معرفی و خرید انواع کتاب کمک آموزشی شیمی

معرفی و خرید انواع کتاب کمک آموزشی شیمی

معرفی و خرید انواع کتاب کمک آموزشی شیمی : در گذشته دانش آموزان برای موفقیت در تحصیل فقط به کتاب‎های درسی اتکا می‌کردند؛ ‌اما امروز وضعیت فرق کرده است. کتاب‌های آموزشی در زمینه‌های مختلف باعث شده‌اند دانش‎آموزان و دانشجویان منابع بیشتری را برای رسیدن به اهداف خود در اختیار داشته باشند. کتاب‌های آموزشی با توضیح بیشتر مباحث درسی و آوردن تمرینات متعدد، کمک بزرگی به محصلان می‌کنند. امروزه انواع کتاب‌های آموزشی به‌صورت آنلاین در دسترس شما هستند. در ادامه به خرید آنلاین انواع کتاب آموزشی شیمی می‌پردازیم.

شیمی یازدهم واجب تک جلدی مبتکران

شیمی یازدهم واجب تک جلدی مبتکران، با دیدگاه تستی و جهت آمادگی دانش‎آموزان برای کنکور طراحی شده است؛ ‌اما برای امتحانات پایان ترم دوره یازدهم نیز مناسب خواهد بود. این کتاب از سه فصل تشکیل شده است:

  • فصل اول: ارزش هدایای زمینی را بیشتر بدانیم
  • فصل دوم: به دنبال غذای سالم
  • فصل سوم: پوشاک، نیازی پایان‌ناپذیر

 

شیمی یازدهم واجب تک جلدی مبتکران

هر فصل از این کتاب با تست‌ها شروع می‌شود و محتوایی جذاب و سرگرم‌کننده دارد. در هر فصل مطالبی با ادبیات طنز آمده است که جنبه سرگرمی دارند و البته با محتوای درسی مرتبط هستند. هر فصل عنوان‌های مختلفی دارد و برای هر عنوان به طور مجزا تست، درس‌نامه و پاسخ‌نامه قرار داده شده است و دانش‌آموز می‌تواند به قسمت‌های موردنیاز دسترسی پیدا کند.

ساختار کتاب به‌گونه‌ای است که تمام دانش‎آموزان با هر سطحی می‌توانند از آن استفاده کنند، به شرطی که به‌اندازه کافی برای مطالعه کتاب وقت بگذارند؛ چراکه کتاب حجم بالایی دارد. ساختار تست‌ها به این صورت است که در ۴ سطح از ساده به دشوار، دسته‌بندی ‌شده‌اند. همچنین تست‌هایی با عنوان V. I. T  در هر فصل طراحی شده‌اند که تمام مطالب موردنظر را پوشش می‌دهند و دانش‌آموز می‌تواند آنها را در اولویت قرار دهد.

بیشتر بخوانید: نقد و بررسی ریاضی جامع کنکور تجربی مهروماه

شیمی دهم تک جلدی مبتکران

این کتاب برای آزمون کنکور و آزمون‌های آزمایشی پیش از آن کاربرد بسیار زیادی دارد. ساختار کتاب آموزشی شیمی دهم تک جلدی مبتکران به صورتی است که هر عنوان اصلی، تعداد زیادی زیر عنوان دارد و این ویژگی باعث می‌شود مطالعه کتاب بسیار آسان باشد.

لحن این کتاب مثل سایر کتاب‌های مجموعه مبتکران، هم رسمی و هم صمیمی است. به این معنی که علاوه بر محتوای درسی و رسمی، مطالبی با جنبه سرگرمی نیز آورده شده است. این ویژگی کتاب‌های آموزشی مبتکران باعث می‌شود روند مطالعه لذت‌بخش باشد. نکته قابل‌ذکر در مورد خرید آنلاین انواع کتاب آموزشی شیمی مبتکران این است که در ابتدای کتاب توضیحاتی در مورد نمادهای به‌کاررفته در کتاب، آورده شده است و دانش‎آموزان باید برای تسلط و درک بیشتر آنها را مطالعه کنند.

 

شیمی دهم تک جلدی مبتکران

طراحی جلد و صفحات کتاب به‌گونه‌ای است که هر دانش‌آموزی را به خود جذب می‌کند. مطالب زیست‌محیطی در این کتاب با ادبیاتی گیرا مورد بررسی قرار گرفته است. تعداد تست‌های موجود در کتاب ۱۱۰۰ عدد است که گرچه بررسی تمام آنها کار سختی است ولی تمام نکات آموزشی را پوشش خواهد داد. بنابراین بهتر است در ابتدای سال تحصیلی یک برنامه جامع برای مطالعه این کتاب داشته باشید. نکته جالب در مورد کتاب شیمی دهم تک جلدی مبتکران این است که هیچ غلط املایی و نگارشی در آن وجود ندارد.

