حسابان یازدهم خیلی سبز

فروش انواع کتاب کمک درسی

فروش انواع کتاب کمک درسی از جمله کتاب های ریاضی جامع کنکور تجربی مهرو ماه، حسابان یازدهم خیلی سبز و ریاضی رشته ی تجربی جامع کنکور خیلی سبز سه نمونه از کتاب های برتر در زمینه ی کنکور و آزمون های سراسری هستند که به شدت برای دانش آموزان کنکوری کاربردی می باشند. خرید و مطالعه ی این نمونه از کتاب های کمک درسی مسیر پیشرفت درسی دانش آموزان را هموار کرده و به آن ها کمک می کند تا راحت تر بتوانند مراحل سخت کنکور را پشت سر بگذارند.

مجموعه ی فروشگاهی کتاب طلایی با ارائه ی سه کتاب کمک درسی ذکر شده امکان دسترسی و خرید آنلاین و حضوری را برای دانش آموزان هموار کرده و مسیر پیشرفت آن ها میسر کرده است. این مجموعه علاوه بر ارائه ی کتاب های ریاضی جامع کنکور تجربی مهرو ماه، حسابان یازدهم خیلی سبز و ریاضی رشته ی تجربی جامع کنکور خیلی سبز کتاب های بی نظیری را در در زمینه ی کتاب های کمک درسی، درسی و کتاب های متفرقه ی دیگر در دسترس دانش آموزان قرار داده است. دانش آموزان تمامی کتاب های مورد نیاز خود را می توانند با برترین کیفیت و مناسب ترین قیمت ها خریداری نمایند.

بانک کتاب طلایی

ریاضی رشته ی تجربی جامع کنکور خیلی سبز

کتاب ریاضی خیلی سبز رشته ی تجربی جامع کنکور یکی از پرفروش ترین کتاب های کمک درسی است که به صورت مبحثی و موضوعی تالیف شده و شامل ریاضی سال های دهم، یازدهم و دوازدهم می باشد. جلد اول کتاب شامل درسنامه جامع، سوالات چهار گزینه ای و پاسخ نامه کلیدی کلیه تست ها می باشد. مجموعه این تست ها ۳۴۰۰ سوال است که راهنمای کاملی برای دانش آموزان خواهد بود.

در جلد دوم کتاب ریاضی رشته تجربی جامع کنکور خیلی سبز پاسخ تشریحی تمامی تست ها آورده شده که دانش آموزان با خرید این کتاب می توانند موضوعات را به صورت کامل و جامل مورد بررسی قرار دهند. مجموعه ی کتاب طلایی به فروش کتاب های کمک درسی کتاب ریاضی خیلی سبز رشته ی تجربی جامع کنکور پرداخته است که دانش آموزان می توانند خرید خود را به صورت آنلاین و حضوری از مجموعه انجام دهند.

در درسنامه ریاضی رشته ی تجربی جامع کنکور خیلی سبز مباحث کتاب به صورت فصل به فصل ارائه شده است. هر فصل شامل درس هایی با حجم کم بوده که به یادگیری بهتر دانش آموز کمک شایانی می کند. در واقع زمانی که دانش آموزش در ابتدای کار با حجم کمی از درسنامه ها مواجه می شوند و به صورت گام به گام و مرحله به مرحله مطالب را یاد می گیرند از استرس آن ها کم شده و درس ها را بهتر از قبل فرا می گیرند.

بیشتر بخوانید: معرفی و خرید انواع کتاب کمک آموزشی شیمی

درسنامه ریاضی رشته ی تجربی جامع کنکور خیلی سبز

در درسنامه ها نیز نکته های ارزشمندی گفته شده که منجر به تست زنی بهتر خواهد شد. سبک نوشتاری درسنامه جامع و کامل است و مفاهیم و مطالب درسی را به صورت سازمان یافته در دسترس دانش آموز قرار می دهد. خوانندگان این کتاب درسنامه ها را با زبانی قابل فهم و راحت و بدون هیچ گونه اضافه گویی مورد مطالعه قرار می دهند. درسنامه ها نیز مطالب را به صورت نکات کاربردی، مثال و تمرین و تست ارائه می نمایند.

 

ریاضی رشته ی تجربی جامع کنکور خیلی سبز

ریاضی رشته ی تجربی جامع کنکور خیلی سبز کتابیست که عمدتا برای دانش آموزان سطح متوسط به بالا طراحی شده و به عبارتی مباحث از صفر شروع نشده است. اما در صورتی که فردی پیش زمینه ی کافی از مباحث پایه ریاضی رشته تجربی را داشته باشد می تواند به کمک این کتاب در روند تست زنی خود پیشرفت قابل توجهی را ایجاد نماید.

