برای کنکور کتاب چی بخونم؟

کتاب چی بخونم؟

[کل: 0 میانگین: 0]

اگر شما نیز مانند هزاران دانش آموز دیگر این سوال را دارید که برای کنکور کتاب چی بخونم ؟ کتاب طلایی همراه با مشاوره رایگان میتواند بهترین جواب های ممکن را برای شما داشته باشد، شما در کتاب طلایی می توانید کتاب های کمیابی مانند حسابان یازدهم تست خیلی سبز، ریاضی جامع کنکور مهر و ماه، شیمی دوازدهم تست مبتکران بهمن بازرگان و… را پیدا کنید، قابل ذکر است که در کتاب های فروشی های حتی تهران نیز به سختی این کتاب ها با سال چاپ ۱۴۰۰ پیدا می شوند، اما کتاب طلایی می تواند بهترین راهنما و منبع خرید اینترنتی کتاب کمک درسی با تخفیف ویژه برای شما باشد.

 

کتاب طلایی

کتاب چی بخونم

نمی دونی برای هر درس کتاب چی بخونی؟ مسلما رشته تجربی و همچنین رشته  ریاضی از سخت ترین رشته های موجود میباشد و کتاب های زیادی برای یادگیری درسنامه و تست زدن برای آنها طراحی شده است به همین دلیل انتخاب یک کتاب مناسب برای هر درس می تواند سخت باشد، البته قابل ذکر است که نمی توان گفت بهترین کتاب در هر رشته درسی چیست زیرا کیفیت کتاب ها با توجه به روش مطالعه و چگونگی فراگیری شما تعیین می شود.

برای مثال از بهترین کتاب های ریاضی می توان به کتاب جامع ریاضی کنکور مهر و ماه اشاره داشت اما فردی که نمی تواند از روش تدریس این کتاب استفاده کند باید از کتاب های خیلی سبز بهره گیرد.

در کتاب طلایی شما می توانید به راحتی با مطالعه توضیحات ارائه شده درباره کتاب های موجود با ویژگی ها و همچنین مشخصات دقیق کتاب و چگونگی ساختار اصلی کتاب آشنا شوید، همچنین سایت کتاب طلایی از پشتیبانی و مشاوره ۲۴ ساعت برخوردار است که شما می توانید با صحبت با آنها به یک نتیجه مناسب و مطابق با روش مطالعه خود برای خرید کتاب برسید.

کتاب طلایی

کتاب طلایی بهترین فروشگاه آنلاین برای خرید کتاب های درسی و کنکوری می باشد که به راحتی قادر به خرید آنها نیستید، این فروشگاه اینترنتی تمامی کتاب های سال جدید و حتی سال های پیش راموجود دارد و با درصد تخفیف بالایی در خدمت شما قرار می دهد، شما می توانید با کمترین هزینه از کتاب طلایی بهترین کتاب های موجود برای هر رشته را خریداری کنید.

کتاب حسابان یازدهم تست خیلی سبز

کتاب حسابان یازدهم تست خیلی سبز تالیف علی شهرابی به همراه میثم حمزه لویی در زمینه موضوع اصلی ریاضی با چاپ سال ۱۴۰۰ در ۴۴۰ صفحه برای مقطع دوم دبیرستان انتشار پیدا کرده است، برای افرادی که به دنبال دریافت بالاترین درصد در درس حسابان رشته ریاضی می باشند.

 

حسابان یازدهم تست خیلی سبز

 

کتاب حسابان یازدهم تست خیلی سبز میتواند بهترین گزینه ممکن باشد زیرا علاوه بر درسنامه های اختصاصی برای درس های مجموع جملات دنباله های حسابی و هندسی، معادلات درجه دوم ، معادلات گویا و گنگ ، قدر طلق و ویژگی های آن ، آشنایی با هندسه تحلیلی  و… دارای یک آزمون جامع برای هر فصل می باشد که به صورت سطح بندی شده سوالات امتحان های تشریحی را برای شما واضح سازی می کند و شما را آماده امتحانات ترم اصلی خواهد کرد.

