ریاضی کنکور برای افراد ضعیف

بهترین کتاب ریاضی کنکور برای افراد ضعیف

[کل: 1 میانگین: 5]

معرفی بهترین کتاب ریاضی کنکور برای افراد ضعیف: کنکور یکی از چالش های بزرگ برای هر فردی است که مس خواهد وارد دانشگاه شود و مدارک تحصیلی بالاتری دریافت کند. موفقیت در کنکور نیاز به تلاش و مطالعه دارد. اما لزوما هر تلاش و مطالعه ای نمی تواند نتیجه مطلوبی به همراه داشته باشد.

به همین دلیل باید تلاش و مطالعه مفید و موثر باشند. در موفقیت کنکور منابعی که فرد مطالعه می کند و از آن مطالب را یاد می گیرد بسیار مهم است و نقش تعیین کننده ای در رتبه کنکور فرد خواهد داشت.

امروزه در کنار تدریس مدارس، کتاب های کمک آموزشی و کلاس های تقویتی زیادی  وجود دارد که به افراد در کسب رتبه ای خوب در کنکور کمک می کنند. علاوه بر این موارد ضریب درس های که در کنکور از آن ها سوال طرح می شود نیز بسیار مهم و تعیین کننده است. کتاب ریاضی رشته ریاضی جامع کنکور تجربی مهروماه و کتاب ریاضی رشته تجربی جامع کنکور خیلی سبز بسیار کاربردی در این امر محسوب می‌شوند.

ریاضی یکی از در های مهم در کنکور می باشد که تاثیر زیادی بر نتیجه و رتبه فرد در کنکور دارد. کتاب های کنکور ریاضی زیادی وجود دارد که به افراد کمک می کنند تا پایه ریاضی خود را قوی کنند و در کنکور رتبه خوبی کسب کنند.

ما در این مقاله قصد داریم تا بهترین کتاب ریاضی کنکور برای افراد ضعیف را معرفی کنیم و به شما در انتخاب یک کتاب مفید و مناسب که پایه ریاضی شما را قوی کند کمک می کنیم. پس با کتاب طلایی تا پایان این مقاله همراه باشید.

ضرورت خرید کتاب ریاضی کنکور

معرفی بهترین کتاب ریاضی کنکور برای افراد ضعیف: کتاب های درسی و تدریس معلمان در مدرسه نمی تواند منبع کافی برای یادگیری و آمادگی برای کنکور باشد. افراد زیادی سالانه برای رفتن به دانشگاه های سراسری و خوب در امتحان کنکور شرکت می کنند. به همین دلیل رقابت زیادی بین افراد به وجود می آید. به همین دلیل افرادی که قصد دارند تا رتبه های خوبی کسب کنند باید با جدیت تلاش کنند. اولین چیزی که هر فرد به آن نیاز دارد کتاب و منبع یادگیری مفید و تاثیر گذار است. به منظور فراهم کردن منبع یادگیری جامع و کامل برای داوطلبان کنکور کتاب های کمک درسی زیادی چاپ و منتشر شده اند.

کتاب های کمک درسی نسبت به کتاب های درسی حاوی اطلاعات و سوالات بیشتری هستند به همین دلیل به افراد در فهم بهتر درس و آشنایی با انواع سوالات کمک بیشتری می کنند. از آن جایی که سوالات کنکور تستی هستند ولی آزمون ها و امتحانات مدرسه ای اغلب تشریحی هستند، داشتن کتاب کمک درسی به دانش آموزان کمک زیادی می کند تا با نحوه سوالات تستی و پاسخ آن ها بهتر آشنا می شوند.

همچنین داوطلبانه کنکور می توانند جواب تشریحی سوالات تستی و نحوه حل آن ها را در کتاب های کمک درسی پیدا کنند.

انتخاب بهترین کتاب ریاضی کنکور

اگر قصد خرید کتاب کنکور ریاضی را دارید، به احتمال زیاد می دانید که کتاب های زیادی در بازار موجود می باشد. به همین دلیل انتخاب بهترین کتاب کمی سخت و گیج کننده است و به همین دلیل شما مجبور هستید تا در اینترنت به دنبال  جستجوی بهترین کتاب کنکور ریاضی باشید. پیشنهاد می‌شود: آسیب شناسی کنکور

ما در ادامه قصد داریم تا به شما در خرید بهترین کتاب کنکور ریاضی کمک کنیم. قبل از معرفی کتاب باید به شما بگوییم که بهترین کتاب های کنکور ریاضی سه ویژگی دارند، که می توانیم به سوالات تستی متنوع، پاسخ نامه تشریحی سوالات و درسنامه اشاره کنیم.

