معرفی جامع حسابان یازدهم خیلی سبز

معرفی جامع حسابان یازدهم خیلی سبز

معرفی جامع حسابان یازدهم خیلی سبز در کتاب طلایی : رشته‌ی ریاضی یک رشته‌ی شیرین و دوست داشتنی برای دوست داران آن می‌باشد. معمولا کنکور ریاضی نیز با رشته‌های دیگر متفاوت است و شما برای تست زدن باید حسابی فرمول‌ها و مطالب آن را فرابگیرید تا در کمترین زمان بتوانید به درستی تست‌ها را بزنید.

یکی از درس‌های مهم رشته‌ی ریاضی نیز حسابان است. خیلی از افراد آینده نگر برای موفقیت در کنکور سعی می‌کنند که از شروع پایه‌ی یازدهم که رشته را انتخاب کرده اند شروع به زدن تست کنند و بعضی هم بعد از گرفتن دیپلم اقدام می‌کنند اما مهم ترین قسمت آمادگی برای تست داشتن یک کتاب قوی می‌باشد که به دانش آموز برای ارتقای مهارت تست زنی کمک کند.

کتاب حسابان یازدهم تست خیلی سبز یک کتاب مناسب برای فراگیری درس حسابان یا دوره‌ی مطالب این درس است همچنین افزایش مهارت در تست حسابان پایه‌ی یازدهم تألیف شده است. مؤلفین کتاب آقای علی شهرابی و میثم حمزه لویی هستند. که از مؤلفین متخصص در انتشارات خیلی سبز می‌باشند و هدف آنها از تألیف کتاب حسابان تست خیلی سبز افزایش مهارت تستی دانش آموزان رشته‌ی ریاضی  در درس حسابان می‌باشد.

مطلب پیشنهادی: معرفی جامع کتاب شیمی یازدهم واجب تک جلدی مبتکران

بانک کتاب طلایی

تحلیل و معرفی کتاب حسابان یازدهم خیلی سبز

کتاب حسابان تست خیلی سبز یک کتاب تک جلدی است که شامل تست و درسنامه می‌شود. حتی تست‌های آزمون قلم چی را نیز پوشش می‌دهد. سبک تألیف آیت کتاب طبق گفته‌ی مولفان آن برای محک زدن فردی دانش آموز می‌باشد.

  1. درسنامه

درسنامه‌ی این کتاب شامل پنج فصل می‌باشد و هر فصل به درس‌های مختلف تقسیم بندی شده است که مطالب درس حسابان را کامل توضیح می‌دهد. زبان این کتاب کاملا صمیمی می‌باشد و به صورت کامل مطالب را تحلیل و بررسی کرده است و همچنین با مثال‌های مناسب مطالب را در ذهن دانش آموز حک می‌کند.  

  1. تست

بعد از درسنامه به قسمت تست می‌رسیم، تست‌های کتاب حسابان تست خیلی سبز شامل چند بخش است. اول تست‌های تالیفی که توست مولف و طبق درسنامه طراحی شده است تا بعد از مطالعه‌ی هر درس خود را محک بزنید و ببینید که چقدر از مطالب را آموخته آید. همچنین اگر زمان کافی برای تست‌ها نداشته باشید می‌توانید تنها تست‌های رنگی را حل کنید که با رنگ متفاوت مشخص شده اند.

اما اگر قصد دارید خودتان را جدی تر محک بزنید باید به تست‌هایی که با حرف Z مشخص شده اند را حل کنید این تست‌ها در حد کنکور و حتی بالاتر از آنها طراحی شده اند و با زدن این تست‌ها می‌توانید در نهایت سطح خودرا حتی بالا تر از کنکور نیز ببرید و مطالب کنکور برای شما آسان شوند.

محصول پیشنهادی برای موفقیت بیشتر در کنکور: ریاضی جامع کنکور تجربی مهر و ماه

تحلیل و معرفی کتاب حسابان یازدهم خیلی سبز

چرا باید کتاب حسابان یازدهم خیلی سبز را بخوانیم

کتاب حسابان تست خیلی سبز یک کتاب برای محک زدن شما است‌ تا قبل از اینکه در کنکور محک بخورید و غافل گیر شوید خودتان خود را محک بزنید و ببینید که چقدر در زدن تست مهارت دارید. این کتاب برای پایه‌ی یازدهم رشته‌ی ریاضی تألیف شده است‌ و همانطور که گفتیم برای افزایش سطح مهارت تست زنی در درس حسابان کاملا مناسب می‌باشد. مؤلفین این کتاب نیز آن را با جدید ترین تست‌ها و همچنین تست‌های کنکور سال‌های گذشته برای شما آماده کرده اند. قطعا کسی که در رشته‌ی ریاضی درس می‌خواند فردی آینده نگر است که دوست دارد خود را به چالش بکشد. کتاب تست حسابان نیز مخصوص همین افراد تألیف شده است.شما میتنوانید برای خرید کتاب ریاضی رشته تجربی جامع کنکور خیلی سبز از بانک کتاب طلایی کلیک کنید.

 

کتاب حسابان تست خیلی سبز یک کتاب برای محک زدن شما

انتشارات کتاب طلایی برای یاری عزیزانی که در رشته‌ی ریاضی در حال درس خواندن هستند، کتاب حسابان تست خیلی سبز را در تمام نقاط کشور منتشر کرده است تا در هر کجای ایران که هستید خود را در رشته‌ی ریاضی و درس حسابان که از دروس اساسی و تخصصی ریاضی است محک بزنید و قبل از اینکه دیر بشود و در کنکور محک بخورید خودتان این کار را انجام دهید و با شناخت نقاط ضعفتان آن‌ها را برطرف کنید.

از این محصول نیز دیدن فرمایید: شیمی دهم تک جلدی مبتکران

همراهی شما با انتشارات کتاب طلایی تنها یک نتیجه خواهد داشت و آن هم بهترین رتبه در کنکور می‌باشد زیرا کتاب‌های کمک درسی و کنکوری این انتشارات شما را برای هدفی بیش از قبولی در کنکور آماده می‌کند و دیگر کنکور نیست که سرنوشت شما را تعیین می‌کند بلکه خودتان هستید.

به مطالعه ادامه دهید: معرفی و خرید انواع کتاب کمک آموزشی شیمی

‫0/5 (0 امتیاز )
  • ketabtalaee
  • دسامبر 27, 2021
  • 153 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو در سایت

درحال بارگذاری ...