از ویژگی های دیگر کتاب حسابان یازدهم تست خیلی سبز میتوان به پاسخنامه تشریحی برای هر آزمون اشاره کرد، پاسخنامه به گونه ای طراحی شده است که شما با یک بار مطالعه کردن آن می توانید به حل کردن سوالات مشابه در امتحان نیز بپردازید، همچنین در انتهای کتاب برای تمامی فصل های موجود تست های کنکوری قرار داده شده است، این تست ها سطح بندی شده هستند و شما باید از سوال اول به سوال آخر حل کنید تا ذهن خود را به مطالب ریاضی عادت دهید.

کتاب ریاضی جامع کنکور تجربی مهروماه

کتاب ریاضی جامع کنکور تجربی مهر و ماه با سال چاپ ۱۴۰۰ و تالیف محمد رضا میرجلیلی، منصور سعیدی، مهدی امیریان با ۶۴۷ صفحه در اختیار شما قرار گرفته است، این کتاب در کتاب فروشی های بازار به سختی یافت می شود اما شما می توانید از کتاب طلایی به راحتی آن را خریداری کنید. کتاب ریاضی جامع کنکور مهر و ماه نه تنها ارائه دهنده درسنامه های جامع و کامل به صورت طبقه بندی با استفاده از جدول های دقیق می باشد.

 

بلکه در در هر فصل برای شما آزمون قرار داده شده است تا مطالب فرا گرفته شده خود را بسنجید و برای امتحانات اصلی آماده شوید. در پایان آزمون تشریحی شما می توانید با استفاده از پاسخنامه کامل کتاب ، اطلاعات قرار داده شده در آزمون را بسنجید و سطح فراگیری خود را مشخص کنید.

مطلب پیشنهادی: مدیریت زمان در کنکور ۱۴۰۱

برای افرادی که از کتاب ریاضی جامع کنکور مهر و ماه برای آمادگی کنکور استفاده می کنند، برای هر درس تست های جداگانه به صورت سطح بندی تعیین شده است ، این تست ها را می توان پوشش دهنده اصلی تست های آزمون های قلم چی به همراه تست های کنکور در سال های گذشته معرفی کرد، با مطالعه این تست ها و تسلط بر روی آنها شما می توانید درصد بالایی در درس ریاضی داشته باشید. اگر قصد خرید کتاب ریاضی جامع کنکور مهر و ماه اما نمی توانید چاپ سال جدید را برای کنکور ۱۴۰۱ از بازار خریداری کنید، ما خرید از کتاب طلایی (برند) را به شما پیشنهاد می کنیم.

کتاب شیمی دوازدهم تست مبتکران بهمن بازرگان

کتاب شیمی دوازدهم تست مبتکران بهمن بازرگان از بهترین کتاب های موجود برای ایجاد آمادگی کنکور سال ۱۴۰۱ در کمترین زمان ممکن می باشد، تست های این کتاب به صورتی طراحی شده است که شما را در کمترین زمان ممکن برای کنکور آماده خواهد کرد، مهمترین بخش این کتاب تست ها و پاسخنامه مطلق به تست ها می باشد، این بخش به صورت سطح بندی از سطح آسان، متوسط و وی آی پی در اختیار شما قرار می گیرد.

شما با مطالعه کتاب شیمی دوازدهم تست مبتکران بهمن بازرگان در ابتدا می توانید با درسنامه هر درس آشنا شوید و با توجه به مطالبی که نکته برداری کردید به حل کردن تست های بپردازید، قابل ذکر است که حتی اگر زمان کافی برای نکته برداری ندارید می توانید از ایستگاه نکته برداری کتاب برای دریافت مهم ترین مطالب شیمی استفاده کنید.

به مطالعه ادامه دهید: بهترین کتب آموزشی برای کنکور تجربی

‫0/5 (0 امتیاز )
  • ketabtalaee
  • مارس 9, 2022
  • 220 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو در سایت

درحال بارگذاری ...