این کتاب تمرکز خود را بر روی تنوع بالای تست های ارائه شده گذاشته و تمرین هایی که برای دانش آموزان ارائه کرده است به صورت محدود نیست. همچنین، چیدمان کلیه تست های کتاب از آسان به سخت طبقه بندی شده و همین موضوع باعث شده که دانش آموز به صورت به صعودی پیشرفت در تست زنی را تجربه کند. زمانی که دانش آموز بتواند به تمام سوالات تستی کتاب پاسخ دهد مسلما از پس سوالات تست کنکور سراسری هم برخواهد آمد.

نکته ی قابل توجهی که در کتاب ریاضی رشته ی تجربی جامع کنکور خیلی سبز وجود دارد این است که در این کتاب تمام سوالات سخت( سوالاتی که دارای سطح بالا تر کتاب درسی می باشند) با علامت خاصی مشخص شده اند.

محصول پیشنهادی: زیست شناسی جامع کنکور جلد اول خیلی سبز

حسابان یازدهم خیلی سبز

حسابان یازدهم تست خیلی سبز دارای پنج فصل بوده و در هر فصل از چند درسنامه استفاده شده است. در انتهای هر درسنامه تست هایی ارائه شده اند و یک آزمون جامع بعد از تست در دسترس دانش آموزان قرار داده شده است.  دانش آموز به کمک این آزمون جامع به راحتی می توانند یادگیری خود را محک بزنند.

در ابتدای این کتاب درسنامه هایی جامع و کامل حسابان یازدهم آمده که به زبان روان توضیح داده شده است. از مهم ترین ویژگی درسنامه هایی که در این کتاب آمده است وجود کادرهای مثال و پاسخ می باشد که یادگیری را برای دانش آموزان آسان تر کرده است. بعد از این درسنامه ها سوالات تالیفی آورده شده است.

این سوالات به صورت سطح بندی شده از آسان به سخت طبقه بندی شده و کار دانش آموزان را راحت تر کرده است. سوالات طبقه بندی شده حسابان یازدهم خیلی سبز شامل تست های رنگی و تست های Z می باشد.

مطلب پیشنهادی: بهترین مشوق کنکور با قیمت عالی

 

تست های رنگی برای زمانی که دانش آموز زمان کافی ندارند مناسب است. این تست ها بر روی سوالات ضروری تمرکز داشته و به شما کمک می کنند تا بر روی مطالب اصلی درس مسلط شوید. اما سوالات تستی Z سوالاتی هستند که کمی مشکل تر از سطح درس اصلی شما هستند. وقتی که دانش آموزان به این سوالات مسلط شوند و به راحتی بتوانند جواب این تست ها را بدهند می توانند از پس سایر سوالات کنکور نیز برآیند.

مطلب مرتبط: ادبیات جامع فارسی خیلی سبز

پاسخ نامه تشریحی کتاب حسابان یازدهم خیلی سبز

در بخش پاسخ نامه ی تشریحی علاوه بر اینکه پاسخ کلیدی هر سوالی آمده است، به دانش آموز اطلاعاتی را در مورد نحوه ی پاسخ گویی به تست می دهد. در برخی از قسمت ها روش های مختلفی را برای نحوه پاسخ گویی به سوال به دانش آموز یاد می دهد که این ویژگی به خودی خود ذهن دانش آموز را برای پاسخ دهی به سوالات باز کرده و باعث خواهد شد که فرد با نحوه ی پاسخ گویی به روش های دیگر نیز آشنا شود.برای خرید کتاب شیمی دهم تک جلدی مبتکران از کتاب طلایی کلیک کنید.

ریاضی جامع کنکور تجربی مهروماه

ریاضی جامع کنکور تجربی مهر و ماه کتابی مناسب آزمون سراسری کنکور است که در آن از منابع کاملی بهره برده شده است. تمام موضوعات ریاضی مربوط به سال های دهم، یازدهم و دوازدهم در این کتاب تجمع یافته و به صورت موضوعی بر روی مباحث کار شده است. به عنوان مثال، موضوعات مربوط به توابع و انواع آن ها در قالب فصل در اختیار کاربران قرار گرفته شده است.

 

ریاضی جامع کنکور تجربی مهروماه

 

عموما در قسمت درسنامه ها و پاسخ های تشریحی برای درک راحت تر مطلب درسی از عبارت های فارسی کمک گرفته شده است. این موضوع به فهم ساده تر مطالب درسی کمک شایانی می کند. از ویژگی های پر کاربرد کتاب ریاضی جامع کنکور تجربی مهرو ماه باید به قسمت خلاصه های پایانی فصل اشاره کرد. در این بخش تمامی خلاصه های کتاب به صورت نموداری خلاصه شده و به شدت کاربردی هستند.

مطلب مرتبط: معرفی و ارزیابی کتاب زیست شناسی جامع کنکور جلد اول خیلی سبز

 

امیدواریم مقاله فروش انواع کتاب کمک درسی برای شما مفید واقع شده باشد.

بانک کتاب طلایی مرجع تخصصی فروش کتب کمک درسی ، زبان و عمومی 

 

‫0/5 (0 امتیاز )
  • ketabtalaee
  • ژانویه 18, 2022
  • 221 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو در سایت

درحال بارگذاری ...