مطالعه کتب آموزشی در اوقات فراغت

مطالعه کتب آموزشی در اوقات فراغت

کتب آموزشی یکی از تاثیرگذارترین مواد امتحانی برای دانش آموزان و داوطلبان کنکور سراسری به حساب می آید. این کتب طبق سطح علمی دانش آموزان و استعداد آنها توسط بهترین نویسندگان تالیف شده اند. مطالعه کتب آموزشی در اوقات فراغت با برخورداری از تست های چهار گزینه ای می تواند نقش مهمی در کسب موفقیت دانش آموز داشته باشد.

به نظر شما بهترین کتاب کمک آموزشی کدام است؟ پیش از انتخاب و خرید منابع و کتاب های کمک درسی حتما مطالب این مقاله را تا انتها مطالعه کنید. این روزها قطعا مشاهده کرده اید که از هر فردی بپرسید چه کتاب کمک آموزشی را در اوقات فراغت بخوانم، یک لیست به شما معرفی می کند که شاید کاملا با منابعی که یک مشاوران کنکور معرفی کرده اند، متفاوت باشد.

حال به نظر شما کدامشان درست می گویند؟ در حال حاضر چندین انتشاراتی هستند که کتاب کمک آموزشی چاپ می کنند، اما واقعیت امر این است که بعضی منابع کمک درسی، به عنوان مثال در درس زیست شناسی فقط برای آموزش و برخی دیگر برای تست زنی مناسب هستند. برای خرید کتاب حسابان یازدهم تست خیلی سبز کلیک کنید.

 همچنین، برخی کتب آموزشی نیز هستند که تنها برای افرادی که سطح علی بالایی دارند در نظر گفته شده اند. علاوه بر این، بعضی از منابع کمک درسی بسیار زمان بر هستند و در اوقات فراغت نیز نمی توان آنها را مطالعه کرد.

کتاب طلایی بزرگترین فروشگاه آنلاین کتاب برخی دروس مانند ادبیات برای آرایه، املا و قرابت معنایی هر کدام یک کتاب جداگانه دارد و اگر کسی بخواهد همه این ۵ کتاب را بخرد، باید هزینه گزافی را پرداخت کند. به نظر شما چه کتابی برای اوقات فراغت مناسب است؟

کتاب طلایی

مطالعه کتب آموزشی در اوقات فراغت

در این مقاله قصد داریم در رابطه با کتاب های کمک آموزشی که در اوقات فراغت می توان مطالعه کرد را به شما معرفی کنیم. با مطالعه این کتب، این فرصت را خواهید داشت که در کنکور رتبه بالایی را کسب کنید و به آینده ای درخشان نزدیک تر شوید.

مطلب پیشنهادی: معرفی جامع کتاب ریاضی رشته تجربی جامع کنکور خیلی سبز

زیست شناسی جامع کنکور جلد اول خیلی سبز

یکی از اهداف تالیف کتاب زیست شناسی جامع کنکور جلد اول خیلی سبز فراهم کردن منابع تست مناسب و کافی برای آمادگی هرچه بهتر دانش آموزان برای کنکور سراسری است. جلد اول این کتاب تست هایی برای هر سه سال دهم، یازدهم و دوازدهم دارد.

فهرست کتاب جامع زیست خیلی سبز تنها صفحات مربوط به تست های هر فصل را مشخص می کند و فاقد نکته و اطلاعات اضافی است. لحن کتاب نیز رسمی و قابل فهم است و در تمام طول کتاب این حالت حفظ شده است.

این کتاب تست زیست شناسی جامع توسط مالک اشتر اسفندیاری و موسی بیات تالیف شده است. سایز و فونت نوشته ها در جلد اول کاملا مناسب است و نوشته ها به راحتی دیده می شود. نکات مهم در هر درس در پاسخنامه کتاب بولد شده اند که به دانش آموزان برای توجه بیشتر به سمت مطالب مهم تر کمک می کند.

صفحه آرایی کتاب زیبایی و تناسب کافی دارد. گرافیک و طراحی جلد به زیبایی انجام شده و در کل می توان گفت جنبه زیبایی صفحات کتاب و جلد آن کاملا رعایت شده است. حجم کتاب زیست شناسی جامع کنکور خیلی سبز با توجه به برخورداری از سه پایه تحصیلی مناسب است.

