راهنمای خرید ریاضی رشته تجربی جامع کنکور خیلی سبز

راهنمای خرید ریاضی رشته تجربی جامع کنکور خیلی سبز

[کل: 0 میانگین: 0]

آیا به دنبال راهنمای خرید ریاضی رشته تجربی جامع کنکور خیلی سبز نقد و بررسی کامل کتاب های کنکوری هستید؟ سایت کتاب طلایی یکی از بزرگترین سایت ارزیابی و بررسی کتاب های کنکوری و فروش آنها در کشور ایران می باشد، در این متن یک راهنمای خرید ریاضی رشته تجربی جامع کنکور خیلی سبز نقد و بررسی کامل کتاب های کنکوری کامل برای شما قرار داده شده است تا آشنایی بیشتری با کتاب های ریاضی و شیمی برای کنکور ۱۴۰۲ داشته باشید.

راهنمای خرید ریاضی رشته تجربی جامع کنکور خیلی سبز نقد و بررسی کامل کتاب های کنکوری

راهنمای خرید ریاضی رشته تجربی جامع کنکور خیلی سبز نقد و بررسی کامل کتاب های کنکوری در واقع نمایش دهنده بهترین منابع برای کنکور ۱۴۰۲ در سایت کتاب طلایی می باشد، تفاوتی ندارد که نوع درس خواندن شما به چه مقدار قوی می باشد تا زمانی که از یک کتاب مناسب با اطلاعات برنامه ریزی شده برای درس های کنکوری استفاده نکنید نمی توانید درصد بالایی در کنکور پیدا کنید.

در راهنمای خرید ریاضی رشته تجربی جامع کنکور خیلی سبز نقد و بررسی کامل کتاب های کنکوری برای انتخاب کتاب بیان شده است در ابتدا شما باید سطح دانش آموز را مشخص کنید، برخی از دانش آموزان به عنوان دانش آموز ضعیف شناخته می شوند و نمی توانند از کتاب های حرفه ای استفاده کنند اما برخی از دانش آموزان به عنوان دانش آموزان قوی می تواننند از منابع کنکوری حرفه استفاده کنند.

برای دانش آموزان ضعیف کتاب های ریاضی جامع خیلی سبز کنکور تجربی دارای سطح تست های ریاضی و درسنامه ، کتاب ریاضی جامع خیلی سبز جلد ۱، کتاب ریاضی جامع مهر و ماه کنکور تجربی دارای سطح تست به همراه درسنامه بسیار قوی و کتاب میکرو طلایی گاج کنکور تجربی دارای سطح آموزشی مناسب می باشد.

همچنین برای دانش آموزان نسبتا قوی کتاب جامع آی کیو کنکور تجربی، کتاب کنکور تجربی ریاضی گاج، کتاب ریاضی پایه به پایه نشر الگو از بهترین کتاب های موجود میباشد که شما می توانید آنها را از سایت کتاب طلایی تهیه کنید.

راهنمای خرید ریاضی رشته تجربی جامع کنکور خیلی سبز نقد و بررسی کامل کتاب های کنکوری

کتاب های دو جلدی شیمی مبتکران

اگر با دقت تمامی راهنمای خرید ریاضی رشته تجربی جامع کنکور خیلی سبز نقد و بررسی کامل کتاب های کنکوری مطالعه کنید متوجه خواهید شد که در درس شیمی بزرگترین منبع مورد تایید کتاب های دو جلدی شیمی مبتکران می باشد، این تاب ها به عنوان بانک سوالات شیمی کنکور شناخته می شوند و تمامی افرادی که قصد دریافت رتبه برتر را دارند باید حتما از آنها استفاده کنند.

کتاب شیمی یازدهم واجب تک جلدی مبتکران برای دانش آموزان متوسط و روبه بالا طراحی شده است و افرادی که قصد حل تست های این کتاب را دارند باید یک پیش مطالعه قطعی و دقیق روی کتاب شیمی داشته باشند، ساختار این کتاب از برنامه ریزی بسیار خاصی برخوردار است، در ابتدا شما درسنامه ها را مشاهده خواهید کرد که به صورت مفصل تمامی مطالب و نکات را برای شما ذکر کرده اند و در انتهای فصل شما یک نکته برداری از کل فصل خواهید داشت.

