کتب کمیاب را از ما بخواهید

کتب کمیاب را از ما بخواهید

آیا به دنبال خرید کتاب های کمیاب هستی اما نمی دانید کدام منبع را انتخاب کنی؟ کتب کمیاب را از ما بخواهید، ما به شما سایت کتاب طلایی را برای خرید کتاب های کمیاب عمومی و درسی کنکوری مانند کتاب شیمی دهم دهم تک جلدی مبتکران ، کتاب ریاضی جامع کنکور تجربی مهر و ماه ، کتاب شیمی دوازدهم تست مبتکران بهمن بازرگان، زیست شناسی جامع کنکور جلد اول خیلی سبز و…. به شما پیشنهاد میکنیم، تمامی این کتاب ها چاپ سال ۱۴۰۰ هستند و شما نمی توانید به راحتی آنها را در بازار برای خرید و فروش پیدا کنید.

کتاب طلایی

کتاب طلایی

کتاب طلایی یک سایت برای خرید فروش کتاب های کمیاب می باشد، این سایت تمامی کتاب ها را پس از چاپ وارد سایت می کند و با پایین ترین قیمت ممکن به فروش می رساند، قابل ذکر است که ارسال کتاب های سایت کتاب طلایی رایگان می باشد و برای کتاب های خود به مناسبت های مختلف تخفیف های ویژه در نظر خواهد گرفت، اگر به دنبال خرید کتاب هایی هستید که به هیچ وجه نمی توانید در بازار پیدا کنید.

کتاب طلایی بهترین مشوق کنکور با قیمت عالی، بهترین سایت پشتیبان می باشد، همچنین برای افرادی که به دنبال مشاور برای خرید کتاب های کنکوری هستند و آشنایی کافی نسبت به کتاب های تازه چاپ شده ندارند، کتاب طلایی مشاوره رایگان قرار داده است و در سایت درباره تمامی کتاب ها توضیحات کامل را قرار می دهد، در ادامه در مورد برخی از کتاب های کمیاب موجود سال ۱۴۰۰ در کتاب طلایی صحبت خواهیم کرد.

کتاب شیمی دهم تک جلدی مبتکران

 کتاب شیمی دهم تک جلدی مبتکران سال هاست به عنوان یکی از بهترین کتاب های کنکوری شناخته می شود اما اینکه شما بتوانید چاپ سال جدید از این کتاب را پیدا کنید، بسیار سخت میباشد، کتاب شیمی دهم دهم تک جلدی مبتکران در ۷۲۷ صفحه همراه با درسنامه کامل و خودآموز، تست های کافی و متنوع ، پوشش تست های کنکور سراسری، پاسخ های تشریحی کامل در حجم بالایی از کتاب در اختیار شما قرار می گیرد.

انتشارات این کتاب مبتکران می باشد که هدف چاپ را آمادگی برای کنکور سراسری و آزمون های آزمایشی معرفی کرده است، شما تنها با مطالعه فهرست عالی این کتاب چی بخونم متوجه کیفیت بالای کتاب خواهید شد زیرا هر فصل تعداد بالایی عناوین دارد و برای عنوان به صورت جدا تست طراحی شده است و در انتهای هر فصل شما تست های کنکوری مرتبط با فصل را مشاهده خواهید کرد.

کتاب ریاضی جامع کنکور تجربی مهر و ماه

کتاب ریاضی جامع کنکور تجربی مهر و ماه از بهترین کتاب های کنکوری برای سال ۱۴۰۱ می باشد، این کتاب تالیف محمدرضا میرجلیلی، منصور سعیدی و مهدی امیریان می باشد، سال چاپ این کتاب ۱۴۰۰ و تعداد صفحات آن ۶۴۷ می باشد، از ویژگی های منحصر به فرد این کتاب می توان به درسنامه های خلاصه و جمع و جور، طبقه بندی مطالب در درسنامه با استفاده از جدول، خلاصه ها و آزمون های انتهای فصل، سطح بندی تست ها، پوشش تمرین های کتاب درسی و ازمون های قلمچی، پاسخنامه تشریحی و…. اشاره کرد.