محصول پیشنهادی: حسابان یازدهم تست خیلی سبز

شیمی دوازدهم تست مبتکران بهمن بازرگان

کتاب شیمی دوازدهم تست مبتکران بهمن بازرگانی در دو جلد برای داوطلبان کنکور رشته‌های تجربی و ریاضی طراحی شده است. این کتاب بعد از گذشت چندین سال هنوز یکی از منابع برای کنکور به شمار می‌رود. این کتاب دو فصل دارد و در هر فصل انواع تست‌ها و تمرین‌ها آورده شده است. تست‌های این کتاب به دو صورت تألیفی و کنکوری طراحی شده و نیازهای مختلف دانش‎آموزان را برطرف می‌کند. این کتاب نیز همچون سایر کتاب‌ها، هر دو لحن رسمی و صمیمی را دارد.

 

شیمی دوازدهم تست مبتکران بهمن بازرگان

زیست‌شناسی جامع کنکور جلد اول خیلی سبز

این کتاب مهم‌ترین نکات کنکوری را در خود جای ‌داده است. همچنین جدول‌هایی در این کتاب آمده که امکان مقایسه مطالب را برای دانش‎آموزان فراهم می‌کند. این ویژگی باعث خواهد شد فهم مطالب برای خواننده کتاب آسان‌تر شود. درس‌نامه‌ای که این کتاب در مورد زیست‌شناسی ارائه داده است، حاوی نکات کلیدی و مهمی است و در کنار مطالعه کتاب اصلی، دید گسترده‌ای را به دانش‎آموز می‌دهد. این یکی از مهم‏ترین مزایای خرید آنلاین انواع کتاب آموزشی شیمی خیلی سبز است.

در لابه‌لای مطالب درس‌نامه، دانش‌آموز با پرسش‌های چالش برانگیزی روبه‌رو خواهد شد که ذهن او را برای یادگیری مطالب باز خواهد کرد. همچنین در مواردی که دانش‌آموز بخواهد به یک جمع‌بندی در مورد مطالب برسد می‌تواند به درس‌نامه مراجعه کند.

همه این واقعیت را پذیرفته‌اند که برای موفقیت در کنکور باید دانش‌آموز در زمینه تست‌زنی مهارت بالایی داشته باشد و برای رسیدن به این هدف، تکرار و تمرین زیادی لازم است. زیست‌شناسی جامع کنکور جلد اول خیلی سبز بیش از ۴۳۰۰ تست دارد که باعث می‌شود هیچ نکته‌ای از ذهن شما دور نماند این تست‌ها تمام مطالب موجود در زیست‌شناسی دهم، یازدهم و دوازدهم را شامل می‌شوند.

مطالعه کتاب خیلی سبز مثل این است که خط به خط کتب درسی را خوانده و مطالب مهم آن را یادداشت کرده باشید. تست‌های این کتاب طبقه‌بندی ‌شده‌اند و ذهن دانش‌آموز به‌تدریج از تست‌های آسان به سمت تست‌های سخت می‌رود. می‌توان گفت تست‌های کتاب خیلی سبز کاملاً با سطح تست‌های کنکور مطابقت دارد و حل تست‌های کتاب به معنای حل تست‌های کنکور است.

برای خرید این محصول کلیک کنید: ریاضی رشته تجربی جامع کنکور خیلی سبز

 

زیست شناسی جامع کنکور جلد اول خیلی سبز

کتاب زیست‌شناسی جامع کنکور جلد اول خیلی سبز دارای ۲۴ فصل است. ۷ فصل اول این کتاب به زیست‌شناسی پایه دهم اختصاص دارد. نه فصل دوم کتاب مختص زیست‌شناسی پایه یازدهم است و ۸ فصل آخر به زیست‌شناسی پایه دوازدهم اختصاص دارد.

مطالعه کنید: معرفی و ارزیابی کتاب زیست شناسی جامع کنکور جلد اول خیلی سبز

 

بانک کتاب طلایی

برای خرید هریک از کتاب‌های بالا، شما به یک فروشگاه معتبر نیاز دارید تا به بهترین نحو نیازهای شما را پاسخ دهد. بانک کتاب طلایی به فروشگاه اینترنتی است که در زمینه فروش کتاب با قیمت مناسب فعالیت می‌کند. علاوه بر قیمت مناسب، ارسال سریع و ارائه کتب باکیفیت نیز از دیگر ویژگی‌های این فروشگاه اینترنتی است. مزیت دیگر خرید آنلاین انواع کتاب آموزشی شیمی از بانک کتاب طلایی، بهر‌مندی از تخفیف‌های همیشگی است.

لطفاً نظرات خود را در زمینه کتب آموزشی برای بنویسید. کدام کتاب را برای مطالعه درس شیمی ترجیح می‌دهید؟ دلایل خود را بنویسید و تجربیاتی که در این زمینه داشته‏اید را با ما و دیگران به اشتراک بگذارید.

‫0/5 (0 امتیاز )
  • ketabtalaee
  • ژانویه 12, 2022
  • 179 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو در سایت

درحال بارگذاری ...