کتاب طلایی بزرگترین فروشگاه آنلاین کتاب

کتاب طلایی بزرگترین فروشگاه آنلاین کتاب

آیا قصد شرکت در کنکور ۱۴۰۱ را دارید اما نمی دانید در این فرصت کم کتب کمیاب را از ما بخواهید چگونه خریداری کنید؟ کتاب طلایی بزرگترین فروشگاه آنلاین کتاب سایت جدید خرید و فروش کتاب های کمیاب عمومی و درسی می باشد، شما از تمامی انتشارات موجود مانند خیلی سبز، مبتکران و… می توانید برای رشته های مختلف تجربی، ریاضی و انسانی کتاب های مورد نیاز خود را پیدا کنید.

برای مثال از کمیاب ترین کتاب های چاپ ۱۴۰۰ که می توانند انقلابی در کنکور شما داشته باشد می توانیم به زیست شناسی جامع کنکور جلد اول خیلی سبز، ریاضی رشته تجربی جامع کنکور خیلی سبز، شیمی یازدهم واجب تک جلدی مبتکران و… اشاره داشته باشیم .

بانک کتاب طلایی

کتاب طلایی بزرگترین فروشگاه آنلاین کتاب

کتاب طلایی بزرگترین فروشگاه آنلاین کتاب در کشور ایران می باشد، این فروشگاه به محض چاپ کتاب های جدید عمومی و درسی، این کتاب ها را موجود می کند و به فروش آنلاین آنها همراه با ارسال رایگان می پردازد، قابل ذکر است که کتاب طلایی از معتبر ترین فروشگاه های خرید و فروش کتاب در ایران می باشد که برای فروش محصولات خود ضمانت خرید قرار داده است و در صورتی که شما کتاب را با کیفیت پایین دریافت کنید می توانید وجه پرداختی خود را بازپس گیرید.

همچنین برای جلب اعتبار بیشتر، کتاب طلایی برای فروش محصولات خود ، پرداخت درب منزل را قرار داده است به همین دلیل شما در زمان خرید کتاب چی بخونم نیاز به پرداخت وجه ندارید، تنها کافی است وارد سایت کتاب طلایی شوید و کتاب های مورد نظر خود را به سبد خرید اضافه کنید، در انتها می توانید با ارائه اطلاعات اولیه مانند آدرس خانه، تلفن همراه، ایمیل و… به خرید کتاب های خود بپردازید.

زیست شناسی جامع کنکور جلد اول خیلی سبز

کتاب زیست شناسی جامع کنکور جلد اول خیلی سبز تالیف پوریا خیراندیش و فرزام فرهمندنیا از گروه آموزشی ماز می باشد، سال چاپ این کتاب ۱۴۰۰ بوده و در ۴۳۶ صفحه عرضه شده است، برای طراحی این کتاب ویژگی های مختلفی مانند سوالات تستی متنوع به همراه سوالات تستی ترکیبی، فونت ریز پاسخنامه به صورت تشریحی ، کامل و جامع بودن پاسخنامه به صورت کامل همراه با آموزش جامع برای حل کردن سوالات مشابه با تست مورد نظر، مشخص کردن سوالات مهمتر و همچنین سوالاتی که در آزمون های آزمایشی و کنکور های سال گذشته استفاده شده اند و… مد نظر گرفته شده است.

زیست شناسی جامع کنکور جلد اول خیلی سبز

قابل ذکر است که هدف اصلی تالیف کتاب زیست شناسی جامع کنکور جلد اول خیلی سبز ایجاد یک منبع تست مناسب برای کنکور ۱۴۰۱ می باشد و هدف آموزشی وجود ندارد به همین دلیل دانش آموزانی که قصد استفاده از زیست شناسی جامع کنکور جلد اول خیلی سبز دارند باید یک کتاب را به عنوان کتاب مکمل برای آموزش استفاده کنند که مسلما کتاب درسی زیست شناسی اصلی بهترین منبع می باشد زیرا تمامی تست های زیست شناسی از متن کتاب شما طراحی می شود.

