معرفی و ارزیابی کتاب زیست شناسی جامع کنکور جلد اول خیلی سبز

معرفی و ارزیابی کتاب زیست شناسی جامع کنکور جلد اول خیلی سبز

معرفی و ارزیابی کتاب زیست شناسی جامع کنکور جلد اول خیلی سبز: کتاب زیست شناسی جامع خیلی سبز یکی از کتاب‌های کمک درسی برای کنکور می‌باشد که مولفان آن دکتر پوریا خیر اندیش و دکتر فرزام فرهمندنیا که از متخصصان رشته‌ی تجربی از گروه آموزشی ماز هستند که قبلا از مولفان گروه آموزشی گاج بوده اند.گروه آموزشی ماز تمام تلاش خود را در تالیف این کتاب به کار گرفته است و آن را با وسواس تمام نوشته است.  می‌توان این کتاب را جزو بهترین کتاب‌ها برای افزایش مهارت تست زنی دانست و از چشم کسی پنهان نیست که مهارت تست زنی تا چه حد در کنکور و رتبه‌ی شما تاثیر گذار است.

جلد اول این کتاب تمام تست های پایه‌ی دهم تا دوازدهم را همراه با پاسخ‌های کلیدی برای مرور دانش آموز در خود جای داده است. پاسخ های تشریحی نیز در جلد دوم این کتاب گنجانده شده است. تعداد صفحات جلد اول ۴۳۶ صفحه می‌باشد. فهرست مطالب آن نیز شامل درسنامه، تست و پاسخنامه‌ی کلیدی می‌باشد.

کتاب زیست شناسی جامع خیلی سبز در جلد اول خود تمام نکات و دروس پایه های ذکر شده را در قالب یک جدول آورده است و نکات کلیدی آن را بررسی نموده، این اقدام برای دسترسی راحت دانش آموز و جلوگیری از خستگی دانش آموز می‌باشد.

برای موفقیت در کنکور از این محصول نیز دیدن فرمایید: حسابان یازدهم تست خیلی سبز

بانک کتاب طلایی

نگاه دقیق تر به زیست شناسی جامع کنکور خیلی سبز

این کتاب هفت فصل از اول خود را به تشریح کامل مطالب کتاب سال دهم پرداخته است و تعداد فصل ها برای پایه‌ی یازدهم ،۹ فصل می‌باشد و زیست پایه‌ی دوازدهم نیز شامل ۸ فصل است. در کل سه پایه‌ی متوسطه در این کتاب داخل ۲۴ فصل به طور جامع و بدور از حاشیه و جزء به جزء با روش‌های نوین آموزشی توضیح داده شده است که بخش درسنامه‌ی آن به حساب می‌آید.

بخش دوم شامل تست ها است که مولفان به هیچ وجه از هیچ مطلبی نگذشته اند و تلاش نموده اند تا تمام تست های سه پایه‌ی آخر متوسطه را داخل کتاب بگنجانند. این کار باعث می‌شود تا دانش آموز با حل کردن هزاران تست کاملا به آن مسلط شود و در کنکور مشکلی متوجه او نباشد.

قسمت آخر شامل پاسخنامه‌ی کلیدی است و در صفحات آخر کتاب می‌باشدکه پاسخ تست ها به صورت خلاصه در آن توضیح داده شده است.

محصول پیشنهادی: ریاضی رشته تجربی جامع کنکور خیلی سبز

 

مزایای کتاب جامع زیست شناسی خیلی سبز  جلد اول

مزایای کتاب جامع زیست شناسی خیلی سبز  جلد اول

پوشش کامل تمام مطالب درسی پایه دهم، یازدهم و دوازدهم درس زیست شناسی

تست های طبقه بندی شده و متن در سطح کنکور

بهره بردن از رنگ های متنوع تا خواننده دچار تکرار و بی حوصلگی هنگام خواندن آن نشود.

ارائه مطالب و مفاهیم درس زیست شناسی به صورت درس به درس برای پیش روی قدم به قدم خواننده

آزمون جامع برای هر درس در انتهای آن که شامل ۱۰ تست برای هر درس می‌شود.

طراحی تست ها و مطالب مطابق کنکور های سراسری

دارای پاسخ نامه ی کلیدی در جلد اول و پاسخ نامه‌ی تشریحی در جلد دوم به عنوان مکمل

بیش از ۴۳۰۰ تست به صورت تالیفی و کنکوری مطابق استاندارد های کنکور.

کتاب طلایی

برای شرکت در کنکور داشتن استعداد یا تلاش بی وقفه کافی نیست و باید در جهت درست پیش بروید قبولی در کنکور با رتبه‌ی بالا به شما حق انتخاب بیشتری برای تحصیل در بهترین دانشگاه ها خواهد داد. وجود کتاب هایی مانند زیست شناسی جامع کنکور خیلی سبز برای هر کسی می‌تواند یک امتیاز و تضمینی برای موفقیت در کنکور باشد انتشارات کتاب طلایی با ارائه‌ی این کتاب و در اختیار قرار دادن آن برای شما راه را هموار تر ساخته تا بتوانید به هدف خود دست پیدا کنید. مولفین این کتاب از روش‌های تکراری و خسته کننده در آن اجتناب کرده اند و با شیکوه‌های نوین درسنامه و تست ها‌را طراحی نموده اند.

 

بیشتر بخوانید: معرفی جامع حسابان یازدهم خیلی سبز

 

معرفی و ارزیابی کتاب زیست شناسی جامع کنکور جلد اول خیلی سبز

اکثرا در بازار این قبیل کتاب ها یا تنها به صورت درسنامه تالیف شده است و یا به شکل تست، اگر شما حتی هر دو کتاب را تهیه کنید باز با دو روش مختلف برای آموزش روبرو هستید اما مولفین گروه آموزشی ماز با تلفیق این دو در یک کتاب از بروز مشکل برای یادگیری و تست زنی خواننده‌ی کتاب جلوگیری کرده اند و در نهایت یک جلد دوم را به عنوان مکمل وارد بازار کردند تا کتاب زیست شناسی جامع کنکور خیلی سبز تبدیل به بهترین کتاب برای آموزش و تست کنکور شود. در این جلد همانطور که گفته شد پاسخ های تشریحی سوالات وجود دارد.

به مطالعه ادامه دهید: نقد و بررسی ریاضی جامع کنکور تجربی مهروماه

‫0/5 (0 امتیاز )
  • ketabtalaee
  • ژانویه 12, 2022
  • 174 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو در سایت

درحال بارگذاری ...