خرید اینترنتی کتاب کمک درسی با تخفیف ویژه

خرید اینترنتی کتاب کمک درسی با تخفیف ویژه

کتاب طلایی شما را به خرید اینترنتی کتاب کمک درسی با تخفیف ویژه دعوت می کند، شما می توانید با پرداخت کمترین هزینه با ارسال رایگان کتاب های درسی مورد نیاز خود را با سال چاپ ۱۴۰۰ از کتاب طلایی تنها در چند دقیقه خریداری کنید، از بهترین کتاب های موجود در سایت کتاب طلایی می توانیم به کتاب زیست شناسی جامع کنکور جلد اول خیلی سبز، کتاب شیمی یازدهم واجب تک جلدی مبتکران، کتاب شیمی دهم تک جلدی مبتکران، کتاب شیمی دوازدهم تست مبتکران بهمن بازرگان و… اشاره داشته باشیم، در این متن برخی از ویژگی این کتاب ها برای شما توضیح داده شده است.

بانک کتاب طلایی

کتاب طلایی

کتاب طلایی برای فروش محصولات خود تخفیف ویژه ای را قرار داده است که شما می توانید از آن برای خرید اورجینال ترین کتاب های موجود در بازار زیر قیمت استفاده کنید، با استفاده از تخفیف سایت کتاب طلایی شما می توانید به صورت تقریبی با پرداخت هزینه یک کتاب دو کتاب خریداری کنید، کافی است که سریعا به سایت کتاب طلایی بزرگترین فروشگاه آنلاین کتاب وارد شوید و از فرصت خرید اینترنتی کتاب کمک درسی با تخفیف ویژه برای ۱۴۰۱ استفاده کنید.همچنین در سایت توضیحات کاملی درباره هر یک از کتاب های کمک درسی قرار داده شده است که می توانید از آنها برای آشنایی بیشتر با کتاب های کتاب طلایی استفاده کنید، در ادامه با ما همراه باشید.

کتاب زیست شناسی جامع کنکور جلد اول خیلی سبز

از بهترین کتاب های سایت کتاب طلایی که شما می توانید از فرصت خرید اینترنتی با تخفیف برای خرید آن استفاده کنید می توانیم به کتاب زیست شناسی جامع کنکور جلد اول خیلی سبز اشاره داشته باشیم، این کتاب چاپ سال ۱۴۰۰ در ۴۳۶ صفحه تالیف پوریا خیراندیش و فرزام فرهمندنیا از گروه آموزشی ماز می باشد. برای خرید کتاب زیست شناسی جامع کنکور جلد اول خیلی سبز در بازار شما باید هزینه بالایی را پرداخت کنید اما در سایت کتاب طلایی می توانید با هزینه کمتری این کتاب را خریداری کنید.

برای افرادی که با کتاب زیست شناسی جامع کنکور جلد اول خیلی سبز آشنایی کامل ندارند می توانید به خصوصیات این کتاب قبیل سوالات تستی متنوع و بسیار زیاد، ارائه سوالات سطح آسان برای اطلاعات مبتدی و همچنین ارائه سوالات ترکیبی برای اطلاعات پیشرفته، مشخص کردن سوالات بسیار مهم و همچنین کامل و جامع بودن پاسخنامه کتاب زیست شناسی جامع کنکور جلد اول خیلی سبز اشاره داشته باشید، شاید کتاب زیست شناسی جامع کنکور جلد اول خیلی سبز در ۴۳۶ صفحه به چاپ رسیده است اما پاسخانه این کتاب از فونت بسیار ریزی برخوردار است و شما اطلاعات بسیار زیادی را در این کتاب دریافت خواهید کرد.

کتاب زیست شناسی جامع کنکور جلد اول خیلی سبز

کتاب شیمی یازدهم واجب تک جلدی مبتکران

برای افرادی که به دنبال بهترین کتاب فراگیری درس شیمی سال یازدهم دبیرستان می باشند، می توانیم کتاب شیمی یازدهم واجب تک جلدی مبتکران را پیشنهاد کنیم، این کتاب در سایت کتاب طلایی با قیمت بسیار کمی به فروش می رسد و شما می توانید از این کتاب برای آمادگی در امتحانات میان ترم ، ترم و همچنین آزمون نهایی کنکور استفاده کنید، همانطور که میدانید در کنکور نهایی از شیمی سال یازدهم شما ۴۰% باید پاسخگو باشید و کتاب طلایی تضمین می کند که با خرید کتاب شیمی یازدهم واجب تک جلدی مبتکران شما می توانید پاسخگوی این ۴۰% باشید.