البته در انتهای کتاب زیست شناسی جامع کنکور جلد اول خیلی سبز یک پاسخنامه تشریحی وجود دارد به همین دلیل در صورتی که شما امکان پاسخ به یک سوال را نداشته باشید می توانید توضیحات کاملی درباره آموزش نکته تست در پاسخانه دریافت کنید، حجم پاسخانه به دلیل توضیحات داده شده بسیار زیاد می باشد به همین دلیل پاسخنامه با فونت ریز در اختیار شما قرار داده می شود. شما نمی توانید این کتاب را در بازار پیدا کنید به همین دلیل پیشنهاد می کنیم که از کتاب طلایی خرید خود را انجام دهید.

ریاضی رشته تجربی جامع کنکور خیلی سبز

کتاب ریاضی رشته تجربی جامع کنکور خیلی سبز تالیف رسول محسنی منش و سروش موئینی و کوروش اسلامی می باشد، این کتاب در بازار چاپ سال ۱۳۹۹ می باشد اما شما در کتاب طلایی می توانید چاپ ۱۴۰۰ این کتاب را در ۶۴۰ صفحه همراه با درسنامه ب شکل نکته و تست، ترتیب بسیار مناسب در قرار دادن تست ها از آسان به سمت سخت، پاسخنامه تشریحی به همراه صفحه آرایی فشرده به دلیل ارائه مطالب بسیار زیاد تهیه کنید، شما با خرید کتاب ریاضی رشته تجربی جامع کنکور خیلی سبز می توانید به راحتی در آزمون های آزمایشی و همچنین کنکور اصلی موفقیت را بدست آورید.

ریاضی رشته تجربی جامع کنکور خیلی سبز

همانطور که میدانید درس ریاضی یکی از پیچیده ترین درس ها در رشته تجربی می باشد که حل کردن تست های ان بسیار سخت است و به راحتی نمی توانید آنها را حل کنید به همین دلیل پیشنهاد می کنیم با خرید کتاب ریاضی رشته تجربی جامع کنکور خیلی سبز در ابتدا درسنامه هر فصل را مطالعه کنید و سپس به حل کردن تست ها از آسان به سخت بپردازید و در نهایت تست های کنکور برای سال های گذشته را حل کنید.

مطلب پیشنهادی: راهنمای خرید ریاضی رشته تجربی جامع کنکور خیلی سبز

شیمی یازدهم واجب تک جلدی مبتکران

کتاب شیمی یازدهم واجب تک جلدی مبتکران یکی از بهترین کتاب های موجود در سایت بانک کتاب طلایی می باشد که شما می توانید از آن برای آمادگی کامل در کنکور استفاده کنید، قابل ذکر است که تالیف این کتاب توسط بهمن بازرگانی انجام شده است و نه تنها برای رشته فیزیک بلکه برای رشته تجربی نیز می توانید از آن استفاده کنید، همانطور که میدانید شیمی پایه یازدهم یکی از پایه های اصلی تشکیل دهنده سوالات کنکور می باشد و شما باید در حل تست های آن مهارت بالایی داشته باشید.

شیمی یازدهم واجب تک جلدی مبتکران

کتاب شیمی یازدهم واجب تک جلدی مبتکران در ۷۳۱ صفحه برای دو رشته تحصیلی کنکور ۱۴۰۱ با چاپ سال ۱۴۰۰ طراحی شده است، شیمی در کنکور ۱۴۰۱ شامل ۳۵ سوال می باشد که شما برای حل هر سوال یک دقیقه زمان دارید، قابل ذکر است که ۱۴ سوال از این ۳۵ سوال متعلق به شیمی سال یازدهم می باشد و برای حل سوالات دیگر نیز شما نیاز به فراگیری کامل شیمی پایه یازدهم دارید.

به همین دلیل با خرید کتاب شیمی یازدهم واجب تک جلدی مبتکران کی توانید ۴۰% درس شیمی خود را تضمین کنید و به موفقیت در درس شیمی در کنکور دست پیدا کنید، برای خرید کتاب شیمی یازدهم واجب تک جلدی مبتکران به سایت کتاب طلایی وارد شوید.

به مطالعه ادامه دهید: تأثیر کتابهای کمک درسی در قبولی کنکور

‫0/5 (0 امتیاز )
  • ketabtalaee
  • مارس 6, 2022
  • 167 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو در سایت

درحال بارگذاری ...