایت در صورتی که زمان اضافه داشتید می توانید سوال های قبلی را حل کنید، برای تمرین این تکنیک می توانید از آزمون های آزمایشی کتاب ریاضی جامع کنکور تجربی مهر و ماه استفاده کنید، در ابتدا شروع ازمون آزمایشی کتاب ریاضی جامع کنکور تجربی مهر و ماه  یک زمان مشخص را تعیین کنید و طبق آن برنامه ریزی زمانی خود را تقسیم کنید.

پیشنهد می شود : برترین منابع جامع کنکور ۱۴۰۲

 

علامت گذاری سوال

استفاده از روش ساده به دشوار

روش ساده به دشوار پایه و اساس تشکیل کتاب ریاضی رشته تجربی جامع کنکور خیلی سبز است،بسیاری از دانش آموزان از درس ریاضی بیزار هستند زیرا آن را یک درس پیچیده می دانند و نمی توانند مباحث ان را برای مطالعه جداسازی کنند تا به درک کناسبی از آنها برسند، کتاب ریاضی جامع کنکور تجربی مهر و ماه برای مطالعه درس ریاضی تمامی مباحث را برای شما به روش ساده به دشوار جداسازی کرده است تا ذهن شما برای مطالعه خسته نشود.

دقت در مضمون

بسیاری از افراد به خود سوال برای حل توجهی نمی کنند و تنها به دنبال یافتن جواب هستند، درصورتی که نیمی از پاسخ همیشه در مضمون سوال نهفته می باشد، شما با دقت در سوالات می توانید نیمی از مسئله را حل کنید و به پاسخ نزدیک تر شوید، در کتاب ریاضی جامع کنکور تجربی مهر و ماه شما می توانید سوالات کنکور های سال قبل را مشاهده کنید و تطابق آنها با پاسخنامه تشریحی متوجه این نکته اساسی در حل تست ها شوید.

دقت به سوالات دارای تساوی

در کنکور سراسری برای درس ریاضی همیشه چندین سوال به صورت سوالات تساوی به شما ارائه می شود، این سوالات دارای چندین جواب بسیار نزدیک هستند، درواقع طراح سوال برای ارائه گزینه های تست، مسئله را با مشکلات بسیار جزئی اشتباه حل می کند تا پاسخ های اشتباه و شبیه را پیدا کند و در گزینه ها به شما ارائه دهد، در نتیجه دانش اموز با مشاهده جوابی که پیدا کرده است، تصور می کند که سوال درست می باشد ، درصورتی که سوال یک سوال تساوی است.

در کتاب ریاضی جامع کنکور تجربی مهر و ماه شما می توانید با سوالات تساوی به صورت کامل اشنا شوید و با مشاهده پاسخنامه تشریحی آنها متوجه اختلاف های جزئی و چگونگی طراحی این سوالات باشید، برای افرادی که نمی توانند کتاب ریاضی جامع کنکور تجربی مهر و ماه از کتاب فروشی های شهر خریداری کنند، سایت بانک کتاب طلایی بزرگ ترین سایت خرید و فروش کتاب در ایران است که شما می توانید با کمترین هزینه ممکن کتاب ریاضی جامع کنکور تجربی مهر و ماه از آن تهیه کنید.

‫0/5 (0 امتیاز )
  • ketabtalaee
  • آوریل 25, 2022
  • 122 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو در سایت

درحال بارگذاری ...