معرفی جامع کتاب شیمی یازدهم واجب تک جلدی مبتکران

معرفی جامع کتاب شیمی یازدهم واجب تک جلدی مبتکران

معرفی جامع کتاب شیمی یازدهم واجب تک جلدی مبتکران که در بانک کتاب طلایی به صورت تخصصی میپردازیم. 
این کتاب به دانش آموزان کمک می‌کند تا تمام مطالب شیمی یازدهم را فرا بگیرند و مهارت خود را در تست زنی مطالب این پایه‌ی تحصیلی در کنکور بالا ببرند. مولف کتاب تلاش کرده برای به یاد آوردن راحت تر مطالب کتاب توسط دانش آموز چیدمان فصل‌ها را مطابق کتاب درسی بنویسد. سبک کتاب به این صورت است که در ابتدا کتاب را با تست شروع می‌کنید و سپس به سراغ پاسخنامه می‌روید،

 درسنامه نیز داخل پاسخنامه‌ی تست‌ها قرار دارد. این روش کمک می‌کند که شما ابتدا با محک زدن توانایی خودتان در تست زدن کار را شروع کنید و با دیدن ضعف‌های خود در حالی که در ذهن شما سوالاتی به وجود آمده است به پاسخنامه و درسنامه رجوع کنید و به سرعت مطالب را فرا بگیرید.

بیشتر بخوانید: معرفی کتاب لغت و املا کنکور نشر الگو

بانک کتاب طلایی

درسنامه‌ شیمی یازدهم واجب تک جلدی مبتکران

درسنامه‌ی این کتاب به صورت ساده و قابل فهم و با لحنی صمیمی نوشته شده است‌. مولف کتاب با بهره گیری از روش‌های جدید آموزش که در بین مطالب از کاریکاتور استفاده کرده است تا خواننده را به یادگیری ترغیب کند و باعث درک بهتر مطالب شود. هدف این کتاب قابل فهم بودن برای تمام دانش آموزان با سطوح مختلف می‌باشد تا بتواند ذهن آنها را باز تر کند و فرصتی برای محک زدن خود داشته باشند، این کتاب خود آموز است و مخاطب با خواندن آن به شیوه‌های مختلف مطالب را می‌آموزد.

 همچنین کتاب درسی شیمی یازدهم در توضیح بعضی مطالب کوتاهی کرده است که این کوتاهی را کتاب شیمی یازدهم واجب تک جلدی مبتکران جبران کرده است و حتی موضوع را عمیق تر و بیش‌ از نیاز خواننده توضیح داده است.

برای موفقیت در کنکور از این محصول نیز دیدن فرمایید: ریاضی جامع کنکور تجربی مهر و ماه

 همین موضوع هم به مزاج بعضی‌ها خوش نمی‌آید و به نظر یک سری بیش از حد عمیق شدن موضوع و استفاده از مطالب خارج از نیاز دانش آموز باعث ضخیم تر شدت کتاب و زیاد شدن مطالب آن شده است‌ در حالی که آموختن فراتر از کتاب درسی به تسلط مخاطب در مطلب کمک شایانی می‌کند.

 در بخش درسنامه نیز نویسنده تلاش کرده است تا با آوردن مثال‌ها در درسنامه و طبقه بندی آنها از آسان به سخت مهارت دانش آموز در درک مطلب را بالا می‌برد‌. شیوه‌ درسنامه‌ی این کتاب به شکل مناظره تألیف شده است که از جالب ترین ویژگی‌های آن است.

 یعنی کاریکاتور‌هایی به شکل یک استاد و سه دانش آموز با سطح‌های مختلف داخل درسنامه کشیده شده است و سوالاتی که در حین تدریس به ذهن شما خطور می‌‌‌کند نشان‌دهنده‌ی سطح شما است‌. البته با خواندن کامل و بررسی دقیق کتاب شما می‌توانید ۵۰ د رصد تست‌ها را بزنید. نگران سطح خود نباشید با فرا گرفتن این کتاب مهارت خود را افزایش دهید.همچنین میتوانید از بانک کتاب طلایی کتاب شیمی دهم تک جلدی مبتکران را نیز خرید کنید.

درسنامه‌ شیمی یازدهم واجب تک جلدی مبتکران

تست کتاب شیمی یازدهم واجب تک جلدی مبتکران

وقتی به تست‌های کتاب شیمی یازدهم واجب تک جلدی مبتکران می‌رسیم مهارت مولف در نوشتن آن را در می‌یابیم، زیرا تمام تست‌ها به صورت میکرو طبقه بندی طراحی شده اند و انواع تست‌ها از قبیل شمارش، درست یا نا درست، جا خالی شکل در تست‌ها به چشم می‌خورد، بعد از طبقه بندی نیز به تست‌های مخلوط می‌رسیم که ترکیبی از انواع تست‌ها می‌باشد. سطح تست ها از آسان به سخت است و حتی تست‌های فرا تر از درس های کتاب و نیز تست کنکور‌های گذشته و تست‌های المپیاد نیز در بخش تست‌ها گنجانده شده است. مهم ترین بخش تست‌ها که با نام VIT)) نشانه گذاری شده اند می‌باشد.

محصول پیشنهادی: حسابان یازدهم تست خیلی سبز

این نشانه مخففVery Important Test)) است به معنی تست‌های خیلی مهم نشانه گذاری شده است‌. این تست‌ها برای مانور بیشتر علامت گذاری شده اند و نیاز دارند که توسط دانش آموز کاملا در درسنامه فرا گرفته شوند تا بتوانند مطالب را طبق اهمیتی که دارند در ذهن خود طبقه بندی کنند. از دیگر ویژگی‌های تست‌های VIT)) برای کسانی است که زمان کافی برای خواندن کامل کتاب را ندارند و یا قصد دارند درس را مرور کنند. این تست‌ها کافی می‌باشند.

مطلب پیشنهادی: معرفی جامع کتاب ریاضی رشته تجربی جامع کنکور خیلی سبز

 

تست کتاب شیمی یازدهم واجب تک جلدی مبتکران

انتشارات کتاب طلایی این کتاب را در اختیار دانش آموزان عزیز قرار می‌دهد تا با موفقیت در کنکور آینده‌ی خود را تضمین کنند. خواندن کتاب شیمی یازدهم واجب تک جلدی مبتکران موفقیت شما را برای زدن ۵۰ در صد تست‌ها آماده می‌کند به شرطی که کاملا آن را بررسی کنید و با دقت مطالب وتست‌ها را فرا بگیرید.

به مطالعه ادامه دهید: معرفی و ارزیابی کتاب زیست شناسی جامع کنکور جلد اول خیلی سبز

‫0/5 (0 امتیاز )
  • ketabtalaee
  • دسامبر 26, 2021
  • 160 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو در سایت

درحال بارگذاری ...