این سه ویژگی کتاب های کنکور باعث می شود که داوطلبان منبع کامل و جامعی را در اختیار داشته باشند. شما ابتدا باید درسنامه این کتاب ها را مطالعه کنید سپس به سراغ حل تست های کتاب بروید. بعد از پاسخ دادن به تست ها می توانید جواب درست را از قسمت پاسخنامه کتاب پیدا کنید. همچنین شما می توانید با مطالعه روش حل تشریحی سوال روش خوبی برای حل سوالات بعدی پیدا کنید.

معرفی بهترین کتاب ریاضی کنکور برای افراد ضعیف

کتاب های ریاضی کنکور متنوعی در بازار موجود می باشد که هر کدام ادعای بهتر بودن و کامل بودن می کنند. ما کاری به قبول کردن یا رد کردن این ادعا ها نداریم ما تنها در این مقاله قصد داریم تا بهترین کتاب های کنکور ریاضی را که افراد زیادی از آن ها استفاده کرده اند و از آن راضی بوده اند را معرفی کنیم. تا شما هم بتوانید یک کتاب خوب برای درس ریاضی خریداری کنید. پیشنهاد می‌شود: برنامه ریزی برای قبولی در رشته پزشکی

کتاب های خیلی سبز

معرفی بهترین کتاب ریاضی کنکور برای افراد ضعیف: کتاب های کنکور خیلی سبز، یکی از منابع اطلاعاتی کامل و جامع برای داوطلبانه کنکور است. کتاب های دیفرانسیل، آمار و احتمال، ریاضی عمومی ۱و۲ ، حسابان خیلی سبز انتخاب افراد زیادی بوده اند. این کتاب ها دارای درسنامه ای کامل و جامع است، پیشنهاد می‌شود: برنامه ریزی درسی تابستان دهم به یازدهم تجربی

که با روش های بسیار آسان و راحت به داوطلبانی که پایه ریاضی ضعیفی دارند کمک می کنند که روش های حل مسائل ریاضی را خیلی خوب و دقیق یاد بگیرند.

خیلی سبز برای تمامی کتاب های کنکوری که چاپ و منتشر می کند، پاسخنامه ای کامل نیز در اختیار داوطلبان قرار می دهد.

در این پاسخانه جواب همه سوالات تستی را به طور کامل و تشریحی قرار داده  است، که این جواب ها به داوطلبان کمک می کنند که نکات بسیار خوبی را در حین حل سوالات تستی یاد بگیرند.

کتاب های کنکور گاج معرفی بهترین کتاب ریاضی کنکور برای افراد ضعیف

معرفی بهترین کتاب ریاضی کنکور برای افراد ضعیف: گاج یکی از برند های خوب و معروف در زمینه کتاب های کنکور و کتاب های کمک درسی است. بیشتر افراد با کتاب کار های گاج آشنایی دارند. کتاب های کنکور ریاضی گاج نیز یکی از منابع کامل و جامع برای یاد گیری ریاضی و آمادگی برای کنکور می باشد. پیشنهاد می‌شود: ۱۰ روش مطالعه رتبه های برتر کنکور ریاضی ۱۴۰۲

افرادی که پایه ضعیف دارند  خرید کتاب های گاج برای ان ها گزینه مناسب و خوبی است. کتاب کنکور ریاضی گاج نیز دارای درسنامه، پاسخنامه و سوالاتی تستی متنوع می باشد.

کتاب های کنکور قلم چی

کتاب های کنکور ریاضی قلم چی نیز یکی از پر طرف دارد ترین کتاب های کنکور هستند. که برای افرادی که پایه ریاضی ضعیفی دارند بسیار مناسب و خوب هستند. این کتاب ها شامل انواع سوالات تستی هستند که باعث می شوند داوطلبان بهتر و بیشتر با سوالات کنکور آشنا شوند. پاسخنامه کتاب های قلم چی شامل نکات مهم و جواب های تشریحی می باشد، که به داوطلبان کمک می کند که بهتر ریاضی را یاد بگیرند.

‫0/5 (0 امتیاز )
  • ketabtalaee
  • آگوست 15, 2022
  • 181 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو در سایت

درحال بارگذاری ...