جدیدترین منابع کنکور ریاضی

جدیدترین منابع کنکور ریاضی

[کل: 0 میانگین: 0]

جدیدترین منابع کنکور ریاضی : کنکور سراسری از چالش های بزرگ در زندگی هر دانش آموزی به حساب می آید. داوطلبان با آگاهی از جدیدترین منابع کنکور ریاضی می توانند شانس قبولی زیادی داشته باشند. پر اهمیت ترین بخش کنکور برنامه ریزی و مطالعه دروس به صورت کامل و تاثیرگذار برای این رقابت سرنوشت ساز است.

از مزایای برخورداری از برنامه ریزی کنکور ایجاد نظم در مطالعه دروس است. در این بین بهره مندی از منابع مطالعاتی قدرتمند نیز می تواند به دانش آموزان در رسیدن به رتبه های بهتر کمک کند. یکی از فاکتورهای حیاتی و موثر برای به نتیجه رساندن تلاش ها در کنکور سراسری این است که داوطلبان از منابع جامع و درستی استفاده کنند و به جای مطالعه چندین کتاب، یک کتاب جامع را مطالعه کنند.

با مطالعه یک کتاب جامع داوطلبان علاوه بر صرفه جویی در زمان خود، بازده ذهنی آنها نیز در تجمیع مطالب افزایش پیدا می کند.

 

با جدیدترین منابع کنکور ریاضی آشنا شوید

جدیدترین منابع کنکور ریاضی : داوطلبان کنکور ریاضی بعد از پشت سر گذاشتن مراحل ثبت نام کنکور، باید با سعی و تلاش خود در راستای رسیدن به اهداف گام بردارند. دانش آموزان بعد از اینکه از موارد آزمون و ضرایب دروس عمومی و تخصصی اطلاع پیدا کردند، باید با یک برنامه ریزی درست و اصولی به سمت مطالعه کتاب های درسی و کمک درسی بروند.

در ادامه بانک کتاب طلایی شما را با جدیدترین منابع کنکور ریاضی آشنا خواهیم کرد.

شیمی یازدهم واجب تک جلدی مبتکران

جدیدترین منابع کنکور ریاضی : در شیمی یازدهم واجب تک جلدی مبتکران یکی از جدیدترین منابع کنکور ریاضی است که تغییر زیادی نسبت به چاپ های قبل نکرده است و فقط تعداد تست ها، کمی افزایش پیدا کرده است. این کتاب برای هر دانش آموزی در سطحوح مختلف مناسب است. زیرا تست ها و آموزش گام به گام درسنامه این کتاب کمک درسی باعث می شود که هر دانش آموزی در هر سطحی بتواند مفاهیم آن را بفهمد.

نکته ای که ممکن است نظر افراد را به خود جلب کند، حجم زیاد کتاب شیمی یازدهم واجب تک جلدی مبتکران است؛ بنابراین تنها دانش آموزانی باید این کتاب را خریداری کنند که توانایی مطالعه این حجم را دارند.

پیشنهاد می‌شود: برنامه ریزی درسی تابستان دهم به یازدهم تجربی

 

درسنامه کتاب شیمی مبتکران

جدیدترین منابع کنکور ریاضی: کتاب درسی شیمی کتابی است که بیشتر مطالب را به صورت ساده به مخاطب آموزش نداده است. همچنین برخی از مطالب کتاب های نظام جدید، مفاهیم را به درستی بیان نکرده اند، اما در درسنامه های کتاب شیمی انتشارات مبتکران سعی بر این شده است که با تقسیم کردن عناوین اصلی به زیر عنوان ها، مطالب با لحنی ساده و قابل فهم به مخاطب آموزش داده شوند.

تست های کتاب شیمی مبتکران

در کتاب شیمی مبتکران، سطح کلی سوالات متوسط رو به بالا و گاهی سخت و بسیار دشوار است. ارائه تعداد تست های زیاد در سه دسته مختلف VIT”، دسـا و بدون علامت از نکات مثبت این کتاب ارزشمند است. البته لازم به ذکر است که مانند تست های VIT در مبحث مسائل ارزش سوختی، تعداد زیاد تست ها ممکن است دانش آموزان را خسته کند یا زمان کافی برای حل آن ها وجود نداشته باشد.

پیشنهاد می‌شود: بهترین روش مطالعه زیست شناسی کنکور

شیمی دهم تک جلدی مبتکران

یکی از جدیدترین منابع کنکور ریاضی کتاب شیمی دهم تک جلدی مبتکران است. کتاب شیمی دهم از انتشارات مبتکران کتابی با هدف آمادگی برای کنکور سراسری و همچنین آزمون های آزمایشی است. فهرست کامل این کتاب با توجه به اینکه هر فصل تعداد زیادی زیر عناوین دارد، باعث سهولت در مطالعه داوطلبان شده است.

چیدمان فصل ها و زیر عناوین این منبع مطابق کتاب درسی است. لحن این کتاب مانند سایر کتاب های انتشارات مبتکران رسمی و صمیمی است. توضیحاتی در رابطه با نمادهای به کار رفته در ابتدای کتاب شیمی دهم قرار گرفته است.

