معرفی جامع کتاب ریاضی رشته تجربی جامع کنکور خیلی سبز

معرفی جامع کتاب ریاضی رشته تجربی جامع کنکور خیلی سبز

درس ریاضی از مهم ترین و کلیدی‌ترین درس‌های هر رشته است که تاثیر زیادی در رتبه‌ی کنکور شما دارد. نقش این درس در رشته‌ی تجربی پر رنگ ترهم حس می‌شود. شما با فراگیری درس ریاضی و افزایش مهارت تست زنی خود برای ریاضی می‌توانید در کنکور تراز و رتبه‌ی خود را بالاتر ببرید. اما باید حسابی خود را به چالش بکشید تا بتوانید یک تست زن ماهر در درس ریاضی شوید که مخصوصا در رشته‌ی تجربی کار آسانی نیست.

کتاب‌های کمک درسی نیز باید توسط مولفان متخصص تالیف شده باشد تا به جای افزایش مهارت وقت خود را تلف نکنید. پیشنهاد انتشارات کتاب طلایی به شما ریاضی رشته تجربی جامع کنکور خیلی سبز است. در ادامه به بررسی این کتاب از جهات مختلف می‌پردازیم.

این کتاب در سه بخش و دو جلد تالیف شده است. بخش درسنامه که به مرور تمام موضوعات دهم ، یازدهم و دوازدهم پرداخته است. بخش دوم کتاب شامل تست ها است، تست ها به صورت طبقه بندی از آسان به سخت طراحی شده اند و در نهایت به بخش پاسخ نامه‌ی تشریحی در جلد دوم می‌رسیم که پاسخ ها را کاملا واضح با ذکر فرمول شرح می‌دهد.جلد اول این کتاب ۶۶۴ صفحه و جلد دوم آن ۴۱۳ صفحه است.

محصول پیشنهادی: حسابان یازدهم تست خیلی سبز

بانک کتاب طلایی

درسنامه کتاب ریاضی رشته تجربی جامع کنکور خیلی سبز

درسنامه‌ی کتاب ریاضی تجربی جامع کنکور خیلی سبز تمام دروس سه پایه‌‌‌ی متوسطه را کامل در خود جای داده است. بخش درسنامه با تفکیک تمام مباحث و همچنین کنار هم قرار دادن موضوعات در هر سه سطح متوسطه کار را برای دوره کردن خواننده راحت تر نموده و در پایان هر درس تمرین‌هایی را برای خود آزمایی قرار داده است.البته تمرکز این کتاب بر افزایش مهارت تست زنی می‌باشد. به همین دلیل تمرین ها شاید زیاد به چشم نیاید و تنها جنبه‌ی یاد آوری داشته باشد. هر فصل از کتاب به چند درس تقسیم شده است. اکثر افراد وقتی به درس ریاضی می‌رسند قبل از باز کردن آن خسته می‌شوند اما این کتاب با کوتاه تر کردن درس ها مرور ریاضی را برای افراد آسان تر نموده است. مولفین کتاب نیز بخش درسنامه را کاملا مخصوص حال و هوای کنکور نوشته اند و عمده‌ی درسنامه شامل تجربیات شخصی نویسنده از درس ریاضی می‌باشد که کمک بزرگی در کنکور خواهد بود. لازم به ذکر است که این کتاب برای مرور دروس و تمرکز بر تست تالیف شده است و مناسب یادگیری درس ریاضی نیستشما باید با مطالب دروس آشنایی داشته باشید تا کتاب آنها را به شما یاد آوری کند و سپس به افزایش مهارت تست زنی تان بپردازد.همچنین کتاب ریاضی تجربی جامع کنکور حدال امکان مانند کتاب‌های درسی مطالب را طبقه بندبی کرده است.همچنین شما میتوانید برای خرید کتاب ریاضی جامع کنکور تجربی مهر و ماه کلیک کنید.

مطلب پیشنهادی: معرفی کتاب لغت و املا کنکور نشر الگو

درسنامه کتاب ریاضی رشته تجربی جامع کنکور خیلی سبز

بخش تست کتاب ریاضی تجربی جامع کنکور خیلی سبز

قسمت تست این کتاب از ۳۴۰۶ تست تشکیل شده است. سطح تست ها به صورت گام به گام از آسان به سخت طراحی شده اند که شما را آماده‌ی تست زنی می‌کند و توانایی شما در تست را به چالش می‌کشد. سطح تست های کتاب ریاضی جامع کنکور خیلی سبز از سطح کنکور فرا تر می‌رود و حسابی مهارت شما را بالا خواهد برد. تا جایی که شاید در بعضی تست ها واقعا توان حل کردن سوال را نداشنته باشید که البته این بخاطر عبور شما از سطح تست زنی کنکور است. عمده‌ی تمرکز مولف کتاب مهارت تست زنی شما است و کاملا مخصوص کنکور و حتی بالا تر از آن طراحی شده است. این کتاب حتی تست های کنکور خارج از کشور را نیز برای شما در کتاب آورده است. پاسخ نامه نیز تست ها را کاملا می‌شکافد و آن ها را توضیح می‌دهد. حتی برای باز تر شدن ذهن خواننده، راه دومی برای حل سوال هم پیشنهاد می‌شود.

مطلب پیشنهادی: نقد و بررسی ریاضی جامع کنکور تجربی مهروماه

بخش تست کتاب ریاضی تجربی جامع کنکور خیلی سبز

بررسی سبک تالیف کتاب

مطالب کتاب و درسنامه کاملا فشرده شده اند و فقط برای مرور در ذهن خواننده نوشته شده اند. بلافاصله بعد از درس دادن مطالب سراغ تمرین‌ها و تست ها رفته و خواننده را مشغول تست زنی میکند در عوض پاسخ تست ها به طور کامل شکافته شده و توضیح داده می‌شود‌.سطح نهایی تست ها بسیار فرا تر از نیاز کنکور است که باعث تسلط کامل فرد به تست کنکور خواهد شد. از پاسخ نامه‌ی مختصر نیز نباید غافل شد که بعد از هر تست در دسترس قرار می‌گیرد.

به مطالعه ادامه دهید: معرفی و ارزیابی کتاب زیست شناسی جامع کنکور جلد اول خیلی سبز

‫0/5 (0 امتیاز )
  • ketabtalaee
  • دسامبر 25, 2021
  • 151 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو در سایت

درحال بارگذاری ...