مزایای زیست شناسی جامع کنکور جلد اول خیلی سبز

مزایای زیست شناسی جامع کنکور جلد اول خیلی سبز

آیا به دنبال بهترین کتاب زیست شناسی برای سال کنکور سال ۱۴۰۲ هستید، اما نمی دانید چه کتابی می تواند پاسخگوی تمامی نیاز های درسی و تستی شما باشد؟ ما به شما کتاب مزایای زیست شناسی جامع کنکور جلد اول خیلی سبز را معرفی می کنیم، این کتاب یکی از بهترین و معتبر ترین کتاب های زیست شناسی با بالاترین بازدهی ممکن شناخته شده است، در ادامه به بررسی ساختاری و کیفی این کتاب خواهیم پرداخت.

 

کتاب زیست شناسی جامع کنکور جلد اول خیلی سبز

کتاب زیست شناسی جامع کنکور جلد اول خیلی سبز یکی از کتاب های پرطرفدار در رشته تجربی می باشد، همانطور که میدانید، درس زیست شناسی در درس های رشته تجربی برای کنکور از اهمیت و ضریب بالایی برخوردار است و برای داوطلبان کنکور سراسری در واقع به عنوان یک برگ برنده شمرده می شود، افرادی که توانایی به دست آوردن درصد بالایی از زیست شناسی در کنکور ۱۴۰۲ داشته باشند، می تواند  افزایش رتبه چشمگیری را مشاهده کنند، به همین دلیل بهره مندی از یک کتاب تست مناسب مانند کتاب زیست شناسی جامع کنکور جلد اول خیلی سبز یکی از مهم ترین مسائل در کنکور می باشد.

دقت داشته باشید،کتابی که شما برای درس زیست شناسی کنکور سال ۱۴۰۲ انتخاب می کنید باید تست های بسیار قوی داشته باشد، بسیاری از دانش آموزان به دنبال یک کتاب مکمل و بسیار عالی در زمینه ارائه درسنامه قوی هستند، اما درس زیست شناسی یک درس مفهومی و درسنامه اصلی می باشد، هیچ کدام از کتاب های کمکی نمی توانند مطالبی اضافه تر از کتاب اصلی شما برای یادگیری بیشتر ارائه کنند زیرا در درس زیست شناسی سوالات بر اساس متن اصلی کتاب درسی طراحی می شود به همین دلیل در کتاب زیست شناسی جامع کنکور جلد اول خیلی سبز پایه اصلی کتاب ارائه تست های بسیار قوی در سطح بندی متفاوت به همراه پاسخنامه چشمگیری طراحی شده است.

ساختار کتاب زیست شناسی جامع کنکور جلد اول خیلی سبز

ساختار و مزایای زیست شناسی جامع کنکور جلد اول خیلی سبز بر پایه و اساس تست زنی می باشد، این کتاب تشکیل شده از تست های متنوع ، ترکیبی و سطح بندی شده می باشد تا شما با مطالعه آن به صورت کامل برای تست های کنکور سال ۱۴۰۲ آماده شوید.

 

ساختار کتاب زیست شناسی جامع کنکور جلد اول خیلی سبز

 

دقت داشته باشید تست های این کتاب برای تمامی دانش آموزانی که برای کنکور سال ۱۴۰۲ آماده می شوند، طراحی شده است و از سطح بندی متفاوتی برای تمامی سطح های مطالعه تشکیل شده است.

در ابتدا سوالات سطح اول یعنی آسون برای افرادی که مطالعه کمی روی درس دارند، ارائه شده است، در هر کنکور حدود ۲ تا ۵ سوال از زیست شناسی کلی به صورت آسون ارائه می شود که کتاب کتاب زیست شناسی جامع کنکور جلد اول خیلی سبز سعی کرده است تا تمامی این سوالات را در بر بگیرید، در سطح دم سوالات متوسط برای افرادی که مطالعه دقیق دارند و در سطح سوم سوالات ترکیبی و سخت قرار دارد برای افرادی که مطالعه دقیق به همراه نکته برداری دارند و می توانند پاسخگو آنها باشند، بخش گسترده ای از کنکور تشکیل شده از سوالات سخت و ترکیبی کتاب زیست شناسی جامع کنکور جلد اول خیلی سبز می باشد.