دانش آموزان برای استفاده بهتر از کتاب و آشنایی کامل با روند آموزشی آن پیش از مطالعه کتاب، بهتر است این نمادها را مطالعه کنند. صفحه آرایی، کیفیت بالای رسم اَشکال و نمودار و همچنین تنوع رنگ های جذاب به کار رفته در این کتاب بسیار مناسب است. طرح رو و پشت جلد نیز ظاهری جذاب و مفهومی دارد.

درسنامه شیمی دهم تک جلدی مبتکران

جدیدترین منابع کنکور ریاضی: درسنامه کتاب شیمی مبتکران در قالب ایستگاه های درس نکته در بخش پاسخ نامه تشریحی در کتاب وجود دارد. تعداد مباحث و زیرعناوین در فصل دوم بیشتر از سایر فصل های کتاب است. بعد از شروع هر مبحث به عنوان پیش نیاز، شماره ایستگاه درس نکته ذکر شده است. به این معنی که نظر مولف بر این است که ابتدا دانش آموزان ایستگاه های درس نکته را مطالعه کنند و بعد سراغ حل تست ها بروند.

این درسنامه ها با تمامی دانش آموزان با هر سطحی مناسب هستند. زیرا جنبه خود آموز دارند. به این گونه که اگر دانش آموزی در درس شیمی سطح بالایی ندارد یا اهل پیش خوانی است، این درسنامه ها کمک زیادی به او خواهد کرد.

تست های کتاب شیمی دهم

جدیدترین منابع کنکور ریاضی: در کتاب شیمی دهم مبتکران تست ها نیز همانند درسنامه ها، مطابق با کتاب درسی هستند. تست ها به صورت میکرو طبقه بندی در کتاب وجود دارند و تعداد آن ها در هر موضوع بسته به اهمیت آن متفاوت است، اما در مجموع از نظر تعداد، منبع کاملی برای تسلط داوطلبان بر مطالب و مباحث شیمی است.

 

شیمی دوازدهم تست مبتکران بهمن بازرگان

شیمی دوازدهم تست مبتکران بهمن بازرگان از جدیدترین منابع کنکور ریاضی به حساب می آید. این کتاب شامل ۲ فصل است. هدف اصلی این کتاب تست‌ های چهار گزینه ‌ای در سطوح مختلف است. یکی از بخش‌ های حیاتی کتاب شیمی دوازدهم مبتکران که در بخش پاسخ تشریحی قرار دارد، بخش ایستگاه درس و نکته است.

تست‌ های وی آی پی و تست ‌های دسا نیز از بخش ‌های مهم دیگر کتاب شیمی دوازدهم انتشارات مبتکران است.این کتاب در ۶۷۴ صفحه گردآوری و تالیف شده است. ساختار کتاب درسنامه های جامعی دارد، اما مانند درسنامه‌ ای که در ابتدای هر درس از این کتاب عنوان شده، نیست.

پیشنهاد می‌شود: ۱۰ روش مطالعه رتبه های برتر کنکور تجربی ۱۴۰۲

حسابان یازدهم تست خیلی سبز

جدیدترین منابع کنکور ریاضی: جدیدترین منابع کنکور ریاضی کتاب حسابان یازدهم تست خیلی سبز است. اهمیت تمامی زیرشاخه های دروس ریاضی که در کنکور وجود دارد، بر هیچ کس پوشیده نیست. تراز بالای درس مهم ریاضی به عنوان یکی از مهم ‌ترین دروس اختصاصی، در نتیجه کنکور تاثیر زیادی می گذارد.

لازم است دانش‌ آموزان تمامی شاخه‌ های این درس تاثیر گذار را به طور کامل یاد بگیرند. همچنین برای دستیابی به نتیجه مطلوب و رتبه بالا لازم است که مباحث پایه‌ ای به طور عمیق یاد گرفته شوند. از این رو دانش‌آموزان باید تمرکز اصلی خود را بر دروس اختصاصی مخصوصا کتاب حسابان یازدهم تست خیلی سبز بگذارند. کتاب حسابان خیلی سبز منبعی جامع و بسیار خوب برای یادگیری کامل درس حسابان به شمار می رود.

ریاضی جامع کنکور تجربی مهروماه

جدیدترین منابع کنکور ریاضی: ریاضی جامع کنکور تجربی مهروماه یکی از کامل ترین و جدیدترین منابع کنکور ریاضی برای داوطلبان است. این کتاب کمک درسی کاملا کنکوری و مناسب برای داوطلبان کنکور ریاضی است. کتاب ریاضی انتشارات مهروماه تمامی مطالب ریاضی پایه های دهم، یازدهم و دوازدهم را به صورت چینش مطالب به شکل تجمعی دارد. این کتاب فهرست بسیار خوب و جامعی دارد. در کنار هر فصل بخش هایی از کتاب درسی نیز مشخص شده است.

‫0/5 (0 امتیاز )
  • ketabtalaee
  • ژوئن 14, 2022
  • 108 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو در سایت

درحال بارگذاری ...