کتاب ریاضی جامع کنکور تجربی مهر و ماه برای داوطلبان کنکور سراسری تجربی سال ۱۴۰۱ یک فرصت بسیار مناسب است که ریاضی به صورت کامل فراگیرند و با تست های کنکوری آشنایی پیدا کنند، این کتاب تمامی مطالب ریاضی دهم، یازدهم و دوازدهم را در بردارد و چینش مطالب را به صورت قرار داده است که شما با وجود جامع بودن کتاب ریاضی جامع کنکور تجربی مهر و ماه دچار مشکل مطالعه نشوید.

کتاب شیمی دوازدهم تست مبتکران بهمن بازرگان

اگر به دنبال این هستید که در شیمی درصد بالایی داشته باشید و کنکور را با موفقیت سپری کنید، ما به شما کتاب شیمی دوازدهم تست مبتکران بهمن بازرگان پیشنهاد میکنیم، این کتاب در جلد اول خود دارای دو فصل می باشد که به صورت کامل در درسنامه برای شما توضیح داده شده است و در انتهای هر فصل تست های اصلی به صورت طبقه بندی در اختیار شما داده می شود.

شیمی دوازدهم تست مبتکران بهمن بازرگان

طبقه بندی این تست ها به صورت تست های ساده، تست های متوسط و تست های وی آی پی می باشد، قابل ذکر است که این کتاب به صورت طراحی شده است که شما با گذر زمان و حل کردن تست ها آمادگی کامل را برای شرکت در کنکور پیدا خواهید کرد و می توانید نه تنها سوالات آسون کنکور بلکه سوالات سخت کنکور را نیز پاسخگو باشید.

کتاب شیمی دوازدهم تست مبتکران بهمن بازرگان در ۶۴۷ صفحه با پرسش های چهارگزینه ای و پاسخنامه تشریحی طراحی شده است، مطمئن باشید هر سوالی که شما قادر به پاسخگویی آن نباشید به راحتی می توانید پس از مطالعه پاسخنامه تشریحی آن را فراگرفته و سوالات مشابه آن را حل کنید.

زیست شناسی جامع کنکور جلد اول خیلی سبز

کتاب زیست شناسی جامع کنکور جلد اول خیلی سبز تالیف پوریا خیراندیش و فرزام فرهمندنیا در تعداد صفحات ۴۳۶ و سال چاپ ۱۴۰۰ می باشد از برند خیلی سبز می باشد، این کتاب به راحتی در بازار پیدا نشده و شما برای خرید آن حتما باید از کتاب طلایی خرید کنید، از ویژگی های منحصر به فرد این کتاب می توانیم به سوالات تستی و ترکیبی، مشخص کردن سوالات مهمتر در کتاب و سوالات وی آی پی، جامع بودن پاسخنامه سوالات و فونت بسیار ریز سوالات اشاره کنیم، البته فونت به میزانی می باشد که شما می توانید ان را مطالعه کنید.

زیست شناسی جامع کنکور جلد اول خیلی سبز

هدف برند خیلی سبز از انتشار این کتاب ایجاد تأثیر کتابهای کمک درسی در قبولی کنکور یک منبع مناسب برای کنکور دانش آموزان ۱۴۰۱ می باشد، تمامی سال های تحصیلی دهم، یازدهم و دوازدهم در جلد اول و دوم این کتاب جمع آوری شده است و هر تست دارای پاسخ نامه تشریحی در انتهای کتاب می باشد، کتاب جلد اول در ۵۲۶ صفحه است و کتاب جلد دوم در ۷۰۹ صفحه جمع آوری شده است و به صورت کلی ۳۶۲۹ تست در اختیار شما قرار می گیرد.اگر قادر به خرید این کتاب در بازار و کتاب فروشی ها نیستید کتاب طلایی پاسخگوی شما می باشد.

به مطالعه ادامه دهید: بهترین کتب کمک آموزشی برای کنکور تجربی

‫0/5 (0 امتیاز )
  • ketabtalaee
  • مارس 5, 2022
  • 156 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جستجو در سایت

درحال بارگذاری ...