کتاب شیمی یازدهم واجب تک جلدی مبتکران تالیف بهمن بازرگان با سال چاپ ۱۴۰۰ در ۷۷۶ صفحه در اختیار شما قرار خواهد گرفت از خصوصیات این کتاب می توانیم به درسنامه های خودآموز و کامل ، نمونه تست های متنوع در کتاب، تست های ایده دار برای دانش آموزانی که مطالب را به خوبی فرا گرفته اند، پاسخنامه تشریحی به همراه پاسخ نامه کلیدی برای افرادی که نیاز به فراگیری در قالب سوال تست دارند، حجم بالای کتاب نسبت به تعداد صفحات کتاب و… اشاره کنیم. درباره فرق شیمی دهم مبتکران تک جلدی و دو جلدی چه میدانید.

شیمی یازدهم واجب تک جلدی مبتکران

کتاب شیمی دهم تک جلدی مبتکران

درسته که سال های تحصیلی یازدهم و دوازدهم از سال های بسیار مهم و تاثیرگذار در کنکور نهایی می باشند اما اگر قصد موفقیت در کنکور و دریافت رتبه بالا دارید باید به سال دهم تجربی نیز توجه بالایی داشته باشید زیرا سال دهم تجربی به عنوان سال پایه شناخته می شود و شما برای فراگیری درس های مانند شیمی باید از پایه قادر به حل کردن سوالات و تست های مهم باشید تا در ادامه هر درس با مشکل پایه روبرو نشوید.

در این راه کتاب شیمی دهم تک جلدی مبتکران می تواند بهترین همیار برای شما باشد، کتاب شیمی دهم تک جلدی مبتکران نه تنها دارای درسنامه های بسیار قوی است بلکه شما را با تمامی سوالات احتمالی از درسنامه های موجود از پایه آشنا خواهد کرد و شما را برای فراگیری درس شیمی در سال یازدهم و دوازدهم آماده می کند.

مطلب پیشنهادی: راهنمای خرید ریاضی رشته تجربی جامع کنکور خیلی سبز

با خرید اینترنتی کتاب شیمی دهم تک جلدی مبتکران از کتاب طلایی با کمترین قیمت ممکن شما می توانید نه تنها اطلاعات پایه خود را قوی کنید بلکه می توانید در کنکور هر سوال شیمی که از سال دهم ارائه می شود را حل کنید و درصد بالایی در درس شیمی دریافت کنید.

کتاب شیمی دوازدهم تست مبتکران بهمن بازرگان

در نهایت در درس شیمی می توانیم به مهم ترین کتاب بهمن بازرگان اشاره داشته باشیم، کتاب شیمی دوازدهم تست مبتکران بهمن بازرگان همراه با آزمون های چکاپ برای هر فصل به صورت جداگانه ، تست های ایده دار، درسنامه بسیار کامل و جامع، پوشش تستی در کنکور و همچنین ارائه تست های سال گذشته کنکوری، ارائه آزمون های قلم چی ، حجم بالای کتاب نسبت به صفحات کتاب ، گرافیک یکنواخت برای جلوگیری از خستگی چشم در سال ۱۴۰۰ به چاپ رسیده است.

شیمی دوازدهم تست مبتکران بهمن بازرگان

شما با خرید کتاب شیمی دوازدهم تست مبتکران بهمن بازرگان می توانید در ۷۷۱ صفحه خدود ۲۲۸۵ تست شیمی دوازدهم حل کنید که بخش بزرگی از آنها مرتبط به کنکور سال های گذشته و همانطور که گفته شد آموزشگاه قلم چی میباشد، برای خرید کتاب شیمی دوازدهم تست مبتکران بهمن بازرگان ، کتاب طلایی در خدمت شما می باشد.

به مطالعه بیشتر ادامه دهید: کتب کمیاب را از ما بخواهید

‫0/5 (0 امتیاز )
  • ketabtalaee
  • مارس 9, 2022
  • 204 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو در سایت

درحال بارگذاری ...