صفحه اصلی جدید

قبلی
بعدی

در چند سال اخیر با پیشرفت تکنولوژی و روی آوردن افراد به سمت اینترنت مشاغل، فروشگاه‌ها و مراکز خدمات رسانی از طریق سایت خود به مخاطبان جدید ترین اخبار تغییرات در سیستم و خدمات خود را ارائه می‌دهند یا محصولات‌شان را به فروش می‌رسانند. کتاب طلایی نیز برای رفاه حال دانش آموزان از طریق سایت خود که با نام کتاب طلایی است به صورت آنلاین کتب درسی و کتاب‌های کمک درسی مخصوص دانش آموزان را بفروش می‌گذارد.

پرفروش ترین کتاب ها

کتاب ریاضی تجربی جامع کنکور مهر و ماه جلد اول

ریاضی جامع کنکور تجربی
مهر و ماه جلد اول

این کتاب با آموزش‌های سلیس و تست‌های بسیاری که دارد، علاوه بر آموزش درس ریاضی، مهارت دانش‌آموزان را در تست زدن بالا می‌برد. این کتاب دربر دارنده مطالب جامعی از ریاضیات پایه دهم، ریاضیات پایه یازدهم و ریاضیات پایه دوازدهم است.

حسابان یازدهم تست خیلی سبز

حسابان یازدهم تست
خیلی سبز

این کتاب هر بخش از درس را به صورت کامل توضیح داده است. در ادامه سوالات تشریحی برای درک فرایند حل سوال و منطق پاسخ گویی آورده شده و سپس سوالات تستی به صورت طبقه بندی شده موجود می باشند تا به صورت پله پله با درک نکات مطرح شده در هر سوال، بتوانید حتی به سخت ترین سوالات حسابان نیز پاسخ دهید.

کتاب شیمی دوازدهم تست مبتکران جلد اول اثر بهمن بازرگان

شیمی دوازدهم تست مبتکران
بهمن بازرگان

این کتاب علاوه بر تست‌زنی، مفاهیم کتاب درسی را نیز به خوبی بیان کرده و موجب یادگیری بهتر مطالب خواهد شد. انتشارات مبتکران کتاب شیمی دوازدهم را به صورت دو جلدی منتشر کرده است که در جلد اول تنها دو فصل اول کتاب درسی و در جلد دوم بقیه فصول بررسی شده‌اند.

شیمی دهم تک جلدی مبتکران

این کتاب ۷۲۰ صفحه‌ای، دانش‌آموزان دهم و کنکوری را در رشته‌های «ریاضی فیزیک» و «علوم تجربی»، مخاطب قرار داده است و از سری کتاب‌های تست جامع است.

شیمی یازدهم واجب تک جلدی مبتکران

شیمی یازدهم واجب
تک جلدی مبتکران

این کتاب با لحنی رسمی و بخش های دیگر با لحن صمیمی تر نوشته شده. کتاب شیمی یازدهم تک جلدی مبتکران مانند پایه های دیگر دوجلدی است ، این کتاب منبع بسیار مناسبی برای یادگیری بیشتر و مسلط شدن دانش آموزان در درس شیمی است.

کتاب ریاضی رشته تجربی جامع کنکور 1401 خیلی سبز تست جلد اول

ریاضی رشته تجربی جامع کنکور خیلی سبز

این کتاب حجم بالایی دارد و صفحه آرایی مناسب و مرتبی دارد و لحن کتاب بر خلاف بقیه ی کتاب های خیلی سبز ادبی و رسمی میباشد. کتاب پرسش‌های چهارگزینه‌ای ریاضیات تجربی جامع دارای درسنامه و پرسش‌های مختلف چهارگزینه‌ای هم میباشد.

خرید و قیمت کتاب تست زیست شناسی جامع کنکور 1400 و 1401 جلد اول انتشارات خیلی سبز

زیست شناسی جامع کنکور
جلد اول خیلی سبز

این کتاب در مجموع ۲۴ فصل می‌باشد. جلد اول کتاب دارای ۵۲۶ صفحه و ۳۶۲۹ تست میباشد و نسبت به قرار دادن سال های دهم ، یازدهم و دوازدهم در یک کتاب حجم متناسبی دارد.

جستجو در سایت

درحال بارگذاری ...