پس از پایان درسنامه شما می توانید سوالات تشریحی و مربوط به امتحانات ترم و میان ترم خود را حل کنید و در انتهای هر فصل سوالات چهار گزینه ای و طبقه بندی شده در اختیار شما قرار خواهد گرفت ، برای پاسخگویی به این سوالات باید مراحل قبل را به صورت کامل طی کرده باشید و در نهایت می توانید با بررسی پاسخنامه ، جواب های  درست را مشاهده کنید .

کتاب واجب تک جلدی شیمی مبتکران

با توجه به راهنمای خرید ریاضی رشته تجربی جامع کنکور خیلی سبز نقد و بررسی کامل کتاب های کنکوری از کتاب شیمی دهم تک جلدی مبتکران می توانیم به کتاب تست شیمی دهم اشاره داشته باشیم، این کتاب نوشته بهمن بازرگان با سال چاپ ۱۴۰۱ در ۷۲۸ صفحه به انتشار رسیده است.

کتاب واجب تک جلدی شیمی مبتکران

از ویژگی های این کتاب می توانیم به درسنامه کامل، تست های کافی و متنوع، پوشش تست های کنکوری، پاسخ تشریحی کامل تست ها و حجم بالای کتاب اشاره داشته باشیم، برای خرید چاپ جدید این کتاب می توانید از خرید آنلاین سایت کتاب طلایی استفاده کنید.

کتاب جمع بندی شیمی مبتکران

با مطالعه راهنمای خرید ریاضی رشته تجربی جامع کنکور خیلی سبز نقد و بررسی کامل کتاب های کنکوری که در سایت کتاب طلایی قرار داده شده است، کتاب جمع بندی شیمی مبتکران بهترین کتاب برای مطالعه کامل شیمی می باشد، این کتاب نوشته بهمن بازرگان در ۲۹۷ صفحه به چاپ رسیده است، از ویژگی های منحصر به فرد این کتاب می توانیم به در درسنامه کامل و خودآموز، روند آموزشی مناسب با تست ها، تست های ایده آل برای دانش آموزان قوی، تعداد تست متوسط، پاسخ تشریحی کامل برای تمامی تست ها، عدم پوشش تیپ های متنوع تست و… اشاره داشته باشیم، برای خرید چاپ جدید این کتاب سایت کتاب طلایی در خدمت شماست.

مطلب پیشنهادی: مدیریت زمان در کنکور ۱۴۰۱

بهمن بازرگان

بهمن بازرگان بزرگترین مولف کتاب شیمی با درجه کارشناسی ارشد مهندسی شیمی در کشور ایران می باشد که به عنوان یک از شناخته شده ترین چهره های درس شیمی در سطح قوی با ۲۰ سال سابقه تدریس در معتبر ترین آموزشگاه های کشور شناخته می شود، همکاری بهمن بازرگان با انتشارات اندیشه سازان باعث شده است تا کتاب های متنوعی مانند کتاب شیمی دوازدهم تست مبتکران بهمن بازرگان ، کتاب های تک جلدی شیمی مبتکران، کتاب جمع بندی شیمی مبتکران و… هر سال با تغییرات جدید به چاپ برسد.

تست های شیمی مبتکران سخت است

بیشتر افرادی که راهنمای خرید ریاضی رشته تجربی جامع کنکور خیلی سبز نقد و بررسی کامل کتاب های کنکوری را مطالعه می کنند بر این باور هستند که تست های شیمی مبتکران سخت است و به دنبال جواب منطقی و دقیق برای سوال خود هستند، درواقع کتاب چی بخونم های شیمی مبتکران دارای سطح متوسط هستند و تمامی تست ها نیز به صورت طبقه بندی شده در اختیار شما قرار می گیرند، برای مثال با مطالعه ساده شما می توانید تست های سطح اول را به درستی پاسخ دهید اما مطالعه بیشتر مسلما می توانید تست های سطح متوسط و سخت تر را نیز پاسخگو باشید.

بیشتر بخوانید: بهترین کتب کمک آموزشی برای کنکور تجربی

‫0/5 (0 امتیاز )
  • ketabtalaee
  • مارس 30, 2022
  • 175 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو در سایت

درحال بارگذاری ...