همچنین در ادامه سوالات تستی برای شما یک پاسخنامه کامل با فونت ریز قرار دارد در این پاسخنامه به صورت کامل و جامع پاسخ هر سوال با توضیحات ارائه شده است، در صورتی که شما نتوانید پاسخگوی سوالات باشید با مطالعه پاسخنامه مورد نظر به راحتی می توانید نه تنها سوال مربوطه را با گذر زمان پاسخ دهید بلکه تمامی سوالات مشابه به آن را پاسخگو خواهید بود.

طبقه بندی موضوعات کتاب زیست شناسی جامع کنکور

از مزایای زیست شناسی جامع کنکور جلد اول خیلی سبز می توانیم به طبقه بندی موضوعات اشاره داشته باشیم، در برخی از کتاب های تست زنی، تست ها به صورت ترکیبی و بدون طبقه بندی در اختیار شما قرار می گیرند اما در کتاب زیست شناسی جامع کنکور جلد اول خیلی سبز علاوه بر سطح بندی تست ها آنها را بر اساس درسنامه های کتاب درسی شما طبقه بندی کرده است.

 

طبقه بندی موضوعات کتاب زیست شناسی جامع کنکور

 

برای مثال در ابتدا تست های فصل یک درسنامه یک به صورت کامل در تمامی سطح ها در اختیار شما قرار گرفته است و سپس درسنامه دوم در اختیار شما قرار می گیرد زیرا هدف اصلی طراحی کتاب زیست شناسی جامع کنکور جلد اول خیلی سبز تامین یک منبع مناسب برای تست های مناسب و آمادگی دانش آموزان برای کنکور می باشد. برای کسب اطلاعات درباره بهترین روش تست زنی شیمی دوازدهم تست مبتکران بهمن بازرگان از این صفحه دیدن کنید.

ویژگی کتاب زیست شناسی جامع کنکور جلد اول خیلی سبز

از ویژگی های منحصر به فرد کتاب زیست شناسی جامع کنکور جلد اول خیلی سبز می توانید به ارائه تمامی تست های ممکن برای کتاب های زیست شناسی دهم، یازدهم و دوازدهم است و شما نیاز به تهیه چند کتاب برای هر سال تحصیلی نخواهید داشت، البته قابل ذکر است افرادی که به دنبال درسنامه نکته دار و طبقه بندی نیز می باشند،جلد دوم این کتاب ارائه دهنده پاسخنامه به همراه درسنامه نیز است.

کتاب زیست شناسی جامع کنکور جلد اول خیلی سبز دارای فونت بسیار عالی و مناسب برای مطالعه طولانی مدت، صفحه آرایی بسیار زیبا، استفاده از رنگ های متنوع در درسنامه، پاسخنامه و حتی ارائه تست ها برای جلوگیری از خستگی چشم های شما، ارائه تست های هر سه سال تحصیلی در حجم مناسبی است.

مولفین کتاب زیست شناسی جامع کنکور جلد اول خیلی سبز

کتاب زیست شناسی جامع کنکور جلد اول خیلی سبز در ۵۲۶ صفحه و همچنین جلد دوم این کتاب در ۷۰۹ صفحه تالیف پوریا خیراندیش و فرزام فرهمندنیا همراه با ۳۶۲۹ تست است که توانایی آمادگی شما به صورت کامل برای شرکت در کنکور ۱۴۰۱ را دارد.

 

قابل ذکر است که کتاب زیست شناسی جامع کنکور جلد اول خیلی سبز به گونه تالیف شده است که نه تنها می توانید از ان برای آمادگی در کنکور استفاده کنید بلکه بهترین کتاب ممکن برای جمع بندی درس زیست شناسی در سال دوازدهم برای شرکت در کنکور است، برای خرید این کتاب می توانید از سایت بانک کتاب طلایی با کمترین قیمت ممکن همراه با ضمانت کالا و بالاترین کیفیت بهره مند شوید.

به مطالعه خود ادامه دهید: روش تست زنی حسابان یازدهم تست خیلی سبز

‫0/5 (0 امتیاز )
  • ketabtalaee
  • آوریل 16, 2022
  • 185 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو در سایت

درحال بارگذاری ...