بیشتر بخوانید: تضمین قبولی در کنکور با کتاب کمک آموزشی

ویراستاری کتاب به خوبی انجام گرفته و در بررسی اولیه کتاب، ایراد علمی و املایی پیدا نخواهید کرد. این کتاب به عنوان منبع دوم بعد از  مطالعه کتاب درسی به شما دانش آموزان پیشنهاد می شود. زیرا باید برای آمادگی و تست زنی ابتدا به مطالب کتاب درسی مسلط باشید.

 البته لازم به ذکر است که در سال آخر دبیرستان و دوازدهم برای جمع بندی از این کتاب می توانید استفاده کنید.

زیست شناسی جامع کنکور جلد اول خیلی سبز

ریاضی جامع کنکور تجربی مهر و ماه

ریاضی جامع کنکور تجربی مهر و ماه تمامی دروس هر سه پایه تحصیلی را در خود جای داده است. به همین دلیل از نظر اقتصادی بسیار مقرون به صرفه تر هستند. زیرا شما با خرید تنها یک کتاب جامع به هر سه پایه تحصیلی خود مسلط خواهید شد. این کتاب تمامی پرسش های ۴ گزینه ای را درس به درس تفکیک کرده است. در اکثر کتاب های جامع، سوالات نیز از ساده به سخت مرتب شده اند.

ریاضی جامع کنکور تجربی مهر و ماه کاملا کنکوری و مناسب برای دانش آموزانی است که رشته تجربی را انتخاب کرده اند. این کتاب تمامی مطالب ریاضی دهم، یازدهم و دوازدهم را در خود گردآوری کرده و چینش مطالب نیز به شکل تجمعی است. این کتاب فهرستی بسیار ساده و قابل فهمی دارد. در کنار هر فصل بخش هایی از کتاب درسی که مرتبط با آن هستند، مشخص شده است. این کتاب با توجه به محتویاتی که دارد قطعا به داوطلبان کمک می کند که رتبه خوبی را به دست آورند. در این کتاب هر سه پایه تحصیلی با یکدیگر ترکیب شده اند تا خروجی نهایی کار باب میل داوطلب رقم بخورد. همچنین شما می توانید از فروشگاه کتاب طلایی، کتاب ریاضی رشته تجربی جامع کنکور خیلی سبز را آنلاین خریداری کنید.

ریاضی جامع کنکور تجربی مهر و ماه

شیمی دهم تک جلدی مبتکران

کتاب شیمی دهم تک جلدی مبتکران کتابی فوق العاده با هدف آمادگی دانش آموزان برای کنکور سراسری و حتی آزمون های شبیه ساز کنکور است. فهرست این کتاب بسیار کامل و با توجه به اینکه هر فصل به تعداد زیادی زیر عناوین تقسیم شده، سهولت در مطالعه را برای داوطلبان فراهم کرده است.

چیدمان فصل ها و زیر عنوان های این کتاب مطابق کتاب درسی است. لحن کتاب شیمی دهم مبتکران مانند سایر کتاب های سایر انتشارات کمی رسمی و صمیمی است. برای استفاده بهتر و آشنایی کامل با روند آموزشی آن جهت کسب نمره و درصد بالا در کنکور میتوانند با مطالعه شیمی مبتکران به راحتی به هدف مطلوب خود دست یابند.

لازم به ذکر است که تمامی مباحث مهم کتاب درسی شیمی دهم از جمله مطالب حذف شده کتاب درسی سال ۹۷ و ۹۸ در این کتاب پوشش داده شده است و نظر مولف بر این بوده که این مطلب حذف نشود.

مطلب پیشنهادی: معرفی جامع کتاب شیمی یازدهم واجب تک جلدی مبتکران

شیمی دهم تک جلدی مبتکران

بانک کتاب طلایی

در بانک کتاب طلایی تمامی محصولات مرتبط با کتاب های درسی و آموزشی با کیفیت چاپ بالا و با قیمتی مناسب به داوطلبان و دانش آموزان ارائه می شود. بانک کتاب طلایی در تلاش است که محصولاتی را که به مشتریان عرضه می کند، با کیفیت و مورد قبول آنان باشد. مهم ترین هدف این مجموعه جلب رضایت مشتریان است.

به خواندن ادامه دهید: برترین بانک کتاب کمک آموزشی

‫0/5 (0 امتیاز )
  • ketabtalaee
  • فوریه 13, 2022
  • 168 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو در سایت

درحال بارگذاری ...